Skocz do zawartości

[2022-2023] Playoffs - Komentarze


GeDDo

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda że nie ma możliwości nie lubienia postów - za 4-3 dla Bulls ;)

 

Może nie każdy to zauważył, ale robiłem wszystko by uniknąć rozstawienia na seedach 2-3 lub 6-7, kosztem hca. Dlaczego tak? Bo nie chce wpaść na Raptors za wcześnie - o ile z 76ers grało mi się w RS całkiem nieźle (bilans co prawda 1-3, ale w tym były dwa bardzo wyrównane mecze rozstrzygnięte w końcówce), o tyle z Raps nie miałem żadnych szans (bilans 0-4 i porażki kolejno 19, 34, 25 i 10 punktami).

 

Co do pojedynku z Bulls to też spodziewam się 7 spotkań, z tym że ostatecznie seria, mam nadzieję, zakończy się na moją korzyść :) Tak w ogóle bilans z regulara jest mało reprezentatywny, bo w pierwszych trzech meczach z Bulls MJ grał kolejno na PF, SF i SG, a dopiero w ostatnim meczu wygranym 14 punktami grałem taktyką jaką gram do tej pory, no i MJ na pg sponiewierał strasznie Walla (49/6/7 na 17/20 z gry). Liczę na powtórkę z rozrywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawał dobrej roboty odwaliles Geddo, chciałem zrobić podobną zapowiedź PO, ale nie miałem za bardzo czasu i mnie uprzedziłeś. Widać, że chyba wróciła Ci zajawka na simke.

To nie jest tak, że wróciła mi zajawka na simkę. Po prostu miałem wolny weekend i wczoraj cały dzień siedziłem przed simką. Większość czasu zajęło mi tworzenie generatora do wyników z PO. A później to co zrobiłem i tak trzeba przerobić, bo są jakieś limity na ilość wstawianych zdjęć.

 

Tak w ogóle bilans z regulara jest mało reprezentatywny, bo w pierwszych trzech meczach z Bulls MJ grał kolejno na PF, SF i SG, a dopiero w ostatnim meczu wygranym 14 punktami grałem taktyką jaką gram do tej pory, no i MJ na pg sponiewierał strasznie Walla (49/6/7 na 17/20 z gry). Liczę na powtórkę z rozrywki.

Aż tak dokładnie to nie analizowałem wszystkich wyników :smile:. Inna sprawa, że to jest simka. A dwa, że mamy PO. Więc wszystko jest możliwe ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuggets - Jazz

 

Chyba najmniej wygodny dla mnie rywal, z tych na których mogłem jeszcze trafic (Sonics, Spurs, Grizzlies). No, ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu, w końcu to PO.

 

Jeżeli się uda przejść 1 rundę to nastepnie czekają na mnie Suns, z którymi jestem 0-4 w tym sezonie. Wprawdzie te 4 meczy grałem trochę innym skłądem, albo ustawieniem, no ale do tej pory mnie łoili okropnie.

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. Dlaczego w 76ers wstawiłeś do s5 Divaca? Masz jakieś insiderskie info? Cały RS grał Comegys na PF.

Wskoczył do S5 za nazwisko :smile:. Inna sprawa, to są tylko moje przewidywane S5. Widząc co wyprawiają GMowie, to nie zdziwię się jak Thomas zagra na C, a Olajuwon na PG ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra - to jakie słabe strony mają 76ers? :grin:

Tu nie chodzi o 76ers, lecz o Magic i ich grę w końcówce sezonu. Sporo meczy wygrywają, w tym odprawili z kwitkiem obecnego przeciwnika 76ers. Wprawdzie nie grał w tym meczu Mills, ale to wcale nie oznacza, że z nim w składzie przejdą tą serię jak burza. Pamiętam swego czasu (jak Boston zdobywał mistrza), że drugą część sezonu zasadniczego miałem najlepszy bilans. Wygrywali wszystko co było do wygrania. No i przełożyło się to również na wynik w PO, gdzie skończyło się majstrem. Dlatego uważam, że wcale tak łatwo 76ers nie będzie i seria może potrwać nieco dłużej jak cztery mecze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli się uda przejść 1 rundę to nastepnie czekają na mnie Suns, z którymi jestem 0-4 w tym sezonie. Wprawdzie te 4 meczy grałem trochę innym skłądem, albo ustawieniem, no ale do tej pory mnie łoili okropnie.

 

hehe, rok temu tez bylem po RS tez liczylem ze przejde pierwsza runde (bylismy chyba 4 i 5 seedem), ale w PO mala niespodzianka i wygrali 4:3 (wygrywajac 7 mecz u mnie w Phoenix).

A tym RS bilans 3:1 dla Suns, niemniej 2 mecze wygrane tylko jednym punktem. Nadzieja jest to ze juz po dojsciu B.Williamsa (choc w tym meczu nie zrobil nic nadzwyczajnego) udalo sie na wyjezdzie wygrac nieco pewniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 122 (na pierwszym miejscu goscie)

 

(#1) Trailblazers vs Spurs (#8)

Bilans serii: 0 - 1

Spurs 117 - Trailblazers 107

play-by-play

 

(#4) Mavericks vs Timberwolves (#5)

Bilans serii: 1 - 0

Timberwolves 104 - Mavericks 121

play-by-play

 

(#2) Nuggets vs Jazz (#7)

Bilans serii: 1 - 0

Jazz 87 - Nuggets 124

play-by-play

 

(#3) Suns vs Sonics (#6)

Bilans serii: 0 - 1

Sonics 123 - Suns 112

play-by-play

 

(#1) 76ers vs Magic (#8)

Bilans serii: 1 - 0

Magic 100 - 76ers 101

play-by-play

 

(#4) Bulls vs Wizards (#5)

Bilans serii: 1 - 0

Wizards 116 - Bulls 118

play-by-play

 

(#2) Raptors vs Hornets (#7)

Bilans serii: 1 - 0

Hornets 98 - Raptors 127

play-by-play

 

(#3) Nets vs Knicks (#6)

Bilans serii: 1 - 0

Knicks 89 - Nets 107

play-by-play

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze jutro!

 

Drabinka playoffs | Statystyki indywidualne | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy dzień PO za nami. Głównie wygrywali gospodarze, za wyjątkiem meczów w Portland i Phoenix. W ekipe Trailblazer zawiodła skuteczność, przy całkiem dobrej skuteczności przeciwników. Natomiast Suns nie zatrzymali rzutów z dystansu swoich przeciwników i głównie to zadacydowało ich przegranej. W pozostałych spotkaniach wygrywali faworyci. Jednak wspomnieć należy, że 76ers wyszli rezerwowym składem (w dalszym ciągu na IL znajdują się liderzy ekipy) i mimo wszystko pokonali "magików" jednym punktem. Decydujące punkty na zwycięstwo w końcówce spotkania rzucił Brandan Wright. W najciekawszym spotkaniu na wschodzie Wizards musieli uznać wyższość nad Bulls. W końcówce spotkania dwa razy MJ próbował doprowadzić do dogrywki, ale w obu przypadkach rzuty okazały się niecelne. Ostatecznie najlepiej zaprezenował się w tym spotkaniu Freeman 38 pkt oraz wspomniany Jordan 24 pkt , 19 asyst i 6 zbiórek. Po stronie gospodarzy najlepiej wypadł Wall, który zdobył 40 pkt, 11 asyst i 7 zbiórek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz-Nuggets

pierwsze koty za płoty Krzemo.

Jazz w 1 połowie całkiem pogonili później wyluzowali niczym kozaki z 76ers.

Niemniej jednak czuję że Derrick po tym meczu będzie miał chrapkę przejechać się po Zo. 

 

Ciekawy 1 dzień. I dzięki Geddo za opis i garść statystyk. Klimat od razu jest lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.