Skocz do zawartości

Czas myśleć o zlocie E-NBA 2007


Monty

Zlot E-NBA 2007?  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zlot E-NBA 2007?

    • Nie mogę przestać o tym myśleć
    • Jest styczeń, człowieku!
    • Co to jest E-NBA?


Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba zaczac cos kminic z tym zlotem. Nie ma innych chetnych na zorganizowanie zlotu w innym miescie, wiec zostaje tylko Gdansk. Kwestia teraz ustalenia miesiaca, weekendu, ktory odpowiadalby najwiekszej ilosci osob. Moze zrobmy po prostu sonde najpierw na temat miesiaca potem tygodnia to zorientujemy sie ile osob w jakim terminie moze przyjechac. Tak jak pisal Fart dla 5-8 osob nie ma co robic zlotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, ja moge jechac gdzie sie da a trojmiasto jeszcze lepiej bo nawet samochodem mi sie oplaci. tylko z terminami krucho bo chce jechac do roboty. moze do irladnii jak cos to Monty na jakies piwo wpadne jak juz tam bede co Ty na to :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, ja moge jechac gdzie sie da a trojmiasto jeszcze lepiej bo nawet samochodem mi sie oplaci. tylko z terminami krucho bo chce jechac do roboty. moze do irladnii jak cos to Monty na jakies piwo wpadne jak juz tam bede co Ty na to :D

A wpadaj, ja stawiam wielkiego zimnego Guinessa. Jakby co mozesz na mnie liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zaczac cos kminic z tym zlotem. Nie ma innych chetnych na zorganizowanie zlotu w innym miescie, wiec zostaje tylko Gdansk. Kwestia teraz ustalenia miesiaca, weekendu, ktory odpowiadalby najwiekszej ilosci osob. Moze zrobmy po prostu sonde najpierw na temat miesiaca potem tygodnia to zorientujemy sie ile osob w jakim terminie moze przyjechac. Tak jak pisal Fart dla 5-8 osob nie ma co robic zlotu.

Ja już wiem dziś, że nie dam rady. W lipcu (jak sesja wypadnie poprawnie) wyjeżdzam z kumplami do Hiszpanii, wracam w polowie sierpnia (wtedy pewnie zlotu nie będzie) a w Wrześniu zaczynam trzy miesięczne praktyki. Więc wpadę, tylko jak niezalicze sesji i będe miał poprawki :o No chyba, że Szaku zrobi zlot w Rybniku :wink:

 

Edit: Ja Was chyba nigdy nie spotkam :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, jak przyjdzie pora, to mogę wziąć urlop, żeby wspomóc szanse. Zresztą, jak to będzie weekend, to nawet to nie jest niezbędne. Tak więc termin raczej nie gra dużej roli. Większe znaczenie ma odległość. Wiem, wiem, jestem wygodny i marudzę, ale tak już mam. Im dalej, tym szanse mniejsze, choć nie zerowe. Trzecim czynnikiem jest skład ludzki, który zapowie swoje przybycie. Jako weteran (choć tak samo jak Joseph nie czuję się stary :wink: ) chciałbym też paru weteranów tam spotkać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może krótka piłka?

 

w Krakowie organizowali Gimmie i loqsh chcą się w tym roku tego znowy podjać?

w Wawie organizował Borys, chciałby w tym roku znowu to zrobić?

 

Jak oni sie tego nie chca podjąc to jedziemy to trójmiasta i finał, a jesli chodzi o termin to ja proponuje przełom lipca i sierpnia bo wtedy jade ze znajomymi do jastarni więc miałbym po drodze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja jeszcze nie chce zapeszać, ale raczej nie będzie mnie czerwiec, lipiec, sierpień i wrzesień w kraju. Choć jakaby się Losz wziął za siebie i byli by chętni tu przyjechać do krk to halę pomogę załatwić.

 

ps

przykre to że tak dużo osób olewa te nasze spotkania. Jeśli by mi wyjazd nie wypalił to napewno będe whateever, whenever ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bede na 100% :) Co do miejsca to jak juz pare osob mowilo proponuje Trojmiasto. Bo rzeczywiscie bylo juz w Warszawie (centrum), Krakow (Poludnie), to teraz jakby analogiczne jest,ze polnoc :) ew. myslalem o Mazurach.

 

Co do organizacji no to Fartman mowil,ze zorganizowalby w trojmiescie. Osobiscie jakby moglbym tez mu jakos pomoc, bo mam troche znajomych w Gdyni.

 

Ewentualnie jak ktos ma jakies propozycje innych miast (najlepiej jakby ten ktos moglby sie podjac organizacji tam) to niech daje propozycje (ale te sensowne). To wtedy sie zrobi ankiete. No i termin, proponuje troche taki,zeby ew. moznabylo sie wykapac w morzu ;p (wiec lipiec chyba bedzie dobry)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w srodku lipca moze byc problem z zakwaterowanie, pamietajcie o tym ze jesli trafi sie cieple lato to tutaj beda juz hotele zarezerowowane do konca sierpnia wiec i ceny moga byc nieadekwatne do typu pieniedzy jakie forumowicze sa w stanie poswiecic na taki zlot.

 

Osoboscie nadal podtrzymuje moja propozycje organizacji razem z Qba i Paula tego zlotu w Gdansku ale jesli NAPRAWDE chcemy ten zlot organizowac na wybrzezu to czas najwyzszy zaczac wszystko zalatwiac. Ja osobiscie bym proponowal termin badz pod koniec czerwca/poczatek lipca badz koniec lipca. Na poczatku lipca wiadomo ze kazdy bedzie juz swiezo po sesji i mozliwe ze nie bedzie takiego tloku w hotelach badz tam gdzie bedziecie zakwaterowani.

 

Prosilbym o propozycje innych miast jak najszybciej zebysmy ankiete zrobili jesli jest tak duzo osob przeciwnych wybrzezu. Jednak poczatek kwietnia to wg mnie data z ktora trzeba juz na powaznie rozgladnac sie za sala, hotelem, jakimis miejscowkami uatrakcyjnienia tego wyjazdu.

 

Rowniez jesli chodzi o trojmiasto to zlot mozna zoorganizowac wlasciwie w 3 miastach badz dwoch bo skmki nie sa jakism olbrzymim wydatkiem, wiec z gdanska do sopotu dojedziemy za mniej wiecej 2 zlote wiec mysle ze nie byloby problemu gdyby np hotel byl w gda a sala w sopocie. Tylko ze naprawde zeby zaplanowac to tak zeby wsszystko gralo, wydatki byly male, i wyjazd jak najbardziej atrakcyjny to musimy z Qba sie ustawic, obdzwonic rozne miejsca, sprawdzic na mapie jak daleko jest od 1 punktu do drugiego tak zebysmy mogli obliczyc ile srednio moze taki wyjazd kosztowac dla forumowiczow. Jednak jak wiecie do tego jest potrzebny czas ktory nam powoli umyka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez to popieram, myślę ze jak nie będzie innych propozycji miast (a mam nadzieję, ze nie bo chcę jechać do 3-miasta) w ciagu 3-4 dni to można zrobić ankietę, dowiedzieć się kto jedzie i organizować. Jeśli teraz sie zacznie to myślę, że z hotelem nie bedzie problemu nawet na przełom lipca i sierpnia. A jak nie to Fartman nas przenocuje u siebie :lol: Jak coś Fartman mogę pomóc to mów, jakby co też mam znajomych w 3miejscie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak patrząc teraz na organizację poprzedniego zlotu to biję się w pierś i mogę powiedzieć, ze z noclegiem dałem ciała, bo szukałem po hostelach, zamiast od razu zacząć od akademików i hoteli studenckich, które w krakowie akurat są blisko centrum itp. (co w praktyce oznaczałoby, że do obu sal jak i pubu, rynku, miasteczka, błoni i wszystkiego moglibyśmy dojść na piechotę), a ceny porównywalne. ale na ten pomysł wpadłem dopiero trochę później.

to taka moja mała rada dla trójmiastowiczów.

 

gdybyście mimo wszystko znów chcieli zlot w krakowie, to myślę, że nie popełnię już błędów z przeszłości i mogę załatwić to i owo, w czerwcu raczej się nigdzie nie wybieram ze względu na sesję, ale co będzie potem to nigdy nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trójmiasto brzmi bardzo ciekawie. Nawet więcej niż ciekawie, brzmi super. Jak bede mógł (czego w tym momencie w stanie zagwarantować nie jestem) to oczywiscie mozecie na mnie liczyć, wtedy z Szakiem i Borysem i MuMem (chyba jego na pomorzu zabraknąc nie moze co nie?) będziemy reprezentantami "starej grardii" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trójmiasto brzmi bardzo ciekawie. Nawet więcej niż ciekawie, brzmi super. Jak bede mógł (czego w tym momencie w stanie zagwarantować nie jestem) to oczywiscie mozecie na mnie liczyć, wtedy z Szakiem i Borysem i MuMem (chyba jego na pomorzu zabraknąc nie moze co nie?) będziemy reprezentantami "starej grardii" :D

A ja? :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś z LBN mi pomoże (Spabloo, Artek, Antek, Kore, Pietras lub ktos inny o kim zapomnialem) to moge sie podjac organizacji. Tylko potrzebny mi wspolpracownik :wink:

 

Oczywiscie jesli Gdansk nie wypali albo wiecej osob bedzie chetnych na Lublin.

Czekałem właśnie na taki głos ;) jeśli chodzi o organizację to trzeba znaleźć hotel + halę (poszukać to nie problem, ale żeby znaleźć to już różnie może być). Także myślę, że musimy to jeszcze obgadać, ale wstępnie Lublin mógłby wchodzić w grę. W poszukaniu mogę pomóc i wziąść część obowiązków na siebie, a myślę, że i ktoś może jeszcze pomoże :)

 

A co do mojego Trójmiasta to może być ciężko ze względów finansowych. Także w tym roku ja określę się dosyć późno :(

 

PS. Jeśli chodzi o robienie głosowania to myślę, że jakieś oszacowanie kosztów by się przydało - hotel + hala. Wtedy np. mi byłoby łatwiej zdecydować :)

 

PS2. co przemawia za Lublinem? był już zlot u jednego admina, był u drugiego, to teraz pora na trzeciego 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja? :cry:

Tys za młody, zeby byc stara gwairdia, my stare dziadki jestemy :P

 

Stażem oczywiscie tak, wiekiem już nam nie dorównujesz :wink:

 

PS:

PS2. co przemawia za Lublinem? był już zlot u jednego admina, był u drugiego, to teraz pora na trzeciego

My tamtych adminów lubimy :P(joke)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.