Skocz do zawartości

Popek


the4yeast

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej nie będzie. Właśnie się zaszufladkował na całe życie. W najlepszym przypadku skończy na garnuszku mamusi i zasiłku, jako czterdziestolatek bez perspektyw (nawet do pracy na budowie za słaby i za głupi). W najgorszym jako bandyta.

 

W obu przypadkach prawodpodobnie i ja i Ty będziemy z naszych podatków łożyć na jego egzystencję. Z jakiej racji? Stąd mój tekst o eutanazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie będzie. Właśnie się zaszufladkował na całe życie. W najlepszym przypadku skończy na garnuszku mamusi i zasiłku, jako czterdziestolatek bez perspektyw (nawet do pracy na budowie za słaby i za głupi). W najgorszym jako bandyta.

 

W obu przypadkach prawodpodobnie i ja i Ty będziemy z naszych podatków łożyć na jego egzystencję. Z jakiej racji? Stąd mój tekst o eutanazji.

 

a może zmądrzeje i za 15-20 lat wynajdzie lekarstwo na jakąś nową epidemię, która zdziesiątkuje świat itp itd - masa możliwości

generalnie chyba lepiej, że sam siebie pociął zgodnie ze swoją wolą niż miałby ciąć kogoś innego, jakieś zwierze czy cuś wbrew cudzej woli - i w sumie nic nam do tego (bo jego blizna na ryju dotyczy nas pewnie w takim samym stopniu co nowy kontrakt DAJa)

 

co oczywiście nie zmienia faktu, że robić sobie bliznę w salonie to jak wkładać skarpetki do kąpielówek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oburzenie jest, bo to jednak dzieciak. Od kiedy dzieciaki, będące na utrzymaniu rodziców/opiekunów mogą sobie tak robić co zechcą? "Chciał to sobie zrobił" - Ty swoim dzieciom też pozwolisz sobie robić skaryfikejszyn albo dziary na twarzach? No to gratuluję podejścia :D

 

A "brudasy na brudstocku" to w większości kulturalni i inteligentni ludzie, w przeciwieństwie do tych, którzy ich tak tytułują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Chciał to sobie zrobił"

 

pogrubiłem słowo-klucz

 

mnie np bardziej oburzają teksty o eutanazji, bo dla kogoś (kto w gruncie rzeczy nic 'złego'* nie zrobił) 'szkoda powietrza'

 

* nie polemizuję, że to głupota (ja ogólnie jestem ideowo przeciwnikiem tatuaży, piercingu, bród a'la lumbergay itepe - ale uważam też, że każdy może z sobą zrobić to na co ma ochotę - dopóki nie szkodzi w ten sposób innym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się odnosiłem akurat do postu just like mike.

 

Chcieć i sobie zrobić cokolwiek  to może dorosły człowiek, który sam na siebie zarabia i sam podejmuje decyzje. Jak coś takiego robi gimbus, to jest to wyłącznie skrajna głupota i problem dla rodziców. 

 

Poprzedniego posta pozwoliłem sobie nie komentować, bo chyba sam nie wierzysz w to co piszesz. Koleś, który w wieku nastu lat jest tak skrajnie głupi, może w przyszłości zostać kimś wartościowym? Może i może, ale prawdopodobieństwo jest bliskie zera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzedniego posta pozwoliłem sobie nie komentować, bo chyba sam nie wierzysz w to co piszesz. Koleś, który w wieku nastu lat jest tak skrajnie głupi, może w przyszłości zostać kimś wartościowym? Może i może, ale prawdopodobieństwo jest bliskie zera. 

 

Czyli rozumiem, że Ty w wieku 'nastu' lat nie zrobiłeś nic głupiego? Każdą decyzję rozkminiałeś pod kątem opłacalności w dalszym, 'dorosłym' życiu itp?

Chcieć i sobie zrobić cokolwiek  to może dorosły człowiek.

 

Przecież ten kolo pokazał, że 'gimbus' też może to zrobić. lol

btw - jakby to zrobił dorosły człowiek to dalej byłoby to głupie (wg mnie)

 

aha i broniłeś przed chwilą łudstocku a przecież hasło przewodnie Jurka O to 'róbta co chceta'! :D

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam pierdolisz, użytkownik Eld by go przyjął do pracy byle tylko nie wpisał w hobby malowanie paznokci.

 

A co do tego ziomka to z mojej strony propsy, tak jak powiedział wy tylko umiecie komentować, a on robi swoje. Jak to rapował Nas:

 

"Gangstas do what they want, suckas do what they can"

 

Że co ku*wa? Chciałeś być fajny ale trochę nie wyszło. 

 

Nie obrażaj mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że Ty w wieku 'nastu' lat nie zrobiłeś nic głupiego? Każdą decyzję rozkminiałeś pod kątem opłacalności w dalszym, 'dorosłym' życiu itp?

 

Przecież ten kolo pokazał, że 'gimbus' też może to zrobić. lol

btw - jakby to zrobił dorosły człowiek to dalej byłoby to głupie (wg mnie)

 

aha i broniłeś przed chwilą łudstocku a przecież hasło przewodnie Jurka O to 'róbta co chceta'! :grin:

 

Ależ oczywiście, że zrobiłem. Tylko, że człowiek (nawet bardzo młody) o choćby przeciętnym poziomie inteligencji, sam potrafi wyznaczać sobie granice, których przekraczać nie warto/nie wolno.

Jeśli ktoś tego nie potrafi, to albo jest ekstremalnie głupi, albo czerpie z paskudnych wzorców, które zafałszowują mu rzeczywistość. Dla tego konkretnego chłopaka wielkiej nadziei na lepsze jutro zbyt wielkiej nie ma. Pasza dla świń to maks co może z niego być dobrego ;)

 

PS: też się dziwię, że Owsiak tak namawia do złego, a sam jeszcze mordy nie wyskaryfikował ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście, że zrobiłem. Tylko, że człowiek (nawet bardzo młody) o choćby przeciętnym poziomie inteligencji, sam potrafi wyznaczać sobie granice, których przekraczać nie warto/nie wolno.

Jeśli ktoś tego nie potrafi, to albo jest ekstremalnie głupi, albo czerpie z paskudnych wzorców, które zafałszowują mu rzeczywistość. Dla tego konkretnego chłopaka wielkiej nadziei na lepsze jutro zbyt wielkiej nie ma. Pasza dla świń to maks co może z niego być dobrego ;)

 

PS: też się dziwię, że Owsiak tak namawia do złego, a sam jeszcze mordy nie wyskaryfikował ;]

 

młody człowiek sam sobie wyznaczający granice? przed chwilą pisałeś, że trzeba być dorosły blablabla a teraz piszesz coś kompletnie odwrotnego (i jedno i drugie jest nieprawdą imho).

Trwa chyba jeszcze akcja propagandowa nt jakiegoś dzieciaka co go wyzywali od pedałów i się powiesił 'pod wpływem otoczenia' - wobec tej sytuacji powstała grupa oburzonych, że jak to tak może być itp (abstahując od ciekawego zagadnienia - czemu akurat 'ten' przypadek został tak nagłośniony, kiedy rocznie w Polsce zabija się ok 150-200 nieletnich; dane na szybko, z google'a - to jest to oburzenie słuszne, bo to tragedia i b.niefajna sprawa).

Teraz inny dzieciak (trochę starszy, ale ciągle dzieciak) zrobił coś nieporównywalnie mniej głupiego (mimo wszystko) TEŻ 'pod wpływem otoczenia' (jak 99% dziecięcych/nastoletnich wybryków) i spora cześć tych oburzonych wyzywa go od najorszych.

 

Trochę dziwne.

 

i pisanie, że 'pasza dla świn to max co z kogoś może być' jest niesmaczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego Ty nie rozumiesz? Młodzi robią głupie rzeczy, wbrew rodzicom, ale jeśli mają odrobinę oleju w głowie, to wiedzą na co można sobie pozwolić, a na co nie. 

Za to kto ma do czego prawo, to już zupełnie inna kwestia. Uważam, że dzieciak, będący na utrzymaniu rodziców, nie ma prawa bez ich wiedzy/zgody robić sobie skaryfikacji czy tatuażu. Ja pójdzie na swoje, to niech sobie robi co chce, może nawet sobie wydziarać na mordzie wielkiego ku*asa. Będzie to już tylko i wyłącznie jego sprawa.

 

Sprawy z samobójcą nie komentuję, bo nie widzę związku jednej sprawy z drugą. Zgnoili dzieciaka równieśnicy i sobie odebrał życie. Ten tutaj jest z kolei dumny i szczęśliwy, ze się oszpecił. Jakieś potwornie nietrafione porównanie.

 

Nie wiem czemu uparłeś się, żeby bronić jakiegoś patusa, który za kilka lat (jak nabierze trochę masy), podziękuje ci za tę obronę, waląc w nos i zabierając telefon jak będziesz wieczorem wracał z pracy. Stary, z takiego środowiska wyrywa się może jeden na stu, a z naznaczonym ryjem szansa spada do poziomu błędu statystycznego.

 

Serio, nie ma o czym dyskutować, bo nie chce mi się trzeci raz pisać tego samego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu uparłeś się, żeby bronić jakiegoś patusa,

 

ależ ja nikogo nie bronię (pisałem jakieś 124151 razy już, że to głupota) - po prostu atakuję wywyższającą się postawę, którą obrazują teksty 'szkoda powietrza', 'pasza dla świn', bo wiem, że obecność i propaganda takiej postawy w świecie może mi jako jednostce zaszkodzić dużo bardziej niż nastolatek z fejkową blizną.

 

Przykładowo w polityce jest cała masa sk****synów traktująca ludzi (którym mają służyć!) jak śmiecie. Nie widziałem z kolei nikogo ze skaryfikacją. A to właśnie Ci ludzie mają realny wpływ na moje życie.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A "brudasy na brudstocku" to w większości kulturalni i inteligentni ludzie, w przeciwieństwie do tych, którzy ich tak tytułują. 

 

przecież ten cały woodstock to chyba największy zjazd wszelkiego rodzaju patologii na świecie.

Edytowane przez kiwi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież ten cały woodstock to chyba największy zjazd wszelkiego rodzaju patologii na świecie.

 

Bzdura. Nie wiem jak jest teraz (choć wątpię, żeby się wiele zmieniło), ale za czasów jak ja jeździłem to było najbardziej przyjazne i bezpieczne miejsce, jakie można było sobie wyobrazić. Poznałem mnóstwo inteligentnych ludzi, z którymi można było porozmawiać na każdy temat i wyniosłem mnóstwo pozytywnych wspomnień. 

 

Także nie mam pojęcia skąd taki dziwny pogląd. Z tego co ja się orientuję, to patologia raczej zbiera się na koncertach hip-hopowych, a nie rockowych/metalowych/reggae'owych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce to zrobił. Płacę już tyle podadków, że jebie mnie to, że muszę utrzymać debila. Utrzymuje już jebiących bezdomnych, którzy nawet nie pójdą do schroniska, bo wolą jak im larwy nogę zjadają, ale w schronisku pić nie można więc lepiej śmierdzieć i być zjadany żywcem. Biorą potem takiego brudasa i leczą, albo Ci bardziej cwani wjebią się do sklepu na jesień i pójdą siedzieć na całą zimę. Tyle patologii jest, tyle mi kradną z pensji, że Karol Sekuła może sobie nawet oczy wydłubać i będe mieć to w dupie. Jak zje***y to zje***y. Nie wyleczysz z tego. Stanie się takim żulem i to jego potencjał życiowy. Więc naprawdę przestańcie się o niego wykłócać. Niech robi co chce, póki nie krzywdzi innych tylko siebie.

 

Jakby takich zutilizować to byś mniej płacił men

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.