Skocz do zawartości

Nasze hobby, zajawki, wkrętki


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

Ziomeczki, ziomeczki,

 

jaki macie zainteresowanie poza koszykarskie / sportowe? 

 

Psy, koty , konie ?

Jeździcie na motorach?

Zwiedzacie Europę/Świat 10x w roku?

Robicie foty?

Driftujecie? jeździcie na motorkach ? rowerach? wyczynowa hulajnoga?

Hodujecie własną rzodkiewkę? 

Pijecie voodżitsu 6x w tygodniu?  

Sporty walki? 

Bierki ? 

Znaczki? 

 

Napisz ktoś coś fajnego, ciekawszego niż polityka. Wrzućcie jakieś foty

Edytowane przez Julius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbieranie grzybów <3

k**** wybieram się średnio 20x w roku, a udaje mi się raz na 2-3 lata.

 

Mega chillujące, konakt z naturą, a potem dobry sosik / zupka / pierogi

 

Cebularza muszę upiec jakoś niedługo bo we Wrocławiu nie ma takich jak na wschodzie ;[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alkohol  - wyrób i spożywanie

co wyrabiasz konkretnie?

 

budzisz się taki zje***y, że nic tylko się położyć

startość. za młodu mogłem spać 4 godziny i mogłem spać 16, i zawsze czułem się świetnie.

 

 

u mnie - podróże. oszczędzam na wszystkim innym co się da, byle tylko więcej zobaczyć, zwłaszcza pókim młody i mam energię, żeby mało spać i cały dzień zasuwać z plecakiem (lub bez).

 

poza tym - autentycznie lubię to co robię (programowanie) i w wolnym czasie też sobie dłubię różne dziwne rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzyby pod Płockiem. Miejscówka na maślaki i podgrzybki. A potem słoik na zimę albo duszone. + tak jak napisałeś, natura w pizdu od zgiełku

Cebularze, domowa pizza, chleby. Wszystko na tak. 

 

T4Y - śliwowica. A potem nalewki, z zeszłego roku: wiśnia, śliwka, żurawina, małe winogrono. Cytrynówka na spirycie.

+ zwiedzanie rodzimego kraju. Pod Białystok, Toruń. Węgierska Górka. Na wschodzie mnie tylko zbytnio nie było a tak - pod każdą granicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzyby pod Płockiem. Miejscówka na maślaki i podgrzybki. A potem słoik na zimę albo duszone. + tak jak napisałeś, natura w pizdu od zgiełku

Cebularze, domowa pizza, chleby. Wszystko na tak. 

 

T4Y - śliwowica. A potem nalewki, z zeszłego roku: wiśnia, śliwka, żurawina, małe winogrono. Cytrynówka na spirycie.

+ zwiedzanie rodzimego kraju. Pod Białystok, Toruń. Węgierska Górka. Na wschodzie mnie tylko zbytnio nie było a tak - pod każdą granicą.

a jak cytrynówe robisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zasadzie alkoholi nie robię, ale raz chciałem spróbować zrobić cydr i zrobiłem. W sumie niezły lekki trunek. Nie to słodkie co w sklepie, ale fajne wytrawne wyszło. Niestety zrobiłem mały błąd który owocował wybuchami paru butelek.

 

Reszta to gotowanie, pieczenie różnych znakomitych rzeczy. Pare wyjebanych w kosmos deserów czy ciast i jestem the man. Chlebów nie jadam innych jak swoje i takie tam pizze spaghetti lazagna. Ostnio łatwe zupy kombinuję i chlam sporo herbat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiSowska inwigilacja już się zaczyna!!!

 

 

Smutny żart i przepraszam za humor niskich lotów :grin:

 

Sprawiłeś, że pierwszy raz dzisiejszego dnia z czegoś się uśmiechnąłem :D. Propsy!

 

Zbieranie grzybów <3

k**** wybieram się średnio 20x w roku, a udaje mi się raz na 2-3 lata.

 

 

 

O tak! Grzyby! Tylko że mam podobnie z tym wybieraniem się. Jak ktoś wybiera się w beskid sądecki znam takie miejscówy ( z dziada pradziada bo Ś.P. Mama była z Piwnicznej ) że żaden cepr, hanys itp. nie mają prawa o nim wiedzieć :)

 

Do tego:

 

- WoW - nic tak nie odmóżdża

- Astronomia - ale amatorska, acz z małym sukcesem 3 miejsce na pudle w konkursie. No i jak laski na to lecą ;)

- a ostatnimi czasy moja Kancelaria od kiedy ją otworzyłem. W końcu z przyjemnością po 15 latach pracy u kogoś robi się u siebie i na siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.