Skocz do zawartości

Cleveland Cavaliers 2015/16


memento1984

Rekomendowane odpowiedzi

Mike Conley imo perfect fit do LBJ'a latem bedzie free agentem. Czy jest możliwe aby Cavs jakos skonstruowali sign and trade w którym gdzieś poślą Irvinga? To zwyciestwo z OKC jeszcze bardziej utwierdza, że on jest tam zbędny

 

Cavs jest potrzebny wysoki który potrafi bronić zamiast Love'a, a nie trade Irvinga którego explosiveness w playoffs będzie zbawieniem przy takim supporting cast jak JR i Shump.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs jest potrzebny wysoki który potrafi bronić zamiast Love'a, a nie trade Irvinga którego explosiveness w playoffs będzie zbawieniem przy takim supporting cast jak JR i Shump.

Love gra ostatnio naprawdę dobrze, może nie jak superstar, ale jak dobry wysoki stretch4 obok lbja. Irving za to ma może i explosiveness ale i łamie się częściej niż DRose ostatnimi czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kyrie rzuci 40 punktów i też wszyscy zapomną że jest jeszcze lepszym obrońcą niż Love i Ignazz woziłby go przy minięciu na wysokim kożle z piwem w ręce ( w lewej)

Tak, tylko ze względu na pozycję i ewentualną rolę w PO - w pierwszym meczu finałów Kyrie bardzo dobrze/zajebiście krył Kurę. W ataku daje skilsy, które generują tzw. punkty z dupy, czyli ważny element gry (vide Harris w Detroit). Love robi trochę miejsca ale przy obronie podstawowego elementu gry jakim jest pick and roll, ssie pałke i rozkurwia całą grę defensywną Cavs. Irving aż tak c***owy nie jest, bo Love nawet jak chce, to nie potrafi,. Poza tym, indolencja defensywna Irvinga nie wpływa tak katastrofalnie na ogół gry drużyny niż indolencja Love'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszla mnie taka refleksja...po meczu z wizards cavs powinni zwolnic trenera...ja rozumiem brak lebrona ale oni nie wyglądają jak drużyna koszykówki...smiem wątpić czy w serii play offs w takim składzie poradzili by sobie z philadephia☺

 

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez fryderyk85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszla mnie taka refleksja...po meczu z wizards cavs powinni zwolnic trenera...ja rozumiem brak lebrona ale oni nie wyglądają jak drużyna koszykówki...smiem wątpić czy w serii play offs w takim składzie poradzili by sobie z philadephia☺ Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

mnie naszła taka myśl

jednak Irving i Love to wydmuszki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyronn Lue stosuje metodę Phila Jacksona - nie bierze czasów, zawodnicy sami mają rozwiązać problem. Swoją drogą to chyba mógłbym być takim trenerem...

 

Na szczęście Philly nie będzie w PO, więc może dadzą jakoś radę. Jutro grają z Pacers, więc pewnie dlatego James nie gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.