Skocz do zawartości

Free Agency 2015, offseason 2015 - ploteczki, przewidywania, czasem fakty.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Co tu się odpierdala? Nie było mnie 2 miesiące, a butler ma mieć taki hajs.

A od listopada do kwietnia gdzie byłeś?

 

Butler dostanie maxa, to pewniak. W sumie mu się nie dziwię, że chce podpisać krótką umowę. Później to sobie odbije. Ogólnie czuję, że w tym offseason będzie wysyp krótkookresowych kontraktów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkiego się idzie przyzwyczaić... choć teraz max Butlera jest ok, bo właśnie patrząc przez pryzmat podniesienia salary to byłby dobry kontrakt, ale już max po podniesieniu salary... WTF??? Chyba, żeby się rozwinął 2 poziomy wyżej.

 

Niektórzy mogą się mocno przejechać na krótkich kontraktach, niech złapie jeden z drugim poważna kontuzję... ale tak szczerze, to jest po co ryzykować, bo różnica spora.

Edytowane przez Barsa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jędker nawet jeżeli jest tak jak mówisz, to ten trejd trzba oceniać w kategorii plusów dla Clippers - pozbyli się w zasadzie tylko nic nie znaczącego dla nich i będącego na kiepskim kontrakcie Hawesa.

 

Tak, pisałem sam wcześniej, że to dobry deal dla Clippers.

 

Coach Nick ;] zartujesz chyba - nie moge sluchac stat geekow mowiacych co kto powinien i jak powinien a juz jakis coach nick ze strony internetowej mowi co by zrobil to mnie oslabia

 

O czym Ty mówisz? Przecież na filimku masz konkretne przykłady wycięte z meczu.

 

niech ktos mi powie jaki jest sens dawac Jordanowi 100 jak mozna dac 32 za 4 Chandlerowi i miec lepszy spacing, lepsze FT, lepsze team IQ i wiecej strachu o zdrowie centra

 

Z perspektywy Clippers to nie ma znaczenia, bo i tak nie mogą dać Chandlerowi takiej kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jimmy Butler has 'increased' interest in signing an offer sheet with the Lakers in free agency Niby chce 3 letniej umowy z opcja wartej 50 mln, a nie 5-letniego maxa na 90 już teraz, bo gdy wyoptuje czy po 3 roku może dostać 5-letniego maxa na 190. I tak Bulls mogą wszystko wyrównać.

 

No i spędził ostatnio trochę czasu w LAL i mu się niby podoba... ale to każdy może powiedzieć, że fajnie w LAL, słońce, kluby, dupy, wiatru mniej.

 

Pisze o tym Woj więc pewnie coś w tym jest, ale to raczej nic nie zmienia bo Bulls pewnie wyrównają wszystko co dostanie Butler. Jedyną szansą, żeby Butler zawitał w LAL jest chyba to, że plotki o jego konflikcie z Rose są prawdziwe i ten konflikt się jeszcze nasili, a Bulls postawią na Rose. Ale to raczej nierealne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers podobno będą szukać wymiany za Brandona Jenningsa i Terrence'a Rossa 

Jennings to najwyżej może być przejęty, jak nie wypalą cele na FA. Tak myślę. Ross były spoko, jeśli Younga się pozbywamy. 

 

Ale widzę pozytyw w tych ploteczkach, że niby Lakers szukają obrońców - to może oznaczać, że w drafcie zdecydowali się na wysokiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie BJ to chłopak z Compton i fan L.A. Strasznie był obrażony, że go Lakers nie wybrali w drafcie, ale jakby miał szanse to myślę, że mielibyście z niego wielki pożytek. 

 

BJ Kobe Butler Randle Okafor - funt to watch?

 

Z czym mieli go wybrać, jak w 2009 mieli 29. wybór?

 

A poza tym...

 

http://www.youtube.com/watch?v=BFfog69Y-8M

Edytowane przez danny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłem coś pokręcić - może chodziło o ogólnie L.A.  W tym przypadku Clippers. Coś tam było, że był o to zły. Lub o to, żę Lakers się nie zgłosili po niego przed dołączeniem do Detroit.

pokręciłeś ;) Jennings był zły, że go Knicks nie wybrali

 

- David Lee na wylocie, a Warriors są gotowi oddać też swój pick w 1 rundzie, aby szybciej znaleźć chętnego (spadające 15mln)

- Eric Gordon jak było do przewidzenia wykorzystał player-option na kolejny sezon.

- Carlos Boozer za minimum w Heat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.