Skocz do zawartości

Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko czemu k**** ten Monroe ?

 

Nie będę oryginalny ale już w tym roku miło się ich oglądało.

 

MCW-Middleton-Gianis-Henson-Monroe

 

A po powrocie Jabariego wszelkie możliwe lineupy z Alfabet-Jabari-Henson ja pi****le jak to nie będzie top 3 obrona w nadchodzącym sezonie to Kidd jest do wyrzucenia.

 

Marzy mi się tam jeszcze ktoś za MCW i tutaj taki nierealny Bledsoe z miejsca zrobiłby z nich ECF team.

 

Ilu dobrych PG jest w lidze a oni utknęli z mizernym rzutowo i mizernym we wszystkim poza obroną MCW :)

 

Ale będę oglądał i tak z zapartym tchem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wygląda, ale brakuje mi tam kilku elementów zaczynając od doświadczenia. Czy ktokolwiek ze S5 wygrał jakąkolwiek serię w PO? Czy ktokolwiek wie jak to grać z pozycji faworyta? Po drugie to obrona całkiem spoko, ale co z atakiem? Jabari nieźle rzuca, Monroe kilka swoich punktów zdobędzie, Grek wpieprzy się pod kosz, ale trochę nadal mało. Middleton jako centralny punkt ich ataku i obrony? Wielu w to nie dowierza, ale tak może to wyglądać. Lubię go, ale czy to nie za dużo jak na niego?

 

No i najważniejsze pytanie - tam ma kto rozgrywać? Póki co to jak agresywnie na nich wyjdzie rywal to mogą mieć problem z wyprowadzeniem piłki przez połowę. Pamiętacie obronę Heat z LBJ w szczytowym momencie? Potrafili grać na równi, a potem na 3-4 minuty zamykali rywala, że ten nie robił nic. Coś podobnego potrafili robili Thunder. I to przykłady tych elitarnych defensyw. Wystarczy ktoś dobry i mają problem w Bucks. Kto ma walczyć z tak intensywną obroną? MCW? No bez żartów. Przy tak skonstruowanej drużynie to przydałby się ktoś z ball handlingiem niż Carter - Williams. Z o WIELE lepszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wybrzydzacie :smile: dwa sezony najgorsza ekipa w lidze, a teraz realnie są w stanie wejść do 2 rundy PO. Wieli ukłon w stronę Kidda i młodzieży. Brakuje tylko pg, który robiłby im grę. Bledsoe byłby marzeniem.

Spieprzaj dziadu :]

Knighta Ci mogę oddać, talerzowe wykończenia robi jak nikt inny.

Kolejny co mi Erica chce podjebać... uparli się czy co? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko co mogło by iść w drugą stronę MCW+?.

u mad bro? I w duecie Knight i MCW na starterze? Włodarze Suns by musieli z plakietkami "pierwszy dzień w pracy" chodzić.

MCW się wyrobi swoją droga. Jakim cudem do Bux trafił zamiast do nas to temat na inne tomiszcze opasłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ktoś tu wspominał o anoreksji Antka?

24p9wrc.jpg

 

Przeraża mnie to jak może rozwinąć się Giannis... Jak wchodził do ligi to widziałem w nim mega potencjał, potencjał na dawanie w D tyle co taki Iggy. Teraz po tym jaki upside w O pokazał, a jeszcze może dodać mega siłę do swoich niesamowitych warunków fizycznych, shiet - sky is the limit. No i Bux w tym sezonie to must2watch. Jakby mieli poważnego pg, a nie MCW to w ogóle by się zrodziła świetna paka w Wisconsin. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa hala powstanie - Bucks zostają. Nacieszyłem się tą informacją tylko dzień. Jabari Parker wraca dopiero w okolicach stycznia. Znaczy dobrze wiedzieć, że organizacja daje mu dużo czasu na powrót, jednak mnie smuci fakt, że pierwszą piątkę Bucks obejrzę w całej okazałoścu dopiero w 2016 roku. 
Do powrotu Parkera s5 będzie prezentować się chyba w taki sposób: 
MCW
Vasquez/Mayo
Middleton
Giannis
Monroe

Edytowane przez mikrofalowka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa hala powstanie - Bucks zostają. Nacieszyłem się tą informacją tylko dzień. Jabari Parker wraca dopiero w okolicach stycznia. Znaczy dobrze wiedzieć, że organizacja daje mu dużo czasu na powrót, jednak mnie smuci fakt, że pierwszą piątkę Bucks obejrzę w całej okazałoścu dopiero w 2016 roku. 

Do powrotu Parkera s5 będzie prezentować się chyba w taki sposób: 

MCW

Vasquez/Mayo

Middleton

Giannis

Monroe

 

fajnie też się cieszę, ale nie pokazuj się więcej bez poprzedniego avatarka!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sie stao sie z tym Jabarim, że tak długo poczekamy? Ten jego uraz to jakiś historycznie groźny czy e tam?

Pewnie przesadzam, ale jako sympatyk Sixers mam uczulenie na urazy a teoria 'dajemy czas' kojarzy mi się raczej ze studenckim 'macie czas do końca miesiąca na opuszczenie mieszkania' także uspokój mnie albo polej.

Edytowane przez Mentor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.