Skocz do zawartości

Problemy z komputerami- reaktywcja


Bunndy

Bardziej lubie literkę  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Bardziej lubie literkę



Rekomendowane odpowiedzi

tanszy ma 19 cali a drozszy 18.5

Nie ma matryc LCD 19 cali 16:9... Wszystkie (a produkuje je się tylko w 3 czy 4 fabrykach na świecie) są 18.5... ;-)

 

A tak w temacie: oba monitory są tak samo badziewne i jakiego nie weźmiesz to szału nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozum jedno... Jak się ma np. 2-3 tys. na monitor to można wtopić i kupić badziew, a można niezły monitor... Jak się ma 300, 500 czy nawet 800 zł to czego się nie wybierze efekt końcowy będzie podobny i tak jak ktoś wspomniał przy takich cenach najlepiej patrzyć tylko i wyłącznie na warunki gwarancyjne (czy jest gwarancja na 0 bad pixeli i ile trwa cała gwarancja)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No panowie, potrzebuje pomocy ze znalezieniem jakiegoś solidnego netbooka.

 

Wymagania - jak najlepsza bateria oraz nie więcej niż 12 cali,

 

Nie ma służyć do żadnych dziwnych zachcianek, tylko do przeglądania pdfow, przyjemnego pisania, ew. od czasu do czasu obejrzenia jakiegoś filmu (bez jakichś tam rewelacji oczywiscie). Fajnie też jakby nie byl za bardzo obciazony gdy sie wlaczy pdfa, muzyke i przegladarke. Taki o prosty netbook.

 

Im bardziej poręczny tym lepiej, fajnie tez jakby był znany z tego, że nie lubi sie jakos specjalnie przegrzewać.

 

Nie wiem, nie znam się, ale czy te sa warte swojej ceny, albo czy sie w ogole nadaja:

 

http://cgi.ebay.co.uk/NEW-ASUS-Eee-PC-1 ... 5057wt_905

 

http://cgi.ebay.co.uk/Brand-New-Sealed- ... 842wt_1139

 

Budzet cos w ten desen jak w ww. aukcjach.

 

Dzieki

 

I jeszcze ten:

http://cgi.ebay.co.uk/NEW-Samsung-NF210 ... 5037wt_905

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...

shit, mam powazny problem a dokladniej przestal mi dzialac dzwiek. nie dziala winamp, youtube, nic po prostu nie ma dzwieku. jak chce odpalic jakis track z winampa to wyskakuje mi Zły sterownik DirectSound. Zainstaluj właściwe sterowniki lub wybierz w opcjach inne urządzenie. kod błędu: 88780078 co z tym zrobic ? przeinstalowalem directx i instalowalem nowe kodeki ale problem dalej jest. co z tym zrobic?

 

dodam jeszcze, ze

plyta glowna - Asus M4A77TD Pro

karta dzwiekowa - VIA VT1708S @ ATI SB750 / ATI Radeon HDMI @ ATI Juniper/Broadway

Edytowane przez szoszon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie spróbuj najpierw przeinstalować kodeki, odinstaluj obecną paczkę ściągnij jakąś nową i ją zainstaluj, później pokombinuj tak samo ze sterownikami jeśli by nie pomogło, tak jak @Xamel się pyta to też sprawdź jak na wejściach jest czy coś fizycznie nie wadzi, możesz spróbować urzyć tego programu http://www.dobreprogramy.pl/RightMark-Audio-Analyzer,Program,Windows,12663.html może pokaże czy karcie jako takiej nic się nie stało, co prawda one się bardzo zadko psują ale zawsze jest taka możliwosc że jakiś kondensatorek się zniszczył i stąd te problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym najpierw podłączył słuchawki :-)

potem bym sprawdził w panelu sterowania w chyba dźwiękach był w starszych windach taki mikserek w którym były suwaki i możliwość mutowania wszystkich uzadzen dźwiękowych.

master volume może być normalnie, słuchawki mogą być normalnie, a głośniki mogą być wymutowane albo wyciszone. nie wiem czy to jest w nowych windach też.

teoretycznie może też być jakieś ustawienie w biosie, tylko wtedy pytanie co w tym biosie grzebnelo.

ale to mało prawdopodobne

jeśli przeinstalowywanie driverow (najpierw do płyty jeśli jest taka możliwość, potem do karty) nie pomoże (czy nie pomogła) moznaby spróbować na własną odpowiedzialność zainstalowav najnowszy firmware do płyty I karty dźwiękowej. (ale to ostateczność jeśli wcześniej chodzilo to problem jest gdzie indziej)

ja to bym proponował ściągnąć jakiegoś linuxa, nawet chodzacego z płyty, byle z dźwiękiem.

linuxy lepiej dogaduja się ze sprzętem ( jak mają odpowiednie sterowniki)

jeśli pod linuxem jest dźwięk a pod winda nie ma to problem windy, jeśli i tu i tu nie ma to pewnie sprzęt szlag trafił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.