Skocz do zawartości

Fajne dziewczyny w NBA


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Pany, kojarzycie takiego gościa Shelden Williams ?? Kiedyś jakiś 5th pick by Hawks, chyba sezon grał w Celtics nawet.. Miał jaką kobitę, która też grała w WNBA. Nawet się chyba hajtnęli, mieli dzieciaki. I jakoś potem ona zaczęła grać w Rosji i tam związała się z koleżanką z drużyny. Nie wiem, czy one są teraz razem, chyba też jakąś dziewczynkę wychowują..

Ładnie niektóre Panie mają (nie)napchane, nie ?? :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, obywatelPP napisał:

Pany, kojarzycie takiego gościa Shelden Williams ?? Kiedyś jakiś 5th pick by Hawks, chyba sezon grał w Celtics nawet.. Miał jaką kobitę, która też grała w WNBA. Nawet się chyba hajtnęli, mieli dzieciaki. I jakoś potem ona zaczęła grać w Rosji i tam związała się z koleżanką z drużyny. Nie wiem, czy one są teraz razem, chyba też jakąś dziewczynkę wychowują..

Ładnie niektóre Panie mają (nie)napchane, nie ?? :))

Wiadomo, że chodzi o Candace Parker, swoją drogą już legendę WNBA, zrobiła w tym roku mistrza a teraz po sezonie znowu siedzi z ekipą w TNT. Widziałem też, że że swoją żoną będą miały dziecko. Mnie to w ogóle nie dziwi, patrząc na WNBA to tam chyba 80 procent to lesby a z top zawodniczek to chyba wszystkie i czytałem, że często hetero są w szatni dyskryminowane przez lesby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Dunk8 napisał:

 Mnie to w ogóle nie dziwi, patrząc na WNBA to tam chyba 80 procent to lesby a z top zawodniczek to chyba wszystkie i czytałem, że często hetero są w szatni dyskryminowane przez lesby

hahahaha czekam aż do dotrze do NBA - w sumie Dwight Howard lubi tranzoli to może pójdzie w tym kierunku :P

tak btw czy dla Was miałoby znaczenie jakby 80 % koszykarzy było gejami? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Dunk8 napisał:

Wiadomo, że chodzi o Candace Parker, swoją drogą już legendę WNBA, zrobiła w tym roku mistrza a teraz po sezonie znowu siedzi z ekipą w TNT. Widziałem też, że że swoją żoną będą miały dziecko. Mnie to w ogóle nie dziwi, patrząc na WNBA to tam chyba 80 procent to lesby a z top zawodniczek to chyba wszystkie i czytałem, że często hetero są w szatni dyskryminowane przez lesby

Równouprawnienie! I grający w NBA i w WNBA gustują w laskach :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
21 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

podobno jest szał macic w gronie żeńskiej części czarnoskórej społeczności, bo Bronny James poszedł na bal maturalny z białą dupeczko

received-5074419789306612.webp

a wśród białych rasistów pewnie ból dupy, ze to znowu czarny puka biała, a nie na odwrót. wszystkim nie dogodzisz, wiec dobrze, ze chcociaz ta dwójka jest szczęśliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.