Skocz do zawartości

Problemy z komputerami- reaktywcja


Bunndy

Bardziej lubie literkę  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Bardziej lubie literkę



Rekomendowane odpowiedzi

Poradzę sobie bez tej Twojej nibywiedzy

 

Dzięki za pomoc :wink:

 

no coz, chcialem pogadac jak dorosli ludzie ale ty wolisz swoje gadki pseudomotywujace w stylu gimnazjalnego wuefisty

 

wolno ci ;)

 

Wolno ci powiedzieć jak dorośli ludzie zwracając sie do mnie 'chłopaku'

 

 

Wiec skoro nie potrafisz pomóc to nie musisz sie silić na posty nie związane z tematem.

 

 

Poruszyłem tutaj chyba 4 sprawy i tylko w jednej dostałem pomoc, wiec co mam myśleć ze ktoś tu sie na czymś zna czy udaje że sie zna? 8)

Get real

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może diagnozę dla takiego problemu, że w trakcie używania laptopa następuje totalna zawiecha, a ekran ekran pokrywają w tym momencie same poziomie kreski? Po tym pozostaje wyłączyć komputer na chama. Wygląda to tak (jakość słaba, ale powinno być widać ocb.):

Dołączona grafika

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

panowie następujący problem mam.

 

otóż nie mogę zaktualizować adobe flash player. Korzystam z mozilli. Wiecie czym to jest spowodowane?

Też tak miałem.

 

Bawiłem się rejestrem, powyłączałem wszystkie aplikacje z autostartu, użyłem spybota, malwarebytes' Anti- Malware i aktualizowałem windows, nie wiem co pomogło ale coś na bank ;] bo nie formatowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobra nie wiem czy był już taki problem ale jestem leniwa lochą i nie chce mnie się sprawdzać.

 

Mój laptopek skurwielek postanowił mnie lekko wkurwić i po kupnie pendrajwa go nie czyta. tzn niby go czyta ale za c*** nie wiem o co chodzi bo nie moge z niego korzystać i odczytać co na nim jest. we właściwościach pokazuje że wszystko ok. sprawdzałem pena na innych laptopach i działa bez zarzutu... jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok inne peny też nie działają. wykrywa mi urządzenie w "urządzenia i drukarki" ale jedyne co moge zrobić to sprawdzić że wszystko niby działa gdy daję aktualizuj sterownik twierdzi że jest aktualny, ogólnie wczoraj spędziłem nad tym ze 3 godziny szukając odpowiedzi w necie co to może być i dalej c***a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica między czasem reakcji 2ms a 5ms jest dostrzegalna, ale myślę, że przy casualowym użytkowaniu nie będzie tak źle. Tylko po co głośniki w tym drugim tak się zastanawiam...

 

W każdym razie na twoim miejscu wziąłbym jakąś 22" z rozdziałką 1680:1050.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.