Skocz do zawartości

Fajne dziewczyny w NBA


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Piekna płeć to my a nie kobiety.

 

 

Proponuje ci załóż buty na obcasie i zrób sobie zdjęcie choćby i w sukience

 

 

 

Niech Cię kobieta tak umaluje a sie zdziwisz jak zaczniesz "inaczej" wyglądać 

 

 

 

A tu facet z makijażem

 

 

Japoński kontenerowiec się zgłosił do niej z ofertą pracy, że potrzebują balastu. 

 

giphy.gif

 

 

Widać, że sezon ogórkowy w pełni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Wielu facetów mna proporcje zbliżone do niej, dlatego taki dobrze przebrany cwaniak moze udawac laskę.

Inaczej by im się to nie udawało :smile:

 

Ryjek ma jaki ma bo ma podkład, jest umalowana i wyszminkowana.

Niech Cię kobieta tak umaluje a sie zdziwisz jak zaczniesz "inaczej" wyglądać :smile:

No zgadza się, takiej klepsydry facet nie bedzie udawał, ale już taką zgrabną wysportowana laskę z mniejszymi biodrami (np. takie grają w siatkówkę) to bez problemu

 

To ja Ci współczuje ze nie umiesz na to obiektywnie spojrzeć a tylko pod wpływem hormonów.

Jedna z tych uważanych za najatrakcyjniejsze wyglada tak:

http://pu.i.wp.pl/k,MzMyMzIyMDEsMjkxMTU1,f,Eva_Longoria_bez_makijazu2.jpg

 

Natura tak to urządziła, że samce są atrakcyjniejsze i tyle.

Tylko Ty nie chcesz wziąc pod uwagę tego że to normalne iż Tobie się podobają laski bo jestes facetem.

 

Patrzę na to obiektywnie -- po pierwsze nieprawdą jest że samce są zawsze atrakcyjniejsze czasem tak jest ale nie jest to 100% reguła np wiele pająków to samica jest większa duża i piękna a samiec brzydki mały i zajmuje się gniazdem a często wręcz jest zjadany przez samica.. Kobra królewska samica jest ładniejsza niż samiec i można by całkiem sporo tego wymieniać

 

Skąd w ogóle wziąłeś że w naturze 100% to samce są ładniejsze?

 

Po drugie nie da sie za pomocą makijażu stworzyć kobiety... Jeśli nie potrafisz rozróżnić figury kobiecej od męskiej to współczuje ci jeszcze raz bo różnice sa kolosalne...Masz jaką awersję do makijażu i uważasz że kobiety są ładne przez sztuczne rzeczy jak szpilka sukienka makijaż sztuczne rzęsy itp a to jest bardzo daleka półprawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na to obiektywnie -- po pierwsze nieprawdą jest że samce są zawsze atrakcyjniejsze czasem tak jest ale nie jest to 100% reguła np wiele pająków to samica jest większa duża i piękna a samiec brzydki mały i zajmuje się gniazdem a często wręcz jest zjadany przez samica.. Kobra królewska samica jest ładniejsza niż samiec i można by całkiem sporo tego wymieniać

 

Skąd w ogóle wziąłeś że w naturze 100% to samce są ładniejsze?

 

Po drugie nie da sie za pomocą makijażu stworzyć kobiety... Jeśli nie potrafisz rozróżnić figury kobiecej od męskiej to współczuje ci jeszcze raz bo różnice sa kolosalne...Masz jaką awersję do makijażu i uważasz że kobiety są ładne przez sztuczne rzeczy jak szpilka sukienka makijaż sztuczne rzęsy itp a to jest bardzo daleka półprawda

 

Nie kumam co figura ma tu do rzeczy?

Kobietom się bardziej męskie  figury podobają i vice versa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrze 2 nowe strony, ryj się cieszy, po czym oglądam zdjęcia faceta z brodą ;/

 

Naprawie błąd kolegów mających inne upodobania ;)

 

Dzisiaj odcinek pt. EX.

 

 

Ex Drummonda:

 

jennette-mccurdy.jpg

 

 

Ex J.J Barei:

 

Screen-Shot-2015-07-28-at-10.56.10-AM.pn

 

 

Ex Davida Lee o polsko-brzmiącym nazwisku: Sabina Gadecki:

 

David-Lee-girlfriend-Sabina-Gadecki-pic.

 

 

Ex Iggiego no i Younga:

 

Iggy-Azalea.jpg

 

 

Ex Jasona Kidda:

 

zHaIvhPf.png

 

 

Ex Pau Gasola:

 

bojana-barovic.jpg

 

 

No i Dwyane Wade na koniec. A raczej jego ex:

 

ScreenShot2013-07-23at9.34.56AM_crop_exa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam co figura ma tu do rzeczy?

Kobietom się bardziej męskie  figury podobają i vice versa

No przecież Darkonza napisał że dobrze umalowany facet może udawać kobietę i jest od niej ładniejszy... Więc skoro nie kumasz co figura ma do rzeczy to trudno widocznie nie czytasz postów które lajkujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie forum nie przestaje zaskakiwać

 

Zjebano kolejny tym razem obrazkowy temat.

 

Dziś dostałem opis pomalowanych babochlopow. Już widzę oczami wyobraźni te uda owłosieno pod kiecka.

 

I to jeszcze jest ładniejsze od delikatnego gładkiego pachnącego ciała pięknej wrażliwej dojrzewają ej kobiety?

 

Już się nie mogę doczekać zdjęć.

 

Potem należę sobie wyobrażenia zapachowe i będzie komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie trochę mnie zaskoczyło, że dyskusja poszła w stronę rozkminiania co dla kogo znaczy "fajna/ładna laska/kobieta", może zluzujcie majty i zostancie przy swoich rozkminach i swoim kutasie to się ma podobać Tobie a nie komuś, jak Ci się widzi laska z kilogramem tapety to spoko, jak nie to też your job. Mi się widzi Margot Robbie, którą bez tapety też by nie wywalił z wyra i Kate Upton która bez tapety albo w zależności od makijażu potrafi wyglądać z goła odmiennie i jebie mnie to, że ludzie hejtują, że będzie miała zwisy. Co do powyższych ex to Gasolowa ma zajebisty look, coś w tych oczach, z żoną Wade to nie wiedziałem, że taki cyrk miał miejsce, ale JJ Barei wygrała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się widzi ex Lee

idzie oczywiście cały czas trend sztuczności i pompowania ust i balonów ale czasem można trafić na prawdziwy naturalny samorodek....

 

 

a tak z TV to zawsze lubiłem VS:

 

http://www.newsweek.pl/styl-zycia/15-aniolkow-vistoria-s-secret-wsrod-nich-polka-galeria-,galeria,373840,1,1,14.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież Darkonza napisał że dobrze umalowany facet może udawać kobietę i jest od niej ładniejszy... Więc skoro nie kumasz co figura ma do rzeczy to trudno widocznie nie czytasz postów które lajkujesz

 

Mnie się wydawało ze chodzi o atrakcyjność a nie udawanie. 

 

 

A lajkuje widocznie z innych porzyczyn niż Ty, ze ci to jeszcze przeszkadza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jakiś moderator mógł by wydzielić posty niektórych Panów do osobnego tematu i zatytułować go: "Lubię włochate Niemki".

 

Wujowo to wygląda jak się produkuję, wyszukuję jakiś mniej bądź bardziej naturalne laseczki a i tak post zginie w gąszczu awantur o włochatych udach, malowaniu przez facetów, chodzeniu w damskich ciuchach i że czyjeś męskie nogi wyglądały by zajebiście w pończoszkach.

 

Nawet mam już zdjęcie przewodnie dla tematu:

 

MAGIC-JOHNSON2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd w ogóle wziąłeś że w naturze 100% to samce są ładniejsze?

 

Najczęsciej samce są kolorowe lub mają ozdoby po to by podobac się samicy.

Spójrz na gołębie, na pawia, na gupiki w akwarium.

http://plamkamazurka.blox.pl/2013/05/Dlaczego-samce-ptakow-sa-piekniejsze.html

http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/nauka/1608209,1,dlaczego-kobiety-sa-ladniejsze.read

 

Po prostu nasze samice jako jedyne potrafią oszukiwać, są niskie ale zakładaja wysokie buty, nie są kolorowe, ale na kolorowo sie malują i farbują włosy. Ten artykuł o tym zapomina, że kobiety swoją urodę muszą namalować :)

Oszukują nas ze są od nas ładniejsze a nam się to oszustwo podoba

No przecież Darkonza napisał że dobrze umalowany facet może udawać kobietę i jest od niej ładniejszy... Więc skoro nie kumasz co figura ma do rzeczy to trudno widocznie nie czytasz postów które lajkujesz

Tobie się podoba kobieca figura, ale kobietom się podoba figura męska.

Dlatego figura nie ma nic do rzeczy.

Podobają nam się rózne w zalezności od tego jakiej płci jesteśmy.

Mi się podobaja cycki kobiece, a kobiecie się podobają umieśnione klatki bez cycyków

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eld sam rozpocznij temat nie musisz prosić modów aby ci wydzielili temat który Ciebie zajmuje

 

Eeee?

 

Mnie zajmuje? Sprawdź kto spamuje wpierw, później pisz. Nie biorę udziału w dyskusji poza jednym wczorajszym postem gdzie miałem setny polew, gdyż wyglądało to jak by planowali jakiś romantyczny męski wieczór z pończoszkami, szpilkami, makijażem i choy wie jeszcze czym.

 

A do ewentualnego tematu o włochatych niemkach nie mam zamiaru nawet zaglądać. Nie moje klimaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee?

 

Mnie zajmuje? Sprawdź kto spamuje wpierw, później pisz. Nie biorę udziału w dyskusji poza jednym wczorajszym postem gdzie miałem setny polew, gdyż wyglądało to jak by planowali jakiś romantyczny męski wieczór z pończoszkami, szpilkami, makijażem i choy wie jeszcze czym.

 

A do ewentualnego tematu o włochatych niemkach nie mam zamiaru nawet zaglądać. Nie moje klimaty.

 

Ale zdjęcie już wyszukałeś - pewnie masz ich więcej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.