Jump to content
kulfon

z którym użytkownikiem forum napiłbyś się wódeczki?

Recommended Posts

do założenia tematu zainspirował mnie piątek wieczór i post marcusacambyego w temacie obok

typowy temat do miziania się po fiutach

ja bym chętnie skrzyżował kieliszki z rapparem, elwoodem, lbsem i ignazzzem

i oczywiście mvprzemkiem

• Like 5

Z Rapparem, Lorakiem, Lewym Briodrem Smoka, Julkiem, Koelnerem, P_M, Kulfonem, Przemek_Orlinski, Elwood i Matkiem.

Kiedyś nawet widziałem jakiś zlot ( a raczej typowy męski wypad na wódkę ) w Warszawie i myślałem czy by nie pojechać.

A tam ely3...

o NBA to by szło, a i wielkiego Maradonę można by było powspominać, bo obaj mamy do Niego słabość, ale jak by przy trzeciej butelce zeszło na politykę to by zrobiło się wesoło :) 

• Like 4

miło :P

Fajny temat choć jak tak naprawdę lubię tutaj wszystkich, no może niektórych mniej niż innych, ale np. RappaR zaimponował mi swego czasu znajomością anglika gdy pomagał tłumaczyć coś Juliusowi i generalnie widać, że ma chłopak sporą wiedzę z różnych dziedzin. U Barcalovera cenię ciekawostki, którymi rzuca często i widać, że lubi grzebać w necie w poszukiwaniu takich perełek.

Nie biorę sobie do serca żadnych sporów z kimkolwiek, dla mnie możliwość posprzeczania się z kimś nt. kosza jest jednym z głównych przyczyn mojej obecności tutaj, inaczej wiało by nudą, klepanie się po plecach nie jest niczym ciekawym.

Tak więc przynajmniej z mojej strony nie będzie żadnego wymienia tych naj, chętnie poznałbym wszystkich aktywniejszych userów, bo każdy wnosi coś innego, miejmy nadzieję, że uda się zrobić jakiś zjazd w najbliższej przyszłości coby tą wirtualną znajoność w końcu urzeczywistnić.

Pozdro

• Like 4

LBS aż mnie za serce chwyciło. I to bez ironii. Chyba to co nas tu wszystkich trzyma to te sprzeczki wobec jednej jedynej wspólnej miłości: NBA. 

Byle by to nie przekraczało granicy chamstwa, ubliżania itp niggasy!

• Like 1

Z każdym chętnie a najbardziej z Chytruzem, rw30, ely3 i Rapparem, a z MVPrzemkiem wypiłbym oranżade

• Like 1

Absolutnie z każdym,bo szanuje każdego z tego forum,bo spędza czas,zarywa nocki i ogólnie ma tą samą zajawkę co ja,więc z automatu aż chce się z takim człowiekiem napić i pogadać,choćbym na maxa się z nim nie zgadzał.

Specjalnie wyróżniłbym tutaj Vasqueza,ciekawi mnie jakim jest człowiekiem i czy na żywo też potrafi tak rozbawić człowieka swoimi metaforami :).

PS.Ogarnięcie tego zlotu to serio nie jest jakaś mega trudna sprawa,czaimy się z tym któryś rok bo nie ma konkretnych ruchów,ktoś z Wawy powinien po prostu postawić twarde warunki,zbieramy się tego i tego dnia,ogarniamy basket jakiś a potem do baru :).Noclegi to też nie jest jakiś drogi interes:

http://www.eholiday.pl/tanio-warszawa-46008.html

ai3, chytry, elwood, lorak. generelanie z każdym - ważne tylko, żeby wódka była zimna.

To jest akurat dyskusja, która z płaszczyzny teoretycznej poqinna przejść jak najszybciej na praktyczną.

• Like 7

Z każdym zasadniczo bym się napił.

W razie czego w mordę można dać przecież ;P

• Like 2

LBS barcalover coś nam zniknal z forum po odpadnieciu Oklahomy :grin:

Wcale nie zniknął, chyba od dawna w "NBA" nie byłeś ;]

2 przemki. Findek. AF9. Eldo. kulfon i Pan A. Marcus i metlik. I ten młody gibki z jezioranów. Z nimi bym chętnie poległ. Picie szklankowe.

Z resztą bym pił kulturalnie, na plastykowe kieliszki. żelipapa

A, i spiłbym RR25 by uzyskać zeznania o co mu chodzi w życiu :]

Z jednym bym nie wypił. 

Edited by Elwood
  • Like 1

Z każdym 

Tobie tylko o wódkę chodzi ...

• Like 1

trochę temat z wazeliną w tle. Jednak z każdym bym się napił xd

Elwood, Przem, Cisza i stali bywalcy NFL