Skocz do zawartości

WTC i inne teorie spiskowe


tomekmvp

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm kumam. Ciekawe.

 

Tylko, że one nie mogły mieć 900 km/h przy kolizji. Z tego co wiem, jest to prędkość przelotowa na wysokości +10km, gdzie powietrze rzadsze, ciśnienie mniejsze. Ale z 700 km/h już się zgodzę.

 

Dawaj dalej.

Taką prędkość podają

1. 700

2. 900

Obliczyli to pewnie z video. Każdy ma dostęp do tych materiałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką prędkość podają

1. 700

2. 900

Obliczyli to pewnie z video. Każdy ma dostęp do tych materiałów

 

To źle obliczyli bo o ile:

 

1. Ok. zgodzę się

2. Nie może być prawdą gdyż prędkość maksymalna Boeinga 767 to 0,86 Ma, czyli 913 km/h. Z tym, że prędkość maksymalna jest badana jak przyśpieszenie 0-100 i zużycie paliwa na 100 km. przez producentów aut. Zawsze w korzystnych warunkach i matula fizyka podpowiada mi, że przy tej wysokości n.p.m prędkości przy nie pionowym torze lotu jest najzwyczajniej w świecie nieosiągalna.

 

Dajesz na resztę pytań. Co do drugiego, gdzieś widziałem filmik, jak ni z tego ni z owego coś tam wybucha. Wątpię, że ktoś sobie popuścił ze strachu.

 

Ad. 3. Z poniższego zdjęcia i nie tylko moje wątpliwości:

 

pentcrash.jpg

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To źle obliczyli bo o ile:

 

1. Ok. zgodzę się

2. Nie może być prawdą gdyż prędkość maksymalna Boeinga 767 to 0,86 Ma, czyli 913 km/h. Z tym, że prędkość maksymalna jest badana jak przyśpieszenie 0-100 i zużycie paliwa na 100 km. przez producentów aut. Zawsze w korzystnych warunkach i matula fizyka podpowiada mi, że przy tej wysokości n.p.m prędkości przy nie pionowym torze lotu jest najzwyczajniej w świecie nieosiągalna.

 

Dajesz na resztę pytań. Co do drugiego, gdzieś widziałem filmik, jak ni z tego ni z owego coś tam wybucha. Wątpię, że ktoś sobie popuścił ze strachu.

 

Ad. 3. Z poniższego zdjęcia i nie tylko moje wątpliwości:

 

pentcrash.jpg

Ja nie podaje Ci swoich przemyśleń tyko skracam fakty jakie zostały ustalone przez ekspertów od katastrow i naukowców.

Znasz dokładny tor boeninga na kilkadziesiąt sekund przed uderzeniem. To jest tylko podana prędkość w chwili uderzenia. Proste do obliczenia mając zapis video. Liczysz czas i odległość a Ty widzę używasz intuicji :)

Jedno pytanie - ile znacie żelbetonowych konstrukcji zawalonych na skutek pożaru?

Chodzi Ci chyba o 3 zawalony budynek bo w 2 pierwsze uderzają samoloty i nijak sie mają do palących sie zelbetonowych konstrukcji

Nie odpowiem Ci na wszystkie pytania bez pewnych wpadek i pomyłek.

To jest bardzo trudny temat gdzie setki potężnych głów nad tym siedziało.

Wyłapuje tylko absurdy i głupoty które człowiek przeciętny powinien wyłapać

 

Intuicja jest ostatnią rzeczą do oceny tego co tam sie stało. W przypadku asyst jest wręcz wskazana :)

Edytowane przez jezioraki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie podaje Ci swoich przemyśleń tyko skracam fakty jakie zostały ustalone przez ekspertów od katastrow i naukowców.

Znasz dokładny tor boeninga na kilkadziesiąt sekund przed uderzeniem. To jest tylko podana prędkość w chwili uderzenia. Proste do obliczenia mając zapis video. Liczysz czas i odległość a Ty widzę używasz intuicji :smile:

 

Być może. No ale czy 700 czy 900 dla dyskusji nie ma to znaczenia. Rzeczywiście znalazłem źródło mówiące, że było to nawet 950 ale to i tak nie zmienia. Doczytałem też, że ten co niby pacnął w pentagon, uderzył akurat w skrzydło remontowane co też jest dziwne tak samo jak to że w WTC nikogo z wysokich sfer nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może. No ale czy 700 czy 900 dla dyskusji nie ma to znaczenia. Rzeczywiście znalazłem źródło mówiące, że było to nawet 950 ale to i tak nie zmienia. Doczytałem też, że ten co niby pacnął w pentagon, uderzył akurat w skrzydło remontowane co też jest dziwne tak samo jak to że w WTC nikogo z wysokich sfer nie było.

A widziałeś żeby ktoś za piętnaście 9 z wysokich sfer byl w robocie.

Dla Twojej informacji goście z wysokich sfer to raczej nie siedzą w wysokościowcach w pracy :)

 

To co podajesz to są poszlaki. Można ich wymyśleć multum. Jedne bardziej wiarygodne, drugie mniej.

NP. a gdzie w tym czasie był pedofil Roman Polański jak jego żona była zabijana przez bandę Mansona

 

Jesteś pierwszym człowiekiem który kwestionuje prędkości boeingów. Tego nawet spiskowcy nie robią. Uważaj chlopie bo masz predyspozycje

 

Jak udowodnisz ze Boeingi miały inna prędkość to powiem Ci że dostaniesz jakąś katedrę fizyki w Bostonie pod opiekę:)

Edytowane przez jezioraki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie pracujesz, ze sadzisz takie pierdoly, ze za 15 9 nikogo z wyzszych sfer nie ma w pracy i w ogole nie siedza w wysokosciowcach?

 

Widze, ze tak jak kolega twierdzil, ze Ameryka to diabel, tak Ty twierdzisz, ze Ameryka jest swietsza od papieza.

 

PS. Generalnie chetnie bym zapodal pare pytan, ale zaraz sie okaze, ze to poszlaki. W ogole ten temat zaraz bedzie jak temat o KG...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś żeby ktoś za piętnaście 9 z wysokich sfer byl w robocie.

Dla Twojej informacji goście z wysokich sfer to raczej nie siedzą w wysokościowcach w pracy :smile:

 

To co podajesz to są poszlaki. Można ich wymyśleć multum. Jedne bardziej wiarygodne, drugie mniej.

NP. a gdzie w tym czasie był pedofil Roman Polański jak jego żona była zabijana przez bandę Mansona

 

Jesteś pierwszym człowiekiem który kwestionuje prędkości boeingów. Tego nawet spiskowcy nie robią. Uważaj chlopie bo masz predyspozycje

 

Jak udowodnisz ze Boeingi miały inna prędkość to powiem Ci że dostaniesz jakąś katedrę fizyki w Bostonie pod opiekę :smile:

 

Widziałem np w Citi Handlowy gdzie vice prezes zarządu w roku 2010 Pani Sonia W. pisała maile i obdzwaniała dyrektorów o 7:30 rano przez asystentkę z biura bezpośrednio.

 

Owszem, poszlaki. Ale ten temat po to jest aby o nich pogadać. Więc Panie "polskignom" jak mamy ochotę przenieść dyskusję w te swery, to pozwól nam to czynić. Tym bardziej, że robimy to w specjalnie założonym wątku, nie spammując innych tematów.

 

Co do prędkości, po prostu wydała mi się ona nieprawdopodbnie wysoka, ale sprawdziłem i rzeczywiście - było 950 km/h. Nie mam potrzeby tego udowadniać dla jasności tym bardziej że czuję się już zaspokojony w kwestii dowodów a zdecydowanie nie należę do ludzi którzy za wszelką cenę, mimo że nie mają racji stawiają na swoim.

 

Za katedrę podziękuję :). Nie moje klimaty.

 

Jedź lepiej z kolejnymi pytaniami /rzeczami/tezami :).

 

P.S: kolejny temat jaki mnie trapi to ten samolot malezyjskich linii lotniczych co wyparował nad oceanem indyjskim z chinczykami i złotem, komórki działały jeszcze parę godzin a ni hu dalej nawet torebki na rzygi po nim nie znaleźli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem np w Citi Handlowy gdzie vice prezes zarządu w roku 2010 Pani Sonia W. pisała maile i obdzwaniała dyrektorów o 7:30 rano przez asystentkę z biura bezpośrednio.

 

Owszem, poszlaki. Ale ten temat po to jest aby o nich pogadać. Więc Panie "polskignom" jak mamy ochotę przenieść dyskusję w te swery, to pozwól nam to czynić. Tym bardziej, że robimy to w specjalnie założonym wątku, nie spammując innych tematów.

 

Co do prędkości, po prostu wydała mi się ona nieprawdopodbnie wysoka, ale sprawdziłem i rzeczywiście - było 950 km/h. Nie mam potrzeby tego udowadniać dla jasności tym bardziej że czuję się już zaspokojony w kwestii dowodów a zdecydowanie nie należę do ludzi którzy za wszelką cenę, mimo że nie mają racji stawiają na swoim.

 

Za katedrę podziękuję :). Nie moje klimaty.

 

Jedź lepiej z kolejnymi pytaniami /rzeczami/tezami :).

 

P.S: kolejny temat jaki mnie trapi to ten samolot malezyjskich linii lotniczych co wyparował nad oceanem indyjskim z chinczykami i złotem, komórki działały jeszcze parę godzin a ni hu dalej nawet torebki na rzygi po nim nie znaleźli.

 

Też mnie ciekawi ale nic nie wiem w tym temacie. Nie zgłębiałem tego. WTC troche znam bo odprawialem egzorcyzmy na przyjacielu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie pracujesz, ze sadzisz takie pierdoly, ze za 15 9 nikogo z wyzszych sfer nie ma w pracy i w ogole nie siedza w wysokosciowcach?

 

Widze, ze tak jak kolega twierdzil, ze Ameryka to diabel, tak Ty twierdzisz, ze Ameryka jest swietsza od papieza.

 

PS. Generalnie chetnie bym zapodal pare pytan, ale zaraz sie okaze, ze to poszlaki. W ogole ten temat zaraz bedzie jak temat o KG...

Niestety pracowałem w wysokościowcu w Wawie. Głównie to

gdzie pracujesz, ze sadzisz takie pierdoly, ze za 15 9 nikogo z wyzszych sfer nie ma w pracy i w ogole nie siedza w wysokosciowcach?

 

Widze, ze tak jak kolega twierdzil, ze Ameryka to diabel, tak Ty twierdzisz, ze Ameryka jest swietsza od papieza.

 

PS. Generalnie chetnie bym zapodal pare pytan, ale zaraz sie okaze, ze to poszlaki. W ogole ten temat zaraz bedzie jak temat o KG...

Niestety pracowałem w wysokościowcu w Wawie. Głównie to male stanowiska pracy. Masa młodych ludzi wabiona prestiżem miejsca. Zarobki fatalne. Kto przerobil ten wie Edytowane przez jezioraki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja pracuje caly czas w wysokosciowcu. I dziwnym trafem szychy zaczynaja prace duzo przed za 15 9. Chyba, ze maja spotkania z klientami/sniadania biznesowe etc. Ale prawdopodbienstwo, ze wszystkich ich zabrakloby w pracy za 15 9 na raz jest mniejsze niz to, ze Lukasz Koszarek trafi buzzerbeatera w gm 7 NBA Finals. 

 

Ale jak chcesz nas przekonywac, ze tam nic nigdy nie smierdzialo, to zacznij od tych niewyjasnionych trupow/swiadkow na dlugo po zamachu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety pracowałem w wysokościowcu w Wawie. Głównie to

Niestety pracowałem w wysokościowcu w Wawie. Głównie to male stanowiska pracy. Masa młodych ludzi wabiona prestiżem miejsca. Zarobki fatalne. Kto przerobil ten wie

 

hmm co Ty tam szyby czyścuiłeś?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja pracuje caly czas w wysokosciowcu. I dziwnym trafem szychy zaczynaja prace duzo przed za 15 9. Chyba, ze maja spotkania z klientami/sniadania biznesowe etc. Ale prawdopodbienstwo, ze wszystkich ich zabrakloby w pracy za 15 9 na raz jest mniejsze niz to, ze Lukasz Koszarek trafi buzzerbeatera w gm 7 NBA Finals.

 

Ale jak chcesz nas przekonywac, ze tam nic nigdy nie smierdzialo, to zacznij od tych niewyjasnionych trupow/swiadkow na dlugo po zamachu. ;)

W którym? Ja przy Emilii Plater a ty?

 

Jakich trupów? Musisz redagować pytania w sposób jasny.

 

 

Otrzymujecie na pytania, proste odpowiedzi ale jednak nie, muszę sie przyjebac bo choć to ma sens to jakoś mnie koleś wkurwia. Panowie :)

Edytowane przez jezioraki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonię po hejz, wiem gdzie w centrum można wejść na dach

to chmur drapacze tuż przy Emilii Plater

pięć dych pod blatem, w jednym z nich cieć chętnie przyjął w łapę

40 pięter, stąd świat widać inaczej,

dwa dżojnty mam zwinięte już plus niecodzienny spacer

 

fajny temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proces wiary w teorie spiskowe bierze się z prostych mechanizmów ( naukowcy twierdzą że wręcz ewolucyjnych )

Jest to bardzo podobna sytuacja jak z wiarą w Boga.

Rzeczy których nie rozumiemy staramy się okiełznać intuicja.

Tak jaj wiarę w Boga można zostawić w spokoju bo głupio wsadzić 80% ludzi do psychiatryka to z teoriami spiskowymi należy walczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proces wiary w teorie spiskowe bierze się z prostych mechanizmów ( naukowcy twierdzą że wręcz ewolucyjnych )

Jest to bardzo podobna sytuacja jak z wiarą w Boga.

Rzeczy których nie rozumiemy staramy się okiełznać intuicja.

Tak jaj wiarę w Boga można zostawić w spokoju bo głupio wsadzić 80% ludzi do psychiatryka to z teoriami spiskowymi należy walczyć

aż się prosi o to 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.