Skocz do zawartości

Minnesota Timberwolves 15/16


DamianOItalianO

Rekomendowane odpowiedzi

Takie zwycięstwo, a w temacie cicho..

Mecz skończył się 5 minut temu, a Ty się dziwisz, że cicho w temacie :) 

 

Shitstorm szykuje się w temacie GSW. Nie oglądałem, ale patrząc na procent z gry Curry'ego, był to jego "standardowy" mecz, jaki zdarza mu się rozgrywać w przypadku porażek (ja na takie trafiałem). Jak Curry'emu nie siedzi lub odpala idiotyczne rzuty (nie wiem, jak było dziś), to GSW mają problem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz skończył się 5 minut temu, a Ty się dziwisz, że cicho w temacie :smile:

 

Shitstorm szykuje się w temacie GSW. Nie oglądałem, ale patrząc na procent z gry Curry'ego, był to jego "standardowy" mecz, jaki zdarza mu się rozgrywać w przypadku porażek (ja na takie trafiałem). Jak Curry'emu nie siedzi lub odpala idiotyczne rzuty (nie wiem, jak było dziś), to GSW mają problem. 

 

Po 2Q miał 2 punkty z FT 10 asyst i chyba 0-9 z gry. W 3 zaczął rzucać, ale generalnie zagrał słabo jak na niego.

Minnesota za kilka lat będzie świetną drużyną (muszą dodać dodać kilku mniej wiekowych weteranów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po takim meczu ktos jeszcze bedzie prowadzil dyskusje ze Porzingis > Towns ?

cholera, praktycznie caly crunch time Towns siadł na Kurce (a i wczesniej sie zdazalo) a ten kompletnie nie wiedzial co zrobic :D 

zeby center krył MVP ligi wyłączając go w gry w tak waznym meczu to naprawde niespotykane, a to przeciez rookie !
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garnett musiał być piekielnie dumny z protegowanego. Ściągnięty jako mentor doprowadził do sytuacji, gdzie mistrz ligi i pretendent do tytułu "most wins eva" pada na kolana przed zespołem z 26 zwycięstwami. A Towns pokazuje szczątki jaj obronnych i zajadłości KG. Ładnie historia koło zatacza.

 

Btw który to już rok z rzędu mówimy, że "Minny z tym młodym super zestawem za kilka lat będzie rozwalała ligę"?

 

Najlepszego Wilki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto ściągnąć mecz Panowie ? Na początku sezonu obejrzałem ze 4 mecze Minny i chociażby żeby zobaczyć progres chcę obejrzeć ale mam mało czasu i nie wiem, czy nie lepiej Spursów w Utah ściągnać.

Przedostatni mecz GSW grają ze Spursami w San Antonio. Pop nie odda rekordu do zera w domu, jeżeli GSW do tej pory wszystko wygrają, to może być przedwczesny finał ligi w RS. Przydałby się urlop na poniedziałek ... ale zaraz, to jest temat o Wilkach ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto ściągnąć mecz Panowie ? Na początku sezonu obejrzałem ze 4 mecze Minny i chociażby żeby zobaczyć progres chcę obejrzeć ale mam mało czasu i nie wiem, czy nie lepiej Spursów w Utah ściągnać.

 

Oglądałem tylko końcówkę, ale myślę, że warto.

Btw który to już rok z rzędu mówimy, że "Minny z tym młodym super zestawem za kilka lat będzie rozwalała ligę"?

 

Ja mam wrażenie, że co roku są "three years away from being three years away", no ale z Townsem faktycznie mają konkretne podstawy.

 

Teraz tego nie spieerdolić.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż za Rzymianami trzeba krzyknąć Minnesota ante portas ----- ale jak ktoś uważa że Rubio jest im niepotrzebny -- kiedy zdrowy to jest TOP 5 wśród rozgrywających ale nie zawsze jest zdrowy --- niemniej ostatnio Sota pokazuje naprawdę potencjał... Pozbyłbym się tylko tego Lavine ---facet jest tak beznadziejnym obrońcą że właściwie nie wiadomo co z nim zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co się pozbywać gościa, który ma jedynie potencjał na prowadzenie 2nd unitu na parkiecie i jest na debiutanckiej umowie?

 

Na dziś to Sota ma: Rubio-?-Wiggins-?-Towns, a z ławki Jones-Lavine-Muhhamad-Bjelica-Dieng

 

Trzeba pamiętać, że w ten i kolejny draft mogą im przynieść akurat super uzupełnienie składu na sg/sf i pf.

 

No i jeszcze jest Alessandro Gentile (Sota ma do niego prawa czy Houston?)

 

Jeżeli ten zespół będzie miał ogarniętego trenera i gm-a to za 3-4 lata będzie to jeden z kandydatów do mistrzostwa, jeżeli nie będą chcieli zbudować zespołu na skróty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co się pozbywać gościa, który ma jedynie potencjał na prowadzenie 2nd unitu na parkiecie i jest na debiutanckiej umowie?

 

Na dziś to Sota ma: Rubio-?-Wiggins-?-Towns, a z ławki Jones-Lavine-Muhhamad-Bjelica-Dieng

 

Trzeba pamiętać, że w ten i kolejny draft mogą im przynieść akurat super uzupełnienie składu na sg/sf i pf.

 

No i jeszcze jest Alessandro Gentile (Sota ma do niego prawa czy Houston?)

 

Jeżeli ten zespół będzie miał ogarniętego trenera i gm-a to za 3-4 lata będzie to jeden z kandydatów do mistrzostwa, jeżeli nie będą chcieli zbudować zespołu na skróty.

Tylko mecze Wolves wygladały tak, ze pieknię starterzy grali, po czym wchodził magiczny Zack z kolegami z ławki i najczesciej robili jakies piekne runy, Zack czasem przez ręce trafił, za chwile stracił, a jak nie stracił to po prostu oddał w obronie

dla mnie koleś jest naprawde przecietny

wyjdzie mu mecz, trafi kilka rzutów z dupy i jest fajnie, jednak w obronie to jest naprawde bardzo słabo.

Wiadomo, nie kazdy umie bronić, zaraz ktos powie ze Harden tez nie potrafi - tylko ze Zack nie wyglada na gosci który by mógł mieć taki wpływ na ofensywe

Jak dla mnie Gentile go wciaga  (zaryzykuje, porównując goscia z europy) a Zack moze i czasem fajnie zasadzi, rzuci kilka fajnych trójek ale żadnym poważnym graczem nie jest, na pewno nie z taką obroną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojp,jak krew z nosa spotkanie z Blazers się oglądało

ostatnia minuta warta uwagi, reszta średnia

Towns poza 3-4 akcjami mi zwyczajnie znikał w trakcie gry, Dieng miał problem na słiczach

rubio i LaVine in plus

Wiggins będzie za 5 lat fajnym uzupełnieniem w drużynie Westbrooka w big trio v.17

co z Peko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.