Skocz do zawartości

NBA 2K16


Baptizia

Rekomendowane odpowiedzi

Są. Poniżej masz pełne składy:

 

 

 

Ja mam wersję na xbox360 i u mnie nie ma tych nowych składów jak Heat 2013, Suns 2005 czy Lakers 2001.

 

 

Mocno się na tym zawiodłem bo w zasadzie tylko dla tych nowych drużyn kupiłem grę w dniu premiery.

Edytowane przez airmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/nba-2k16-ps4-super-cena-inne-i6068948841.html

 

polecam, zakupiłem wczoraj i wszytki śmiga elegancko, pełna wersja z dostępem do netu

 

trzeba się tylko uzbroić w cierpliwość bo gra instaluje się jakieś +4h, ale można w tym czasie rozgrywać mecze w trybie quick game

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/nba-2k16-ps4-super-cena-inne-i6068948841.html

 

polecam, zakupiłem wczoraj i wszytki śmiga elegancko, pełna wersja z dostępem do netu

 

trzeba się tylko uzbroić w cierpliwość bo gra instaluje się jakieś +4h, ale można w tym czasie rozgrywać mecze w trybie quick game

 

Nie żebym chciał Ci zepsuć humor, ale takie gry są często blokowane po czasie raczej krótszym niż dłuższym. Sam się boleśnie dowiedziałem o tym kupując w ten sposób UFC i NBA 2K15. Pierwszy tytuł miałem zablokowany już po tygodniu, drugi wytrzymał dłużej, ale kłódka też się ostatecznie pojawiła. Niby jest tam napisane o wymianie konta do 60 dni, jednak najczęściej to wygląda na zasadzie podesłania jakiegoś innego konta, na którym trzeba grać, a to już niszczy zupełnie zabawę online i nie tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym chciał Ci zepsuć humor, ale takie gry są często blokowane po czasie raczej krótszym niż dłuższym. Sam się boleśnie dowiedziałem o tym kupując w ten sposób UFC i NBA 2K15. Pierwszy tytuł miałem zablokowany już po tygodniu, drugi wytrzymał dłużej, ale kłódka też się ostatecznie pojawiła. Niby jest tam napisane o wymianie konta do 60 dni, jednak najczęściej to wygląda na zasadzie podesłania jakiegoś innego konta, na którym trzeba grać, a to już niszczy zupełnie zabawę online i nie tylko.

 

Dzięki za info. Oczywiście nie miałem o czymś takim pojęcia, wiadomo, że jak cena jest tak niska to zawsze musi być jakiś haczyk. Natomiast pociesza mnie trochę fakt, że jak na razie nie ma żadnych sygnałów, że te konta zostały komuś poblokowane, koleś ma dobre opinie, więc liczę na to, że jednak będzie dobrze. Pisałeś, że potem trzeba grać z innego konta, ale ja tutaj gram na swoim macierzystym kontem tym na który mam wykupiony psn, więc w razie blokady to i tak ten profil mi chyba zostanie? Nie wiem nie znam się, ale poniżej zapodaje instrukcje instalacji, napisz z łaski swojej czy to taki sam patent jak w Twoim przypadku TripleJ.

 

 

 

( Krok 1) - [ DEZAKTYWACJA POPRZEDNIEJ KONSOLI ] 1. Wchodzimy na tą stronę: https://account.sonyentertainmentnetwork.com 2. wpisujemy otrzymany login i hasło do konta PSN następnie klikamy "Wpisz się" lub "Log on to network"; 3. następnie w górnej kolumnie klikamy "Konto" lub "Учетная запись" lub inna nazwa konta w innym języku. Następnie w lewej kolumnie wybieramy "Media i urządzenia" lub "Media and Devices," lub "Медиа и устройства," lub inna nazwa media i urządzenia w innym języku. Teraz w środkowej części wyświetlą nam się aktywowane urządzenia i szukamy tam przycisku o nazwie "Dezaktywacja" lub "Disable all" albo "Деактивировать все" lub podobna nazwa w innym języku (użyć google translatora jeżeli konieczne). 4. Teraz przystępujemy do dodawania konta na konsoli i aktywacji na swoim PS4 oraz pobrania gry. (Krok 2) - [ DODANIE KONTA NA SWOJĄ KONSOLĘ] 1. Utwórz nowego użytkownika na konsoli (Tworzenie nowego użytkownika -> Zaakceptuj -> Dalej) 2. Wprowadzanie nazwy użytkownika i hasła, a następnie kliknij przycisk Zaloguj się (Zaloguj się) 3. System zapyta Czy chcesz aktywować system jako konto podstawowe PS4? - Kliknij Aktywuj !! 4. W końcu listy gier otworzyć bibliotekę, wybrać grę, nacisnąć Pobierz i wybrać Tryb dla jednego gracza(reszta będzie dalej pobierana w tle). Po tym przejść do punktu Ustawienia Użytkownicy Ustawienia logowania Zarządzanie kodem dostępu.Ustalcie hasło na użytkownika, żeby przypadkowo nie wejść do tego konta. 5. Wyjdź z zakupionego konta na swoje osobiste i tam możesz sprawdzać status pobierania zakupionej gry. Nie wchodź ponownie na zakupione konto nie ma takiej potrzeby. 6. WAŻNE! Nie kasuj zakupionego konta ze swojej konsoli bo utracisz grę. !! Konto jest do jednorazowego użytku i gra do pobrania jest tylko raz na jedną konsolę później dane do konta ulegają zmianie. Pamiętaj aby aktywować konto na swojej konsoli jako podstawowe !! System może zapytać nas o numer karty kredytowej należy wybrać nie mam / nie posiadam !! W przypadku uszkodzenia konsoli lub dysku w konsoli gra jest utracona bezpowrotnie !! Uważnie: 1. Nie wchodzić do zakupionego konta, a nie usuwać użytkownika, utracicie dostęp do gry!!!! Sprzedawca niczym wam nie potrafi i pieniądze nie powracają i nie robie zamiany. 2. Zabroniono zmieniać haslo lub login. 3. Jeśli w ciągu godziny nie otrzymuję odpowiedź, to zmieniam dostęp do konta i dezaktywuje system państwa dla innych użytkowników. 4. Nie czekać zakończenia pobrania gry na kupionym użytkownikie. 5. Dostęp jest nadany do jednorazowego pobrania. 1 kupno - 1 aktywacja. 6. Nie wolno mieć więcej 14 użytkowników na swojej konsoli Sony zablokuje konsol na 30 dni.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Oczywiście nie miałem o czymś takim pojęcia, wiadomo, że jak cena jest tak niska to zawsze musi być jakiś haczyk. Natomiast pociesza mnie trochę fakt, że jak na razie nie ma żadnych sygnałów, że te konta zostały komuś poblokowane, koleś ma dobre opinie, więc liczę na to, że jednak będzie dobrze. Pisałeś, że potem trzeba grać z innego konta, ale ja tutaj gram na swoim macierzystym kontem tym na który mam wykupiony psn, więc w razie blokady to i tak ten profil mi chyba zostanie? Nie wiem nie znam się, ale poniżej zapodaje instrukcje instalacji, napisz z łaski swojej czy to taki sam patent jak w Twoim przypadku TripleJ.

 

 

Dzięki za info. Oczywiście nie miałem o czymś takim pojęcia, wiadomo, że jak cena jest tak niska to zawsze musi być jakiś haczyk. Natomiast pociesza mnie trochę fakt, że jak na razie nie ma żadnych sygnałów, że te konta zostały komuś poblokowane, koleś ma dobre opinie, więc liczę na to, że jednak będzie dobrze. Pisałeś, że potem trzeba grać z innego konta, ale ja tutaj gram na swoim macierzystym kontem tym na który mam wykupiony psn, więc w razie blokady to i tak ten profil mi chyba zostanie? Nie wiem nie znam się, ale poniżej zapodaje instrukcje instalacji, napisz z łaski swojej czy to taki sam patent jak w Twoim przypadku TripleJ.

 

Instrukcja, którą podesłałeś wygląda niemal identycznie jak to, co dostałem. A może nawet identycznie, ale nie pamiętam jak to był dokładnie, bo już trochę czasu minęło. 

 

Ja może wytłumaczę jak to u mnie było z UFC, bo to miałem zablokowane dość szybko i trochę mnie bolało, w przeciwieństwie do NBA. Konto kupowała moja dziewczyna (co jest wydaje mi się, dość ważne) i ona pisała do niego maila. No, ale mam konto, ściągam, gram na swoim - super. Minął tydzień, chcę pograć i widzę, że jest jakaś kłódka. Szybki przegląd, widzę że problem z wygaśnięciem licencji, brak dostępu do poprzedniego konta, na forach piszą, że lipa - no to mail do gościa. Ten wyjaśnił bardzo obszernie całą sytuację, że sprzedawcy są świadomi problemu kłódek, ale zazwyczaj nie pojawia się on zbyt szybko. Generalnie, że te konta są trochę lewe, ale tutaj już nie wiem o co mu chodziło. Niemniej, sprzedawcy są świadomi na tyle, by regulamin zakupu pisać tak, by się wywinąć jeśli coś, albo czasem, chociaż rzadziej, zwalić winę na kupującego. Poprosił, żeby już więcej nie kupować gier w ten sposób, bo problem występuje praktycznie zawsze, najczęściej po różnych update'ach i w ten sposób Sony stara się walczyć z piractwem i użytkownik nie może za bardzo nic z tym zrobić i nie ma w tym jego winy. Super wyjaśnienia, zapłaciłem 20 albo 30 zł, więc kij tam, przeżyję. Wydaje mi się jednak, że nie napisałby tego wszystkiego gdyby nie fakt, że pisała do niego dziewczyna, jak pisał, miła (super korespondencja), która nie dość, że kupiła grę, to jeszcze UFC - wiadomo jakie czasem bywa środowisko gejmerskie. Potem dostałem konto, jednak wytłumaczył, że trzeba bezpośrednio z niego grac, czyli odpada wbijanie trofeów, nabijanie rzeczy online (generalnie online ssie jak ze znajomymi nie pograsz, wiadomo), czy siedzenie na tych imprezach, czy jak to się tam nazywa, no bo jak. Trochę ubogo, ale dodał, że jeśli jakiś sprzedawca gwarantuje konto w zamian, to właśnie na takiej zasadzie to działa i raczej nie ma co liczyć na to, że dostanie się takie, jak poprzednie (chociaż może teraz to się zmieniło i lepiej podchodzą do klienta).

 

Twoje macierzyste konto nie zostanie zbanowane, ot jedynie pojawi się kłódka na ten konkretny tytuł kiedyś tam, raczej na pewno. Będzie tekst o wygaśnięciu licencji i tyle, koniec zabawy, ale z samym kontem czy innymi grami nic się nie dzieje. Jak się zastanowiłem, to w sumie nie jest też tak źle, jak pisałem wyżej - UFC raz dwa poszło, ale w NBA zdążyłem wymaksować gracza w MyCareer, wbić w cholerę trofeów nie starając się ich robić na siłę, ot same wpadały i generalnie mieć sporo funu przez dłuższy czas. 2K15 kupiłem w czerwcu, przestałem grać jakoś podczas premiery 2K16, bo zamówiłem preorder - wtedy jeszcze działało. To, że i ten tytuł mam zablokowany zauważyłem z miesiąc temu, kiedy kumpel chciał pograć ze mną, więc przy najbardziej optymistycznym scenariuszu mogło chodzić przez te 7-8 miesięcy. Wystarczająco myślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam!

 

Posiadacie jakieś dobre slidersy na PC. Bo jakie nie znajde irytuje mnie to, że w czwartej kwarcie komputer bądź ja potrafi odrobic strate 20 punktów w 5 minut i z blowoutu robi sie wyrównana końcówka. I jest tak za kazdym razem, nagle jedna drużyna kompletnie nic nie trafia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.