Skocz do zawartości
RappaR

Poladball

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pier**le to jest tak nieśmieszne, że aż muszę zapytać i włożyć kij w mrowisko: weź mi Rappar wytłumacz co Cię konkretnie śmieszy w takich obrazkach, jak te które wstawiłeś powyżej? Ani to humor prześmiewczy, ani ironiczny, ani abstrakcyjny, ani to wyśmiewanie jakichś krajowych stereotypów.. więc co?

Uprzedzając stwierdzenie: nie podoba się - nie wchodz, chciałem nadmienić, że wszedłem tu aby udzielić się ze zgryźliwym postem "może wydzielmy ten temat na specjalnym forum dla trzech userów, którzy w niezmiennym i zamkniętym skladzie aprobują to coś".

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heh

Dobre Kore, piwko

a z mojej strony - mimo że niektóre są całkiem z pomysłem acz większość to drewno to

najpierw jest podjarka polandballem, czytanie etc

a potem hasło "czy do tego filmu są napisy bo angielskiego nie rozumiem"

uproszczenie acz treściwe

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OK uogólniłem temat. Naprawiam: ogólna nienawiść i odwieczny hejt w stosunku do Lakers inteligentego humoru i RappaRa jest w stanie Was na tyle zaślepić, że stać Was na szydercze posty i prześmiewcze insynuacje nacechowane wysoką dozą ignorancji. Aczkolwiek jest to również pochodna sączonego jadu i próby dopier*olenia na każdym kroku z byle powodu :smile:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OK uogólniłem temat. Naprawiam: ogólna nienawiść i odwieczny hejt w stosunku do Lakers inteligentego humoru i RappaRa jest w stanie Was na tyle zaślepić, że stać Was na szydercze posty i prześmiewcze insynuacje nacechowane wysoką dozą ignorancji. Aczkolwiek jest to również pochodna sączonego jadu i próby dopier*olenia na każdym kroku z byle powodu :smile:

Yy, że co przepraszam? To jest inteligentny humor? Ale że w którym miejscu ?? Bo wciąż nie ogarniam i - na szczęście - jestem w przytłaczającej większości, przynajmniej na tym forum. I czy potrafisz odpowiedzieć w jakiś rzeczowy sposób, czy tylko wstawić parafrazę ni w kij ni w oko nijak nie będącą merytoryczną argumentacją?

Swoją drogą; do dzisiaj - mimo wielu łopatologicznych tłumaczeń - nie potrafisz pojąć tak prostej rzeczy, jak to na czym polega temat "łapu-capu" na forum, a tenże błyskotliwy, "inteligentny humor" łapiesz. Wnioski przychodzą same.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kore udziesz na wojnę MD Lubiczem?

Zieeew

Daj znać jak tam.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najśmieszniejsze  z tego całego tematu jest to, że polandball został uznany za inteligenty humor.  Bez kitu zaśmiałem się z tego !

:grin::D :D :D :D :D :D :D :D

Edytowane przez Przem
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja pier**le to jest tak nieśmieszne, że aż muszę zapytać i włożyć kij w mrowisko: weź mi Rappar wytłumacz co Cię konkretnie śmieszy w takich obrazkach, jak te które wstawiłeś powyżej? Ani to humor prześmiewczy, ani ironiczny, ani abstrakcyjny, ani to wyśmiewanie jakichś krajowych stereotypów.. więc co?

Nawet najlepszy tekst z łapu-capu albo obrazek z atakujemy na tamten kosz straci większość jak nie cały swój urok gdy się zaczniemy brać za takie 'weź wytłumacz'. Tego jeszcze brakuje żeby się ktoś miał tłumaczyć, że go coś śmieszy. Twój dzisiejszy obrazek z Kobe i Lebronem at age 30 nie porwał mnie podobnie jak te polandballe ale co kto lubi. Jak będziemy się bawić w takie wbijanie kija w mrowisko to utoniemy tu wszyscy w gównie.

Proszę nie mylić tego z aprobatą postaw które się co jakiś czas pojawiają w łapu-capu pt "on ma inne zdanie niż ja więc go tu wrzuce" bo to zupełnie inna para kaloszy niż to, o czym tutaj piszę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przynajmniej w 'At age 30' było wiadomo o co chodzi

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przynajmniej w 'At age 30' było wiadomo o co chodzi

Najbardziej nielubianym wpisem w internecie jest "właśnie chciałem to napisać", no ale właśnie chciałem to napisać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Strasznie stare z Was dziadki, z polandballem jak z wszystkim, niektóre śmieszne, niektore głupie, nie ma co uogalniac i przesadzac.

No, pare wstawek od rappara suchych strasznie, ale niektóre sa wporzo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Strasznie stare z Was dziadki, z polandballem jak z wszystkim, niektóre śmieszne, niektore głupie, nie ma co uogalniac i przesadzac.

No, pare wstawek od rappara suchych strasznie, ale niektóre sa wporzo.

Weź bo zaraz wpadnie rappar i powie żeś głupi, bo nie rozumiesz jego inteligentnego humoru.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam takie pytanie do Przema i Kora.

Jeśli nie podoba Wam się ten temat to po co tu wchodzicie?

Serio, zawsze mnie to zastanawia. Aż tak Wam się nudzi, że trzeba wejść ponarzekać i pójść sobie i czekać, aż znowu ktoś coś tutaj napisze?

Edytowane przez kucio
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po części udzieliłem odpowiedzi na to pytanie na poprzedniej stronie.

Uzupełniając napoczęty wątek dodam, że wchodze, aby zobaczyć na jakie poziomy absurdu w żałosnej nie-śmieszności jest w stanie wspiąć się Rappar. Traktuję to jako bardzo pouczający eksperyment socjologiczny.

Mam nadzieję, że moja odpowiedź Cię zadowala ;)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jak mam tak samo z tematem o Lakers ;)

O kwa, z ust mi to wyjales :D
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli po prostu strasznie Ci się nudzi i dorabiasz do tego ideologię. Spoko. Szanuje to.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czemu nudzi? Forum ma być tylko miejscem głaskania się po jajkach, czy też polem do wymiany zdań, sprzeczek, nawet kłótni, humoru (w tym sarkazmu) itp?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uzupełniając napoczęty wątek dodam, że wchodze, aby zobaczyć na jakie poziomy absurdu w żałosnej nie-śmieszności jest w stanie wspiąć się Rappar. Traktuję to jako bardzo pouczający eksperyment socjologiczny.

Noż k****, drugi Puzon. Jeszcze dodaj w jakich warunkach pisałeś tego posta i że im nas więcej, tym się czujesz silniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi