Skocz do zawartości

Zakłady NBA 2015/2016


kore

Rekomendowane odpowiedzi

Mam bardzo ciekawą propozycje zakładu, ale może byc ona bardzo długoterminowa. Mianowicie:

 

Lakers wejdą do finału NBA wcześniej niż Chicago Bulls.

 

Za tyle lat, to może już nawet tego forum nie być. W przypadku zakładu odwrotnego (Bulls wcześniej) może nie być już tej planety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobra, to z kim się zakładałem że Lakers kończą wyżej niż bilans 39-43 o 50? uporządkujmy tę sprawę tutaj. Jedyny warunek dla mnie to brak kontuzji najważniejszych zawodników. Może tak być?

 

I drugi zakład, że LA > Kings na koniec sezonu.O 100? Ten sam warunek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się mogę założyć, ale bez warunków i innego pi****leńska :smile:

Ktoś inny (Zaphod?) już wszedł ze mną w ten zakład, więc nie mogę go teraz ot tak wystawić. To samo z tym LA>SAC. Inna sprawa, że nawet moglbym i z Toba sie zalozyc, ale na bank z "pi****leniem", bo jak pokazują 3 ostatnie lata w wykonaniu Lakers kontuzje mogą całkowicie odwrócić nam sezon do góry nogami.

 

Aaa i jeszcze ktoś był ze mną w zakładzie, że Heat będę TOP 2 na wschodzi. Za 100 chyba. Przyznawać się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to z kim się zakładałem że Lakers kończą wyżej niż bilans 39-43 o 50? uporządkujmy tę sprawę tutaj. Jedyny warunek dla mnie to brak kontuzji najważniejszych zawodników. Może tak być?

 

 

Potwierdzam zakład. Kobe, Randle, Russell, Hibbert i Clarkson muszą zagrać minimum 60 spotkań.

Edytowane przez Zaphod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie mialem z Tb kore zakladac zakład o 150 kings będą wyżej od lakersna koniec sezonu. Żadnych warunków kontuzje wszystkiego nie przekreslaja zreszta mogą wystąpić po obu stronach. A pi****le wchodzić w zaklad wiedząc ze bedzie anulowany bo wiadomo ze ktos sie polamie. Zreszta masz handicap bo sam twierdzisz ze team chemistry rozjebie kings od środka. Deal???

 

Ps. Kore lepiej idz do pracy bo się nie wyplacisz wszystkim w kwietniu

Nie no kontuzje musimy wkalkulować w zakład, nie ma bata, nie po tym co działo się z Lakers ostatnie 3 lata. Proponuję w obu przypadkach S5 + 6th man 65+ spotkań. Wierz mi lub nie, ale "zrzekłbym" się zakładu, gdyby np. w 5ym meczu Cousins miał season-ending injury, dlatego proponuję taki warunek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny zakład. Mówię, że Kings będą w PO. Kto twierdzi że nie, ten podaje drużynę, która będzie jego zdaniem zamiast Kings. Pewniaków odrzucamy. Zostają:

Portland, Dallas, Phoenix, Utah, Denver, LAL, Minnesota

 

Ktoś, coś? Na razie chcę wysondować czy byłoby zainteresowanie takim zakładem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.