Skocz do zawartości

Fajne dziewczyny w NBA


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Ale moze powinienem wam zazdroscić , że macie niższe standarty odnosnie internetowych fotek dziewczyn czy dziewczyn/kobiet generalnie.

 

A i nie foc*** :grin: Wrzucaj - nie będę krytykował 

Widocznie mam niższe standardy skoro wrzucam zdjęcia dziewczyn / kobiet, które po prostu mi się podobają (mniej lub bardziej) zamiast super modelek.

Jednak specjalnie dla Ciebie Miss Texasu:

post-4113-0-87283300-1435586394_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirko, Marko - co za różnica jak z Adrianą Limą jest :grin: Najlepsza opcja jest taka, że Lima czekała ze swoją cnotę na stosunek po ślubie jak to powinno być. Pełen serwis Jaric załapał. Modelka Victorias Secret i jeszcze dziewica. :grin:

Lima spotykała się wcześniej m.in. z Kravitzem. Chcesz mi powiedzieć, że Lenny nie dotarł do trzeciej bazy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lima spotykała się wcześniej m.in. z Kravitzem. Chcesz mi powiedzieć, że Lenny nie dotarł do trzeciej bazy? :smile:

 

Miej wiarę w ludzi 'my men'. Nie każdy musi swój popęd zaspakajać rzucając się na innych jak wiejski meksykański rolnik na osła ..

 

Widziałem film 

 

 

 

Anyway już trochę lepiej pocisnęliście. A Ta teksańska miska jakby ją z photoshopowac jak inne byłaby gitarowa na bank

Poczytaj o niej. Panna religijna to szpiku kości. Chciała zostać zakonnicą !sick. Myślę, że nie otworzyła swych brazylijskich wrót dla najsłynniejszego czarnego żyda. 

 

Znam takie 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wierzę, że jest religijna bo to w końcu Brazylijka(tam chyba wszyscy tacy).

 

Ale chodziło mi bardziej, że Lenny Kravitz czyli wiecie - sex, drugs i te sprawy. Typ pewnie takie rzeczy z dupeczkami robił, że głowa mała. A tu nagle musiał się zadowolić chodzeniem za rączkę i buziakami w policzek. Pewnie co chwila do klopa latał ulżyć sobie :)

 

Ja w podobnej sytuacji to bym na takim ciśnieniu chodził, że szok.

 

Kiedyś byłem z taka dziewczyną, co właśnie bardzo pielęgnowała tę swoją intymność.

Ja to oczywiście szanowałem - żeby nie było.

 

Do dziś pamiętam z jakim bólem jaj ją do domu odwoziłem..

Edytowane przez AirForceNine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłoby widać na tym zdjęciu :tongue:

taki post w 2015...

 

 

 

Do dziś pamiętam z jakim bólem jaj ją do domu odwoziłem.. 

 

haha, ja myślałem, że to jakieś żarty z tym bólem jaj, ale byłem z dupeczką, która z jakiegośtam powodu nie chciała tiruriru, ja oczywiście napędzany alkoholem i świństwem całą noc probówałem ją przekonać do zmiany zdania, na drugi dzień ból jaj był nie do zniesienia, coś strasznego. od tego czasu jak panna mówi nie, to spierdalam jak najdalej

Edytowane przez kulfon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.