Skocz do zawartości

z którym użytkownikiem forum napiłbyś się wódeczki?


kulfon

Rekomendowane odpowiedzi

A ja za wódką nie przepadam :playful:  Wolę inne trunki. Chociaż nie jestem tutaj długo, to klimat forum jest tak fajny, że pewnie dużo mogłoby się polać :) Np. Borysem, Przemkiem Orlińskim, LeweBiodroSmoka, Eldem, Lukim i pewnie wieloma innymi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze, że to napisałeś, bo już chciałem tego posta słać w temacie obok - o k****, ale mam zalew ścierwa na fb w stylu ,,wyjeżdżam z kraju", ,,drugi watykan", ,,mohery atakujo" i takie tam podobne w tym stylu, co napisałeś. oczywiście głównie od ludzi, którzy o polskiej polityce wiedzą tyle, że był kiedyś jakiś wałęsa i on działał w ,,solidności" czy jakoś tak. aż trochę żałuję, że nie głosowałem na dudę i nie przyczyniłem się tym samym do podjudzania tego rozlewu łez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jako że okres ogórkowy się zaczął to ja zapraszam na nasze treningi na Redutowej w Warszawie - możecie wpadać, bez względu na prezentowany poziom. Tak łaskawie przy wtorku...

A wódki napiłbym się z tymi, którzy nie drą mordy po pijaku jak jebane oszołomy. I z Elwoodem - he made me feel special.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

julius, bogut nie wiem o co wam chodzi, chciałem się wyżalić w temacie o polityce, ale zajrzałem tutaj i post juliusa nawiązywał tematycznie do tego, o czym chciałem pisać, więc se zapostowałem w tym miejscu. jeśli odebraliście to jak przypierdalanie się do juliusa czy kogokolwiek to chyba rzeczywiście

Niektórzy są bardziej wrażliwi niż inni
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jakbyś zapodał Bohemian Rhapsody, bym się nie nadał. Z jakichś powodów mam silną potrzebę śpiewania razem z Freddy'm jak sobie popiję  :onthego:

 

To byśmy pocisnęli na dwa głosy

 

 

 

 

Swoją drogą jestem ciekaw czy będzie jakaś reaktywacja spotkań. Kiedyś jakoś ludzie więcej w realu sie spotykali. Teraz to coraz mniej popularne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byśmy pocisnęli na dwa głosy

 

 

 

 

Swoją drogą jestem ciekaw czy będzie jakaś reaktywacja spotkań. Kiedyś jakoś ludzie więcej w realu sie spotykali. Teraz to coraz mniej popularne.

zależy. ja to mam tego czasami dosyć, że muszę się spotykać co tydzień na jakieś bibce i nieraz kończy się to na weekendowym chlaniu a tak jak kiedyś nie miałem kaca, teraz mnie trzyma dojechanie do środy, jak mam wolny weekend to odpoczywam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.