Skocz do zawartości

Fajne dziewczyny w NBA


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzuć fotę z wybiegów a nie retuszowane gówno z fotoszopa w korzystnej pozycji.

Mniej więcej o tym mówię. Łatwo znaleźć foty lasek w necie dla potwierdzenia swojej tezy. A zarówno zdjęcia dupy Klay'a jak te Limy w 80% albo i więcej są retuszowane. A w real life pewnie większość z nas na podobny gust.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeff Withey z Jazz fajną dupeczkę ogarnął, twarz troche fabryczna w sensie setki tak samo zrobionych u plastyka (nos), ale ciało i warunki git obczajcie sobie: Kennedy Summers

Jednak zdecydowanie na roraty poszedłbym z prezenterka Boston Celtics tv Amanda Pflugrad, jako fan Lakers mógłbym nawet przyjść w koszulce Celtics, choć poźniej przekonywałbym ją do Black mamby;)

http://www.amandapflugrad.com/wp-content/uploads/2012/02/Amanda_YP4_0667_A.jpg

Edytowane przez Wujek Wójcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hannah-Stocking-Klay-Thompson-2.jpg

 

1bb7a81308d9834d6f39a294d55ba788.jpg

 

Jak ktoś nie widzi różnicy w wielkości odwłoka pomiędzy dwoma pierwszymi zdjęciami powinien udać się od okulisty. Na pierwszym ma zad jak Tarpan, a na drugim coś za co można już złapać. Sądzę, że gdyby ktoś wkleił to drugie zdjęcie jako pierwsze nie byłoby takiej burzy.

 

Wujek wspomniał reporterkę Celtów. Jak z piwnicy wciągnę naszą Rebecce. Jednym się podoba, ale na mnie szału nie robi. Nie miałbym nic przeciwko temu by ją zastąpiła córka Horny'ego, bo jak jesteś reporterką Knicks i nie potrafisz wypowiedzieć imienia Patricka Ewinga to z czym do ludzi i wypierdalaj za bramę! 

 

rebecca_haarlow.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie, że tacy goście nigdy idą po programistki, lekarki czy prawniczki. Może nie Ronaldo, ale patrząc co się dzieje z większością koszykarzy po zakończeniu kariery, wolałbym wybrać kogoś, kto mnie mógłby ewentualnie utrzymać i chociażby trochę ogarnie finanse domowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukałem trochę z kim chłopaki się prowadzą i z tego co nie było wybrałem takie fajniejsze ( moim zdaniem, żeby nie było):

 

 

LaVine:

 

Zach-LaVine-.jpg

 

 

Randle:

 

Kendra-Shaw3.jpg

 

 

 

Hayward:

 

Robyn-Van-Vliet-2.jpg

 

 

 

Jonas Valanciunas:

 

10-of-the-hottest-nba-wags-of-2015-5.jpg

 

 

 

Patty Mills:

 

5xuljmdj.jpg

 

 

 

I na koniec the winner is...Boban Marian!

 

severina-facebook.jpg

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oona Chaplin!

 

dupy sportowców to generalnie nudny temat bo w 95% są na jedno kopyto (z wyjątkami na jakieś iriny shayk itepe)


Dziwi mnie, że tacy goście nigdy idą po programistki, lekarki czy prawniczki. Może nie Ronaldo, ale patrząc co się dzieje z większością koszykarzy po zakończeniu kariery, wolałbym wybrać kogoś, kto mnie mógłby ewentualnie utrzymać i chociażby trochę ogarnie finanse domowe. 

 

jakby potrafili w sposób 'wyrachowany' szukać sobie partnerek to tym bardziej potrafiliby ogarnąć sobie finanse :)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.