Skocz do zawartości

Popek


the4yeast

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet na forum mamy "lokowanie produktu". Sam teraz nawet wykupiłem "kampanię reklamową" poprzez lokowanie produktu na różnych stronach, forach itp. Szczerze powiedziawszy, mocno mnie zaskoczyła firma która mi to robi swoimi sposobami działania. Przeciętny użytkownik internetu nawet nie wie jak jest bombardowany reklamami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo uzywa adbloka

 

Nie mówię tu o wyskakujących okienkach, czy pseudo-ankietach. Tak samo nie mówię o jakiś paskach reklamowych a la onet, gdzie otwierasz i musisz 10 reklam zamknąć aby przeczytać jeden "artykuł" składający się z max 3 zdań.

 

Mówię o marketingu tzw. szeptanym, gdzie internet nadaje się do tego świetnie i żaden ad-block przed tym nie uchroni. Są firmy wyspecjalizowane w tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdajecie sobie nawet sprawy z tego jak to jest powszechne. 90 proc. artykułów na portalach to są tak naprawdę artykuły sponsorowane. Nie mówię oczywiście o artykułach w działach wiadomości, ale np. o poradnikach zdrowego żywienia, testach telewizorów czy innych tego typu bzdetach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię tu o wyskakujących okienkach, czy pseudo-ankietach. Tak samo nie mówię o jakiś paskach reklamowych a la onet, gdzie otwierasz i musisz 10 reklam zamknąć aby przeczytać jeden "artykuł" składający się z max 3 zdań.

 

Mówię o marketingu tzw. szeptanym, gdzie internet nadaje się do tego świetnie i żaden ad-block przed tym nie uchroni. Są firmy wyspecjalizowane w tym.

Dobrze prawisz, ale w przypadku tego rodzaju marketingu nie trzeba nawet firmy specjalistycznej. wystarczy adwords, parę złotych i masz piękne lokowanie produktu u tego u kogo chcesz. A i adblock nie ma tu nic do gadania, bo już minęły internetowe lata świetlne, jak marketing obszedł tego typu oprogramowanie.

 

Co do głównego wątku:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do jutubkowych dram wspomniałem o Baryczy. Jak widać nie znudziło mu się i wnosi sprawę wyżej. Sam jeszcze nie obejrzałem, bo zostawiam na wieczór, ale liczę na kolejne zaskakujące fakty, albo chociaż na to, że dalej trzyma się swoich teorii jakoby YouTube to była mafia, jutuberki dawały dupy za suby, a za tym wszystkim miałby stać BrzydkiBurak, który jest jakimś bossem i bardzo niebezpiecznym człowiekiem. Pięknie się to ogląda, ale z drugiej strony... gość żyje w Stanach, bo jest ekspertem w jakiejś dziedzinie i go ściągnęli żeby pracował u nich (z tego co pamiętam), jeździ po świecie, no nie może być tak głupi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.