Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No mi tak wstepnie 8-9 sierpien pasi, jaki szpil tez, tyle ze w kosza gralem ze dwa razy w życiu, to sie posmiejecie najwyżej.

Jakies spanko sie tam ogarnie, maly problem mysle.

Pare osob ze slaska tez moge zabrac do autka, wszystko do zgadania.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja z łodzi bez lipy w tych terminach choc wolalbym 26-27 lipiec ale sierpien tez na lajcie.

Z tym, że ja jak będzie już oficjalnie biorę opcję z zakwaterowaniem, najlepiej all inclusive. Hala to chyba obowiązakowo ?

A jak ignazz, ely, lorak ?

Edytowane przez wowo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z elym gadałem to raczej będzie. Ignacy uciekł z forum z tego co widzę, ale jak coś to jakoś go się łapać będzie. Lorak - idk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witajcie weterani forum :)

ja bardzo chętnie sie pojawię jeżeli nic niespodziewanego się nie wydarzy :)

akurat jeżeli chodzi o zakwaterowanie , nie potrzebuję pomocy, kawałek zieleni wystarczy ;p

co do sali , to też jestem za :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musisz mieć z 80 lat, aby przebić Ignacego i Eliego

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oni to jeszcze Zeppelinem do NY latali na mecze New York Knickerbockers vs Fort Wayne Pistons. No, ale zapraszamy jak najbardziej :grin:

Edytowane przez kucio
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak dobrze pójdzie może też zawitam jeśli wypadnie w sierpniu, ale nic nie obiecuję :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pojechałbym ale jeszcze smród jestem, w sumie mam kumpla z wwa który studiuje :) 

Gorzej z dojazdem, chyba, ze ktoś z Krakowa jechałby samchodem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja w lipcu na tak, w sierpniu gorzej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nieletnich przyjmujemy tylko z dowodem ojca, do sprawdzenia na peronie PKP. Jak coś się nie zgadza - jedziesz dalej.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ludzie z liceum naprawdę mogą się poczuć jak by pili z ojcami co przy niektórych. Kiedyś wowo miał znakomity komentarz do tego rozwarstwienia, ale nie chce mi się szukać, aby cytować.

Edytowane przez kucio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ludzie z liceum naprawdę mogą się poczuć jak by pili z ojcami co przy niektórych. Kiedyś wowo miał znakomity komentarz do tego rozwarstwienia, ale nie chce mi się szukać, aby cytować.

A mamy? Tzn ja zaczynałem tu pisać w liceum i pewnie spora grupka osób, ale z tego co zauważyłem raczej młodzi nie dochodzą, a czas płynie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a MVPrzemek? Nie no paru jest z tego co kojarzę. Szczególnie sporo widać w temacie o Portland swego czasu.

Edytowane przez kucio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nieletnich przyjmujemy tylko z dowodem ojca, do sprawdzenia na peronie PKP. Jak coś się nie zgadza - jedziesz dalej.

Mam 18 :>

A co do picia to niejeden staruszek sie chwali glowa a na weselach etc. Pierwszy spi. Glowa to pojecie wzgledne.

a MVPrzemek? Nie no paru jest z tego co kojarzę. Szczególnie sporo widać w temacie o Portland swego czasu.

O portland w sensie? Chyba najmniejsze zainteresowanie tym klubem wsrod młodzieży. Najwiecej gimbusow i podobnego scierwa siedzi w bykach albo okc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam 18 :>

A co do picia to niejeden staruszek sie chwali glowa a na weselach etc. Pierwszy spi. Glowa to pojecie wzgledne.

O portland w sensie? Chyba najmniejsze zainteresowanie tym klubem wsrod młodzieży. Najwiecej gimbusow i podobnego scierwa siedzi w bykach albo okc

Było paru takich co pisało, że siedzi po nocy w ukryciu przed rodzicami. Bandwagon Damiana robi wam dobry PR wśród młodzieży ; ) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I tak czikago ma najwiecej dzieciakow. Ja wole jakos tych starszych od ktorych mozna sie czegos dowiedziec

Ja juz niedlugo studia zaczne wiec jak ktos z krakowa to mozna sie ugadac kiedys w przyszlosci na jakas gierke albo meczyk. Gra ktos w knba?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kwa od 4 lat prawie dziennie do krakowa z Myslowic dojezdzam, dziekuje nie skorzystam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi