Skocz do zawartości

Problemy z komputerami- reaktywcja


Bunndy

Bardziej lubie literkę  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Bardziej lubie literkę



Rekomendowane odpowiedzi

wtyczkę/dodatki. Nie wiem jaką masz przeglądarkę. Masz zrobić dokładnie tak jak Ci mówiłem :)

 

Wejdź także w opcje swojej przeglądarki i sprawdź czy masz włączoną obsługę javascript i java oraz inne obsługi jakie tam znajdziesz ;)

Jeśli masz firefoxa znajdziesz to w narzędzia > dodatki i narzędzia > opcje

 

Oczywiście przy instalacji itd. przeglądarki wyłączone.

 

Sprawdź również czy nie poblokowałeś firewallem lub innym badziewiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ma problem

 

Wykupiłem orginalnego Windowsa 7 i ściągnąłem ze strony Microsoftu. Chciałem ją wypalić na dysk no i ok. Włączam kompa i nie pokazuje mi że w stacji dysków mam Win 7, tylko Viste (teraz mam ten system). W biosie mam nastawione żeby odczytywał ze stacji dysków. Co robić? Wszystkie parametry ok i dobrze wypaliłem w NERO, przy zmniejszonej prędkości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem

 

Otweirając z flasha na stronie sobie video cholernie skacze. Zero płynnosci, aż do wkurżenia. WTF?

 

 

No i lepsze jakościowo mecze rónież mają problem z odtworzeniem i jest pokaz slajdów w wiekszosci.

Jest to problem karty graficznej czy czego?

 

btw. Jestem jakby coś w zasadzie w wiekszości lajkonikiem w sprawie kompów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niekoniecznie najnowsze. Moze to wlasnie najnowsze sterowniki sa tego przyczyna. Najpierw nalezaloby sie zastanowic czy nie bylo cos ostatnio instalowane itd bo watpie ze bez przyczyny samo sie popsulo. Mozna przywrocic system sprzed zmian na przyklad i po klopocie ;) A jak nie mozna albo cos to bedziemy szukac dalej ;)

Przem podaj od kiedy tka masz itd. Jesli Ci skacze itd to znaczy ze albo procek albo grafa nie wyrabia przy duzej ilosci fpsow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przem podaj od kiedy tka masz itd. Jesli Ci skacze itd to znaczy ze albo procek albo grafa nie wyrabia przy duzej ilosci fpsow ;)

Po wymianie kompa.

Niektóre flashe okay działają - przede wszytskim te które są osobno.

 

Moze jutro obczaje tego kompa - bo nie wiem co mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe... a nie zauważyliście do tej pory, że odpowiednie ustawienie parametrów w BIOSie jest odpowiedzialne za prawidłowe i wydajne pracowanie sprzętu? Gratuluję wiedzy... :lol: ciekawe czy któryś z was złożył komputer od początku kiedykolwiek albo wymieniał samodzielnie podzespoły. Chłopak napisał, że po wymianie kompa - nie wiem czy nowego ze sklepu dostał itd. ale często gęsto w serwisach czy sklepach źle wszystko ustawiają, instalują itd... Wiem, że w biosie nie ma wielu ustawień dot. samej grafy ale jednak procesora, pamięci itd jest trochę. Grzebanie tam to ostateczność stąd też tak napisałem - i nie napisałem tego jako zwolennik. Chyba nie muszę więcej tłumaczyć bo trzeba czytać, ze zrozumieniem :)

Ale widzę, że tu nie można komuś nawet pomóc bez kretyńskich komenatarzy :lol:

 

Przem podaj jaką masz grafę, jakie sterowniki, jakiego flasha itd. Być może to tylko kwestia sterowników a równie dobrze może być coś nie tak z samą kartą graficzną - ja jak 2 lata temu wymieniałem kompa to 2 pierwsze karty graficzne okazały się wadliwe...

Taka głupia sprawa i prozaiczna ale spójrz do managera zadań, jakie masz użycie procesora przy odpaleniu owych filmików :) Jakiej przeglądarki używasz (i wersji) i czy w innych też się tak dzieje?

Swoją drogą flash zrobił się strasznie chimeryczny. Raz działa ok raz nie. Filmiki potrafią się ciąć na bardzo dobrych sprzętach i jest masa pytań dot. tego problemu w necie ale nikt nie znalazł na to lekarstwa... trzeba po prostu próbować. Może to być błahy powód kiepskiej wersji przeglądarki (fcuk firefox... ile się przez niego nacierpiałem) albo i głębszy. Jeśli problem występuje we wszystkich przeglądarkach oraz przypuszczam, że kompa nie masz zasyfionego to: odinstalować stare sterowniki grafy, zainstalować najnowsze, odinstalować flasha, zainstalować nowego (pełną wersję, nie jakieś testowe, próbne czy inne) nie z poziomu przeglądarki, odinstaluj obecne kodeki, paczkę K-Lite zainstaluj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyhy głupio to brzmi, ale nie sprawdze teraz.

 

Natomiast dzisiaj powinienenm dac odpowiedzi. Komopa nabyłem używanego. Firma wyprzedawała. Uzywam opery - zaraz sprawdze czy na explorerze działa lepiej.

 

Aha mam też propblem przy dobrej predkoscie niektóre yt nie wyrabiają i musze odczekac az sie załadują wtf?

 

 

 

a na explorerze wymagają ode mnie flasha ??? 10 or higher skoro na tej samej stronie z opery jest ok?

 

 

ok- same shit na explorerze

 

 

---- użycie procesora podczas odpalania około 90%

 

 

flasha mam dyche czy jakos tak

 

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

 

Jak znaleźć sterowniki?

Bo tego mam od groma jak znajduje w info o systemie

 

 

------edyt

 

Intel 82945G Express Chipset Family

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, ze nikt tutaj sie tak naprawde nie zna na kompach, ale okay to moze coś łatwiejszego

 

Sciągnałem mecza i jak próbuje odtworzyć to na media i widows media przechodzi tylko 9 minut

 

jak odtwarzam na vcl to otwiera mi 7 okien i wszystko sie nie łączy w jedeym pliku.

 

wtf anybody?

 

 

dla ułatwienia dodam, że jest taki tytuł tych dodatkowych plików

hardware YUV DirectX output

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.