Skocz do zawartości

Poladball


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pier**le to jest tak nieśmieszne, że aż muszę zapytać i włożyć kij w mrowisko: weź mi Rappar wytłumacz co Cię konkretnie śmieszy w takich obrazkach, jak te które wstawiłeś powyżej? Ani to humor prześmiewczy, ani ironiczny, ani abstrakcyjny, ani to wyśmiewanie jakichś krajowych stereotypów.. więc co?

 

Nawet najlepszy tekst z łapu-capu albo obrazek z atakujemy na tamten kosz straci większość jak nie cały swój urok gdy się zaczniemy brać za takie 'weź wytłumacz'. Tego jeszcze brakuje żeby się ktoś miał tłumaczyć, że go coś śmieszy. Twój dzisiejszy obrazek z Kobe i Lebronem at age 30 nie porwał mnie podobnie jak te polandballe ale co kto lubi. Jak będziemy się bawić w takie wbijanie kija w mrowisko to utoniemy tu wszyscy w gównie.

 

Proszę nie mylić tego z aprobatą postaw które się co jakiś czas pojawiają w łapu-capu pt "on ma inne zdanie niż ja więc go tu wrzuce" bo to zupełnie inna para kaloszy niż to, o czym tutaj piszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie stare z Was dziadki, z polandballem jak z wszystkim, niektóre śmieszne, niektore głupie, nie ma co uogalniac i przesadzac.

No, pare wstawek od rappara suchych strasznie, ale niektóre sa wporzo.

 

Weź bo zaraz wpadnie rappar i powie żeś głupi, bo nie rozumiesz jego inteligentnego humoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po części udzieliłem odpowiedzi na to pytanie na poprzedniej stronie.

 

Uzupełniając napoczęty wątek dodam, że wchodze, aby zobaczyć na jakie poziomy absurdu w żałosnej nie-śmieszności jest w stanie wspiąć się Rappar. Traktuję to jako bardzo pouczający eksperyment socjologiczny.

 

Mam nadzieję, że moja odpowiedź Cię zadowala ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzupełniając napoczęty wątek dodam, że wchodze, aby zobaczyć na jakie poziomy absurdu w żałosnej nie-śmieszności jest w stanie wspiąć się Rappar. Traktuję to jako bardzo pouczający eksperyment socjologiczny.

Noż k****, drugi Puzon. Jeszcze dodaj w jakich warunkach pisałeś tego posta i że im nas więcej, tym się czujesz silniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie do Przema i Kora.

 

Jeśli nie podoba Wam się ten temat to po co tu wchodzicie?

 

Serio, zawsze mnie to zastanawia. Aż tak Wam się nudzi, że trzeba wejść ponarzekać i pójść sobie i czekać, aż znowu ktoś coś tutaj napisze?

 

Ja od czasu do czasu wchodzę aby zniedowierzaniem kolejnym stwierdzić że poziom zenady jest coraz większy.

 

Tego nawet kiczem nazwać nie można. A facepalm byłby tylko pochwałą.

 

 

I czy naprawdę kogoś bawi jak dwi kolorowe kule symbolizujące narody mówią że miały ubaw jak mordowały 60 milionów ludzi. No raczej coś nieteges. A ten przykład jest nuielicznym do którego można się odnieść i np. skrytykować, reszta jest poza realiami krytyki.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od czasu do czasu wchodzę aby zniedowierzaniem kolejnym stwierdzić że poziom zenady jest coraz większy.

 

Tego nawet kiczem nazwać nie można. A facepalm byłby tylko pochwałą.

 

I czy naprawdę kogoś bawi jak dwi kolorowe kule symbolizujące narody mówią że miały ubaw jak mordowały 60 milionów ludzi. No raczej coś nieteges. A ten przykład jest nuielicznym do którego można się odnieść i np. skrytykować, reszta jest poza realiami krytyki.  

Czyli innymi słowami na pytanie

 

Aż tak Wam się nudzi, że trzeba wejść ponarzekać i pójść sobie i czekać, aż znowu ktoś coś tutaj napisze?

odpowiedziałeś: Tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.