Skocz do zawartości

Gry na smartfona


Baptizia

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie każdy ma swoich faworytów, po których sięga w kolejce po zakupy, tramwaju, kiblu itp.

 

Ja obecnie ciągle męczę NFL Mobile i Heroes III HD. Sporo czasu spędziłem przy FM komórkowym, Icewind Dale a wcześniej to wiadomo - Angry Birds itp.

 

Dzisiaj ciekawa gierka wpadła mi w ręce - Ball King. Do pobrania za darmo na Android Market. Takie oldskulowe rzucanie do kosza, bardzo fajne:

 

Screenshot_2015_05_29_21_15_29.jpg

Edytowane przez AirForceNine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie NBA Jam, niedawno skończyłem Star Wars: KoTOR i GTA: San Andreas.

 

Sporo czasu spędziłem przy FM komórkowym

Jak dla mnie FM Handheld jest lepszy niż ten komputerowy, rozbudowany obecnie do granic możliwości. FM na komórze przypomina mi najlepsze edycje CM z przełomu wieków. Mam nadzieję, że w kolejnych edycjach nie pójdą w jakiś tryb 3D na telefonach :playful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nawiasem mówiąc świetne jest to, że można sobie na smartfonie przypomnieć gry z dzieciństwa takie jak Max Payne, SW: KoTOR czy starsze GTA :) Ciekawe czy dożyjemy czasów, że na "komórce" będzie GTA V lub Wiedźmin III ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Fronczewski to tylko Hopkins!

Hopkins to jedna z moich gier dziecinstwa! pamietam nawet koszulke FBI jaka dostałem w zestawie. Przykre było to, że na końcu okazywało się, że w zaswiatach jakiegos pieprzonego kabelka się nie przecieło i trzeba było grac od nowa dużo:P. No i łódź podwodna to jakaś masakra bez solucji.

 

Ball King sciagnałem natchniony pierwszym postem i musze pzyznac, że posiedzenia przedłużyły mi sie o jakieś 100%, moj rekord to chyba 18, ale w time trial 66 to juz wydaje mi się solidnie :D ciekaw jestem jak sie na tle innych prezentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram głównie opcję Challenge i też byłem ciekaw jak inni.

Ode mnie jesteś lepszy lepos - 15 mam.

Ale nie składam broni!

 

No i tak jak napisałeś: to jest gra typu 'jeszcze ostatni raz' a jak wychodzi to wiadomo

w czasowym fajnie bo po 3 clear shootach jestes on fire :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.