Skocz do zawartości

Fajne dziewczyny w NBA


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy faceci w necie są zepsuci fotoshopem

Normalna kobieta, taka od której znajdziecie 50 lepszych i 50 gorszych to wygląda tak:

Ideal-Body2.jpg?ad01aa

 

I nie chodzi mi o twarz bo ona jest umalowana.

Chodzi mi o figurę, naturalne ciało które uniknęło katowania na siłowni

 

nie chcę zobaczyć tych 50 gorszych :/

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy faceci w necie są zepsuci fotoshopem

Normalna kobieta, taka od której znajdziecie 50 lepszych i 50 gorszych to wygląda tak:

Ideal-Body2.jpg?ad01aa

 

I nie chodzi mi o twarz bo ona jest umalowana.

Chodzi mi o figurę, naturalne ciało które uniknęło katowania na siłowni

Nie wiedziałem, że mieszkasz w Niemczech. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Faceci narzekający na dupy. Brawo Wy. Rurki Was w cipę nie gryzą?

 

Also, dziękuję za ewentualne wstawki w stylu "wolisz to od tamtego" . Kto wybrzydza ten nie rucha, to raz. .

to jedna z glupszych postaw jakie znam.. Co to za tekst.. Kto nie wybrzydza ten moi. Zdaniem nie ma jaj. Bo jak ciebie może mieć kazda tzn że nie możesz mieć tej jedynej.. Trzeba wybrzydzać trzeba mieć wy.agania

 

Choc z drugiej strony jestem ciekaw jaki poziom prezentują Wasze wybranki bo z Waszych wypowiedzi To sophie marceau czy Monika belluci to za slabe na Was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jedna z glupszych postaw jakie znam.. Co to za tekst.. Kto nie wybrzydza ten moi. Zdaniem nie ma jaj. Bo jak ciebie może mieć kazda tzn że nie możesz mieć tej jedynej.. Trzeba wybrzydzać trzeba mieć wy.agania

 

Choc z drugiej strony jestem ciekaw jaki poziom prezentują Wasze wybranki bo z Waszych wypowiedzi To sophie marceau czy Monika belluci to za slabe na Was

 

Rzecz w tym, że elwood tylko pokazuje właśnie problem od drugiej strony. Jasne, że nikt (prawie) za brzydkie się nie bierze, ale przecież jest skala ładności, no i inne rzeczy też się czasem liczą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://ojs.kardiologiapolska.pl/kp/article/view/2741/5915

50% kobiet w Polsce ma nadwagę lub jest otyła.

Fakt że to dotyczy grupy wiekowej 20-74 wiec niekoniecznie o to mi chodziło...

Mamy wypaczony obraz atrakcyjności kobiet ponieważ nieatrakcyjnych nie zauważamy, traktujemy je jak powietrze, wzrok skupiamy na tych lepszych i mamy wrażenie że jest ich więcej.

W każdym razie to ze chętnie ogladamy zdjecia czy gadamy o nich tylko świadczy o tym ze ilosc tego towaru jest bardzo mała w stosunku do popytu :smile:

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a.png

Przeciętne figury kobiet.

Nie wiem jak w niemczech ale przeciętna Polka waży 69kg

Czyli przeciętna Polka (dodam, iż przeciętny wzrost dla niej to 165 cm) ma lekką nadwagę, jest średnio zadbana w kwestii fizycznej i nie dba zbytnio o dietę.

 

ely,zauważam, iż ostatnio cięty na mnie jesteś. Jeśli masz ze mną problem, wyjaśnijmy sobie to na prv.

 

W mojej postawie nie było nic głupiego - zwyczajnie uznaję kobiety wyćwiczone/dbające o siebie za atrakcyjne. Trzeba wybrzydzać, trzeba mieć wymagania - i to wszystko w sferze fizycznej. Jestem o rozwód mądrzejszy, że ładny/popularny wizualnie ryjek etc. to nie wszystko. I ze zdjęciem nie spędzisz całego życia.

 

A tu ocenialiśmy jedynie kwestię wizualną. I te kasztany wrzucane przez darko niestety są wizualnie/fizycznie nieatrakcyjnie. Chyba, że ktoś lubi więcej ciałka bądź jest wypasaczem.

Każdy ma taką jaką pokocha i jaka jednocześnie pokocha jego. Poza tym z gustami się nie dyskutuje. Wrzuciłbyś tutaj zdjęcie swojej, a 10 innych osób napisałoby, że jest brzydka. Miło by Ci się zrobiło? 

Serio byś wrzucił zdjęcie swojej :D ? U mad bro? Takich rzeczy się nie robi.

A te osoby by Ci nie napisały, że jest brzydka. Wszystko by poszlo na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma taką jaką pokocha i jaka jednocześnie pokocha jego. Poza tym z gustami się nie dyskutuje. Wrzuciłbyś tutaj zdjęcie swojej, a 10 innych osób napisałoby, że jest brzydka. Miło by Ci się zrobiło?

forum dyskusyjne jest od tego, zeby dyskutowac :)

 

a jakby moja zona sie komus nie podobala - who cares lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobietom rosną zady i ogólnie tyją na starość. Do tego jest dużo starych kobiet (dużo więcej niż starych mężczyzn). Więc biorąc pod uwagę te statystyki obstawiam, że o ile młode kobiety rzeczywiście średnio mają koło 165 cm to na pewno nie ważą 70 kg. Bardziej, biorąc pod uwagę ogólnie krajobraz miast, powiedziałbym że średnia u młodych dziewczyn to jakieś 60-65 kg. A to i tak średnia a nie mediana, która w tym przypadku byłaby lepsza*.

 

 

*Jest sporo kobiet "chorobliwie" grubych i to dosłownie (hormony etc...), które zawyżają staty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jedna z glupszych postaw jakie znam.. Co to za tekst.. Kto nie wybrzydza ten moi. Zdaniem nie ma jaj. Bo jak ciebie może mieć kazda tzn że nie możesz mieć tej jedynej.. Trzeba wybrzydzać trzeba mieć wy.agania

 

Choc z drugiej strony jestem ciekaw jaki poziom prezentują Wasze wybranki bo z Waszych wypowiedzi To sophie marceau czy Monika belluci to za slabe na Was

 

wyjątkowa sytuacja w której muszę się zgodzić z ely3 ;)

 

mieszkałem długo z ziomkiem typowym zaliczaczem (od naprawdę fajnych lasek po potwory których się bałem) i w ogóle tego nie czaję - dla mnie ruchanie ma sens jak laska Cie mega kręci i masz ochotę na seks właśnie z nią a nie seks w ogóle.

 

Oczywiście to wybrzydzanie to też w granicach zdrowego rozsądku

 

* i w sumie nie chodzi tylko o fizykalia, ale też unikanie akcji typu laska świeżo po zerwaniu itepe - trzeba się szanować :tongue:

Wrzucajcie, porównamy się z tymi z NBA

Zawsze można dać zdjęcie z "d..y strony"

 

mnie łatwo wystalkować na FB znając tylko tutejszy nick (i wiedząc, że używam pełnego imienia tam a nie zdrobnienia), więc se porównuj :tongue:

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Jest sporo kobiet "chorobliwie" grubych i to dosłownie (hormony etc...), które zawyżają staty.

Są też chorobliwie chude które staty ciągną w dół, niby średnia wychodzi lepiej ale jedna ma 80 kg a druga 40 :)

mnie łatwo wystalkować na FB znając tylko tutejszy nick (i wiedząc, że używam pełnego imienia tam a nie zdrobnienia), więc se porównuj :tongue:

Nikomu przez okno do domu zaglądał nie będę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.