Skocz do zawartości

Zakłady NBA 2015/2016


kore

Rekomendowane odpowiedzi

Chętnie wejdę w Utah, jeśli nikt nie zaproponuje drużyny, którą uważam za gorszą (a jest kilka takich) :)

 

Jeszcze kwestia dogadania co w przypadku, kiedy ani Kings, ani zaproponowana drużyna nie wejdą do PO. Anulowanie zakładu, czy wygrywa ten, którego team ma więcej winów? Obie opcje mi pasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no kontuzje musimy wkalkulować w zakład, nie ma bata, nie po tym co działo się z Lakers ostatnie 3 lata. Proponuję w obu przypadkach S5 + 6th man 65+ spotkań. Wierz mi lub nie, ale "zrzekłbym" się zakładu, gdyby np. w 5ym meczu Cousins miał season-ending injury, dlatego proponuję taki warunek :smile:

przeciez byles taki pewny swego, przeciez w kings najpozniej w polowie sezonu druzyna rozleci sie na kawalki, a teraz takie warunki 65+ s5 +6man hahah toc to smiech rzadko sie chyba zdarza zeby w jakiejkolwiek ekipie 6 podstawowych (s5 + 6th man) graczy zagra +65 spotkan. patrze jak to bylo w ostatnim sezonie i ciezko znalezc taka druzyne przejrzalem: heat, chicago, raptors, pacers, spurs nie pasuja a patrzylem tylko na s5. chyba tylko gsw rozegralo sezon w takim zdrowiu

 

i w ogole jak wyznaczysz te s5 i 6th mana jak bedzie rotacja i bedzie sie ona zmieniac?? a co jesli pojdzie deal, albo ktos bedzie oszczedzany. ktos moze byc przeciez 6th manem na poczatku a skonczyc sezon jako bench warmer wskutek spadku formy. wezmy takie chicago, rose zagral w tamtym sezonie 51 spotkan a aaron brooks wszystkie 82 to kto tutaj jest zawodnikiem s5?? niech bedzie ze rose no ale 51<65, taj gibson jako 6th man 62<65.

 

a tu jeszcze kontuzje przeciez kobe to jest 70%  ze sie polamie i wypadnie na wiecej niz 20 meczow albo bedzie mial male urazy co 3 tygodnie. inni przeciez tak samo moga miec uraz, nawet kilka mniejszych z reguly daje wiecej niz 17 opuszczonych

 

zacznij dawac jakies powazne propozycje bo to jest kpina. do buka tez idziesz i stawiasz na mistrza spurs ale w przypadku jesli duncan parker green kawhi aldridge i ginobili zagraja cale po bez kontuzji, a jak nie to oddaje Ci stawke ?

 

zawsze jest ryzyko na tym polegaja zaklady

 

kings >lakers bez warunkow takie sa moje warunki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie wejdę w Utah, jeśli nikt nie zaproponuje drużyny, którą uważam za gorszą (a jest kilka takich) :smile:

 

Jeszcze kwestia dogadania co w przypadku, kiedy ani Kings, ani zaproponowana drużyna nie wejdą do PO. Anulowanie zakładu, czy wygrywa ten, którego team ma więcej winów? Obie opcje mi pasują.

 

mi tez obie pasuja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka kwota by Cię interesowała? Dodatkowe warunki?

 

Z propozycją Utah wyszedł również user cris155s, który zadeklarował chęć zakładu przez Tobą, ale drużynę podał później. Nie wiem jak się do tego odnieść, żeby nikt się nie czuł olany. 

 

Jak któryś zadeklaruje inną drużynę, to zostanie wybrany. LAL/Portland anyone? :P

 

A jak nie, to jeden się musi wycofać lub kasa do podziału :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez byles taki pewny swego, przeciez w kings najpozniej w polowie sezonu druzyna rozleci sie na kawalki, a teraz takie warunki 65+ s5 +6man hahah toc to smiech rzadko sie chyba zdarza zeby w jakiejkolwiek ekipie 6 podstawowych (s5 + 6th man) graczy zagra +65 spotkan. patrze jak to bylo w ostatnim sezonie i ciezko znalezc taka druzyne przejrzalem: heat, chicago, raptors, pacers, spurs nie pasuja a patrzylem tylko na s5. chyba tylko gsw rozegralo sezon w takim zdrowiu

 

i w ogole jak wyznaczysz te s5 i 6th mana jak bedzie rotacja i bedzie sie ona zmieniac?? a co jesli pojdzie deal, albo ktos bedzie oszczedzany. ktos moze byc przeciez 6th manem na poczatku a skonczyc sezon jako bench warmer wskutek spadku formy. wezmy takie chicago, rose zagral w tamtym sezonie 51 spotkan a aaron brooks wszystkie 82 to kto tutaj jest zawodnikiem s5?? niech bedzie ze rose no ale 51<65, taj gibson jako 6th man 62<65.

 

a tu jeszcze kontuzje przeciez kobe to jest 70%  ze sie polamie i wypadnie na wiecej niz 20 meczow albo bedzie mial male urazy co 3 tygodnie. inni przeciez tak samo moga miec uraz, nawet kilka mniejszych z reguly daje wiecej niz 17 opuszczonych

 

zacznij dawac jakies powazne propozycje bo to jest kpina. do buka tez idziesz i stawiasz na mistrza spurs ale w przypadku jesli duncan parker green kawhi aldridge i ginobili zagraja cale po bez kontuzji, a jak nie to oddaje Ci stawke ?

 

zawsze jest ryzyko na tym polegaja zaklady

 

kings >lakers bez warunkow takie sa moje warunki

Po co te nerwy? :) I co ma moje przekonanie o rozsadzeniu Kings od środka do warunków dot. kontuzji ?? Przecież to logiczne, że jeśli Lakers będzie - odpukać - prześladować to samo fatum, co od trzech lat to mógłby ich nawet Stelmet łyknąć, a nasz zakład opiera się o porównanie sił LA vs SAC w pełnych składach, a nie gdy będzie jakieś uzupełnianie z D-League gośćmi, o których świat nie słyszał.

 

Z tymi kontuzjami masz o tyle rację, że fakt - mało kto w takich warunkach jakie zaproponowałem ukończył sezon. Proponuję zatem konkret: Kobe, Russell, Williams, Hibbert, Randle 60+ spotkań. Ty wybierasz "zdrową" piątkę w Kings. Możemy dodatkowo ustalić, że trejdy w środku sezonu nie grają roli.

 

I stary, nie traktuj tego zakładu tak personalnie. Nie zakładamy się ani o kupę szmalu, ani o honor naszych matek. To tylko forumowa zabawa. Jesli w Tobie 100 zeta wywołuje takie emocje, to może warto sobie odpuścić? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka kwota by Cię interesowała? Dodatkowe warunki?

 

Z propozycją Utah wyszedł również user cris155s, który zadeklarował chęć zakładu przez Tobą, ale drużynę podał później. Nie wiem jak się do tego odnieść, żeby nikt się nie czuł olany. 

 

Jak któryś zadeklaruje inną drużynę, to zostanie wybrany. LAL/Portland anyone? :tongue:

 

A jak nie, to jeden się musi wycofać lub kasa do podziału :smile:

 

moge o stowke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co te nerwy? :smile: I co ma moje przekonanie o rozsadzeniu Kings od środka do warunków dot. kontuzji ?? Przecież to logiczne, że jeśli Lakers będzie - odpukać - prześladować to samo fatum, co od trzech lat to mógłby ich nawet Stelmet łyknąć, a nasz zakład opiera się o porównanie sił LA vs SAC w pełnych składach, a nie gdy będzie jakieś uzupełnianie z D-League gośćmi, o których świat nie słyszał.

 

Z tymi kontuzjami masz o tyle rację, że fakt - mało kto w takich warunkach jakie zaproponowałem ukończył sezon. Proponuję zatem konkret: Kobe, Russell, Williams, Hibbert, Randle 60+ spotkań. Ty wybierasz "zdrową" piątkę w Kings. Możemy dodatkowo ustalić, że trejdy w środku sezonu nie grają roli.

 

I stary, nie traktuj tego zakładu tak personalnie. Nie zakładamy się ani o kupę szmalu, ani o honor naszych matek. To tylko forumowa zabawa. Jesli w Tobie 100 zeta wywołuje takie emocje, to może warto sobie odpuścić? :smile:

 

nie,  nie chodzi o pieniadze mozemy sie nawet zalozyc o 1000.

chodzi o to ze bez sensu sie zakladac jesli z gory wiem ze zaklad bedzie anulowany to mnie zdenerwowalo.

chcialem bardziej realnych warunkow. bylbym blizszy 50 spotkan  bo jednak to juz ponad 60% sezonu. a taki kobe.... a taki randle.... to i tak bedzie dla nich pewnie za duzo..

a zreszta, niech bedzie ale piatke podam pozniej bo na razie to nie wiadomo jaka bedzie 5 w kings

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.