Skocz do zawartości

Cleveland Cavaliers 2015/16


memento1984

Rekomendowane odpowiedzi

Z Lakersami zagrał 20 min. Może nie był to mega występ ale coś tam rzucił. Natomiast LBJ i KI pocisnęli ostro. Fakt, że przeciwnik nie był z "najwyższej" półki hehehe. Jednak muszę przyznać, że po niektórych zagraniach Irvinga szczena mi opadła. I jak Kobe schodził z parkietu w aplauzie to nawet trochę się wzruszyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można różne rzeczy gadać o Joe, ale cierpi przede wszystkim przez to, że większość ocenia go przez pryzmat kontraktu. A może być bardzo pożyteczny w każdym zespole z czołówki. 

 

Cavs mocno by na tym skorzystali, ale telefon do niego powinni poszukać w swoich starych notatkach też Bulls. OKC? Clippers? Spurs?

 

Chciałbym takiego ruchu Joe (przejścia do Cavs). On by o coś powalczył, a dla ligi też byłoby to ciekawe. Gorzej dla PO na wschodzie, ale wisi mi to. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale dla Joe jeżeli chce mieć szansę coś jeszcze wygrać ( bo wiadomo że GSW jest na tą chwilę murowanym faworytem) to tylko Cavs jest atrakcyjnym kierunkiem i może Spurs. 

 

 Przynajmniej udział w finałach zaliczy i będzie miał poważną rolę i ktoś nareszcie odciąży Lebrona żeby nie musiał jakiś strasznych minut grać. Fit idealny dla niego i dla Cavs wiadomo że może wylądować gdzie indziej, ale Cavs chyba rzeczywiście na razie są na prowadzeniu w tym wyścigu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie brzmi czy Joe jeszcze ma to coś, już nie pamiętam czy to były zeszłe PO czy  2 lata temu, ale wtedy był jeszcze kimś przez duże K, końcówki meczy wręcz niesamowite, ta jego gra dupą tyłem do przeciwnika (nie lubię amerykańskiego słownictwa) po prostu kozacka, ma trójkę, czy zbawi Cavs?

Pytanie brzmi czy się po prostu zestarzał czy stracił motywację, jeśli to drugie to pod względem umiejętności wciąż jest topowym graczem, być może z piątką KI JRS JJ LBJ TT i KL jako 6 men uda się coś ugrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nikt nie wie, ale tez wymagania wobec niego nie będą ogromne. A jednak granie o coś może dać mu dodatkową motywację. Ale ja jego właśnie widzę jako 6th mana. 

 

 JR Smith jest spoko, ale na niego nie można regularnie liczyć, wiadomo jak zniknął finałach (ale nie on jeden oczywiście w historii) ale często zdarzają mu się głupie faule, a JJ jest sprawdzony w końcówkach - grał je zazwyczaj znakomicie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno dyskutowany jest deal, w ramahc ktorego do cavs pojdzie carmelo

do celtics love a do knicks mozgov. to tak w skrocie

 

knicks pewnie dostaliby assety z bostonu w postaci pickow, i jeszcze kogos mlodego

pozbywaja sie przy okazji grajka, o ktorym od poczatku wiadomo, ze nie bedzie dobrym liderem a co najwyzej swietna 2 opcja, dajaca 20/25ppg, przekazuja team porzingisowi co jest w sumei dobrym wyjsciem

 

cavs, koncza z melo, imo to swietny fit. od lat pisalem, ze ta dwojka grajaca razem moze zrobic wiele dobrego.

thompson na c, bron na 4, melo na 3, moga sie wymieniac, swietny spejsing.

 

byloby fajnie gdyby ta wymiana przeszla, wtedy cavs moga realnie nawiazac walke z warriors....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja uwazam ze połączenie Melo i LBJ byłoby jednym z lepszych w ostatnich latach. Oczywiście jak Melo bedzie grał jak w tym sezonie. Wiecej podaje, lepiej broni. Tylko ze dla Knicks to chyba średni deal żeby dostac Mozgowa i nawet jakis niezły pick z Bostonu. Chyba ze planują tam opcje zero. zostaje Łotysz, reszta out i polujemy na 2 gwiazdy. Jest tylko jeden problem. Kolejny sezon moze skonczyć sie ponownie jakims załosnum bilansem. Co jeżeli zostaną z przepłaconymi średniakami? Jak skusić gwiazdy, jak twoim jedynym fajnym graczem jest Porzingis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.