Skocz do zawartości

z którym użytkownikiem forum napiłbyś się wódeczki?


kulfon

Rekomendowane odpowiedzi

Z Rapparem, Lorakiem, Lewym Briodrem Smoka, Julkiem, Koelnerem, P_M, Kulfonem, Przemek_Orlinski, Elwood i Matkiem.

 

Kiedyś nawet widziałem jakiś zlot ( a raczej typowy męski wypad na wódkę ) w Warszawie i myślałem czy by nie pojechać.

 

A tam ely3...

 

o NBA to by szło, a i wielkiego Maradonę można by było powspominać, bo obaj mamy do Niego słabość, ale jak by przy trzeciej butelce zeszło na politykę to by zrobiło się wesoło :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miło :P

 

Fajny temat choć jak tak naprawdę lubię tutaj wszystkich, no może niektórych mniej niż innych, ale np. RappaR zaimponował mi swego czasu znajomością anglika gdy pomagał tłumaczyć coś Juliusowi i generalnie widać, że ma chłopak sporą wiedzę z różnych dziedzin. U Barcalovera cenię ciekawostki, którymi rzuca często i widać, że lubi grzebać w necie w poszukiwaniu takich perełek.

 

Nie biorę sobie do serca żadnych sporów z kimkolwiek, dla mnie możliwość posprzeczania się z kimś nt. kosza jest jednym z głównych przyczyn mojej obecności tutaj, inaczej wiało by nudą, klepanie się po plecach nie jest niczym ciekawym.

 

Tak więc przynajmniej z mojej strony nie będzie żadnego wymienia tych naj, chętnie poznałbym wszystkich aktywniejszych userów, bo każdy wnosi coś innego, miejmy nadzieję, że uda się zrobić jakiś zjazd w najbliższej przyszłości coby tą wirtualną znajoność w końcu urzeczywistnić.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie z każdym,bo szanuje każdego z tego forum,bo spędza czas,zarywa nocki i ogólnie ma tą samą zajawkę co ja,więc z automatu aż chce się z takim człowiekiem napić i pogadać,choćbym na maxa się z nim nie zgadzał.

 

Specjalnie wyróżniłbym tutaj Vasqueza,ciekawi mnie jakim jest człowiekiem i czy na żywo też potrafi tak rozbawić człowieka swoimi metaforami :).

 

PS.Ogarnięcie tego zlotu to serio nie jest jakaś mega trudna sprawa,czaimy się z tym któryś rok bo nie ma konkretnych ruchów,ktoś z Wawy powinien po prostu postawić twarde warunki,zbieramy się tego i tego dnia,ogarniamy basket jakiś a potem do baru :).Noclegi to też nie jest jakiś drogi interes:

 

http://www.eholiday.pl/tanio-warszawa-46008.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 przemki. Findek. AF9. Eldo. kulfon i Pan A. Marcus i metlik. I ten młody gibki z jezioranów. Z nimi bym chętnie poległ. Picie szklankowe.

Z resztą bym pił kulturalnie, na plastykowe kieliszki. żelipapa

A, i spiłbym RR25 by uzyskać zeznania o co mu chodzi w życiu :]

Z jednym bym nie wypił. 

Edytowane przez Elwood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.