Skocz do zawartości
kucio

Charlotte Hornets 2015/2016 - Projekt legł w gruzach, czas coś zmienić

Rekomendowane odpowiedzi

No i to jest wartość Kemby. Pierwiastek szaleństwa. Dopóki nie objawia mu się jako 1 opcja jest dobrze. On lepiej się czuje za plecami kogoś, by nagle wypalić. Dlatego jako pseudolider jest ideolo tylko, że Batuma widzę wyżej i tak.

To jak role palyer Carmelo "Melo" Anthony  :redface:

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No, a Dallas na jakiego lidera zasługuje? Na jakiego lidera zasługuje Portland? Na jakiego zasługuje Cleveland? Na jakiego Golden State Warriors? Na jakiego zasługuje Pelicans, czy Indiana, albo Kings? Połowa zespołów w PO to bieda markety. :>

No już głupszego arguemntu nie mogłeś użyć. Jak się trafi porządny lider to jest fajnie, każdy na niego zasługuje. Przypominam, że w Charlotte kiedyś był Alonzo i LJ. Każdy ma swój czas. Wam się trafił Dirk, którego obudowujecie od lat, ale x factorem jest koleś na ławce (ten sezon to jest jakiś kosmos). Portland trafiło Lillarda, Cleveland LeBrona, a GSW po latach gówna ma mistrza.

nie chodzi mi o market tylko siłe drużyny. Porządny lider(fakt ze czesto z draftu0 sprawia ze siła druzyny sie zwiększa i łatwiej o kolejnego w razie odejścia pierwszego. Takie zapętlenie, nic więcej. Kemba jest średni z przebłyskami to i Hornets tacy są.

W skrócie- Hornets mogą i tak byc zadowoleni, bo wiele zespołów ma gorzej pod względem posiadania choć namiastki lidera. W NBA wcale ich tak duzo nie ma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie chodzi mi o market tylko siłe drużyny. Porządny lider(fakt ze czesto z draftu0 sprawia ze siła druzyny sie zwiększa i łatwiej o kolejnego w razie odejścia pierwszego. Takie zapętlenie, nic więcej. Kemba jest średni z przebłyskami to i Hornets tacy są.

W skrócie- Hornets mogą i tak byc zadowoleni, bo wiele zespołów ma gorzej pod względem posiadania choć namiastki lidera. W NBA wcale ich tak duzo nie ma

A kim według Ciebie jest lider? Co takiego magicznego robi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A kim według Ciebie jest lider? Co takiego magicznego robi?

lider wygrywa przegrane gry. czy to sam czy za pomocą kolegów. W takie aspekty jak kto jest szefem szatni nie wchodze, ale na pewno ma to spore znaczenie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czekaj czekaj..

Twierdzisz ze Walker bez Batuma gra koszmarnie.

Wydaje mi sie czy to wlasnie Kemba walił serie mecz w mecz po 30pkt ( w tamtym sezonie) pod nieobecnosc Big Ala?

A jedyne co go zatrzymalo to jego wlasna kontuzja.

Dziekuje.

Rozumiem ze FG .436, 3PT .378, FT .858 to jest to ceglenie :D

Edytowane przez bbogacz1986

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Batum sprained his right toe Wednesday, which is as good an explanation as any for why he didn't score in 23 minutes.

:smile:

Edytowane przez Raven2156

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MKG dzisiaj wraca i to jeszcze w s5 :o szybko, mial byc out of season...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie chyba za szybko.

Mało plotek transferowych w temacie Hornets, ale znalazłem coś takiego:

Jefferson+ Marvin + zastrzeżony pick w 1 rundzie draftu za Howarda. Wygląda więc na to, że w Charlotte nic się nie wydarzy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie chyba za szybko.

Mało plotek transferowych w temacie Hornets, ale znalazłem coś takiego:

Jefferson+ Marvin + zastrzeżony pick w 1 rundzie draftu za Howarda. Wygląda więc na to, że w Charlotte nic się nie wydarzy

Al plus Marvin ok ale picku bym nie oddal za 2 miechy Howarda w Hornets

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie chyba za szybko.

MKG to pojawia się i znika. Nagrał się chłopak... He will miss rest of season. via Woj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Charlotte rzucają Robertsa, Haristona i 2 picki w drugiej rundzie za C. Lee do Memphis ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam nadzieję że Lee coś pograć w Charlotte bo mam go w fantasy :P

Gdzieś czytałem że chcą Howarda a Rockets chce za niego tylko pick w 1rd....to aż tak nisko spadł?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pol roku wypozyczenia za pick to imo sporo...jaka masz pewnosc, ze u was zostanie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Charlotte rzucają Robertsa, Haristona i 2 picki w drugiej rundzie za C. Lee do Memphis ;)

serio? Hairston, który może być lepszy niż Courtney i 3 ludków za gościa idealnego na ławkę, który już nie zrobi progresu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

serio? Hairston, który może być lepszy niż Courtney i 3 ludków za gościa idealnego na ławkę, który już nie zrobi progresu?

Dobrze mu tak. Hairston jest plackiem, który mnie tylko wkurzał, że jak wbijał w s5 to rzucał 4 cegły i siadał na ławie. Lee jest o wiele lepszy niż P.J będzie kiedykolwiek. Plus tam jakieś kwasy z nim były.

Gdzie jest kucio?! Jego zniknięcie może mieć jakiś związek z obecną formą Hornets??

A no popadłem w depresje. Straciłem sens kibicowania Hornets. Zawsze na dnie, z Kemby mogłem cisnąć i chcialem go wywalić. Najpierw Cody i Marvin plują mi w twarz i grają dobrą koszykówkę, a teraz jeszcze ten knypek :(

No, a tak poważnie to trochę czasu brakowało ostatnio, ale śledzę co się dzieje i mega się ciesze, że Clifford tak to pustawiał. Myślę, że nasze lato może być ciekawe.

Rick to czarodziej i robi naprawdę dobre deale.

Jordan się nie wpierdala.

Cam Newton będzie rekrutować. Bycie ziomkiem MVP z NFL to jednak props, więc mam nadzieje, że pozyskamy kogoś konkret, bo kasy będzie sporo :)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi