Skocz do zawartości

Karty na stół, czyli wybieramy najlepszych piłkarzyków z ostatniego ćwierćwiecza


Kily

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm..

 

Generalnie to się dziwnie migasz z tym Holendrem.

Ja wcześniej napisałem, że nie bronię go jako tego najlepszego bo takiej dyskusji nie ma. Był wrzucony jako trzeci a wg mnie jest to miejsce, na którym wrzucamy kogoś, kto był wyróżniającą się postacią na tej pozycji.

 

Ty z kolei uważałeś, że z racji pobytu w Fulham nie zasługuje nawet na to trzecie miejsce..

Pomijam już fakt, że sam się przyznałeś o 'niedoczytaniu' o jego grze dla MU.

 

Zgłupiałem ;)

 

---

 

Mam kilka dni wolnego a jestem przestawiony na czas amerykański.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Był wrzucony jako trzeci a wg mnie jest to miejsce, na którym wrzucamy kogoś, kto był wyróżniającą się postacią na tej pozycji.

no to w tym się nie zgadzamy - dla mnie to ma być top 3, dla Ciebie mamy dwóch najlepszych i honorable mention. i tu możemy zakończyć vdS-Case.

 

będzie więcej głosów czy przechodzimy do kolejnej pozycji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Van Der Saar w Fulham to rzeczywiście ciekawy przypadek. Może po prostu uznał, że skoro Juve woli Buffona a pozostałe topowe kluby już miały bramkarzy to niespecjalnie jest dla niego miejsce w piłkarskiej elicie? Całkiem możliwe, że po odejściu z Turynu planował pogranie tych 2-3 sezonów w byle jakim klubie i potem przejście na emeryturę

 

Inne dziwne przypadki to:

- Sneider przenoszący się do Galatasaray w wieku 28 lat

- Van Der Vaart w wieku 29 lat w Hamburgu

- Paul Gascoigne cały prime w średniakach

- Asamoah Gyan w prime przenoszący się do ZEA (rozumiem, że kasa kasą, ale żeby w ogóle nie mieć sportowych ambicji?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sneijder


 Tymbardziej, że specjalizują się oni w nabywaniu zwolenników 'na zakręcie'.

Teraz podobno van Persie jest bliski wyjazdu tam.

 

nasz Glik tez ma tam trafic mowia jeszcze o Soldado  

Edytowane przez Mailman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wjade tu bo jeszcze sie dobrze nie zaczeliscie bawic a juz jest zle ;]

 

pod koniec tamtego roku organizacja zwana: Spanish Center of Football History and Statistics , wybrał Victora Valdesa najlepszym bramkarzem w historii La Liga.

 

W tej samej La Liga w ktorej Casilas gra 16 lat.

Przez te 16 lat Iker wygrał raz trofeum Zamora.

Z ciekawostek wiecej razy wygrał je Courtouis ktory ma 23 lata i grał w hiszpanii cale 3 sezony ;]

 

Oczywiscie daleko mi do tego żeby pisać że Casilas jest od nich slabszym bramkarzem, ale pisanie że gosc nie popełniał błędów, nie ma wad, jest najlepszy bez gadania, że nie ma sobie równych bo wszystko wygrał ( jakby tylko on i nikt więcej) to po prostu zwykła niewiedza.

 

chcecie sie bawic w takie pierdoly to sie bawcie obiektywnie a nie tylko like/hate bo 90% głosów to własnie takie podejscie.

 

wspaniale mecze kazdy pamieta, szczegolnie te w tvp ;] wielkie odkrycie ze wygral mundial , 2 razy euro i CL naprawde trzeba to pisac w kazdym poscie?

 

czemu nikt nie wspomni jak puszczał 5 z holendrami? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wjade tu bo jeszcze sie dobrze nie zaczeliscie bawic a juz jest zle ;]

 

pod koniec tamtego roku organizacja zwana: Spanish Center of Football History and Statistics , wybrał Victora Valdesa najlepszym bramkarzem w historii La Liga.

 

W tej samej La Liga w ktorej Casilas gra 16 lat.

Przez te 16 lat Iker wygrał raz trofeum Zamora.

Z ciekawostek wiecej razy wygrał je Courtouis ktory ma 23 lata i grał w hiszpanii cale 3 sezony ;]

 

Oczywiscie daleko mi do tego żeby pisać że Casilas jest od nich slabszym bramkarzem, ale pisanie że gosc nie popełniał błędów, nie ma wad, jest najlepszy bez gadania, że nie ma sobie równychbo wszystko wygrał ( jakby tylko on i nikt więcej) to po prostu zwykła niewiedza.

 

chcecie sie bawic w takie pierdoly to sie bawcie obiektywnie a nie tylko like/hate bo 90% głosów to własnie takie podejscie.

 

wspaniale mecze kazdy pamieta, szczegolnie te w tvp ;] wielkie odkrycie ze wygral mundial , 2 razy euro i CL naprawde trzeba to pisac w kazdym poscie?

 

czemu nikt nie wspomni jak puszczał 5 z holendrami?

Przytocz proszę konkretny cytat bo nie wiem czy ktokolwiek tak napisał Edytowane przez AirForceNine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie bede przytaczal

 

widze takie cos to mi sie odechciewa.

 

Kucio:

"Ogólnie Iker nie powinien być rozpatrywany w kategori tylko tytułów, ale też tego, że to on zostawał przez wiele lat bramkarzem LaLiga za najmniej puszczonych bramek. "

 

naprawde najnizszy poziom w internecie, mam wrazenie czasem ze tu jakies boty pisza a nie ludzie ;]

 

bot rappar skoro dal cecha na bramce, napewno w obroncach na 1 miejscu da terrego, w pomocy essien lampard lub hazard a na ataku drogba.

Edytowane przez marzec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie goń, ustalony na początku termin będzie OK  :smile: Ja oddam głos później bo wciąż się zastanawiam nad trzecim nazwiskiem.

nie gonię, ale mały zastój się zrobił, to myślałem, że reszta olała temat. moja culpa.

 

no to jak yeast, pele też c***owy?

najc***owszy

 

czemu nikt nie wspomni jak puszczał 5 z holendrami? 

każdy kiedyś puścił 5 goli to raz. dwa - dla mnie to już jest po jego peaku, już miał zjazd.

 

Lol ale nikt nie pisał, że jest bezbłędny

 

the4yeast pisał o tym, że nie przychodzi mi do głowy żadne minus w grze Casillasa

 

a Ty marzec podaj swoje top 3  :tongue:

popełnienie błędu a brak większych minusów to chyba co innego, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.