Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2015/2016


matek

Rekomendowane odpowiedzi

 

Poza tym, podobny argument można wyciągnąć w kontekście rozgrywającego, bo przecież jest już Clarkson.

tylko w przypadku Clarksona dodając rozgrywającego teoretycznie nie musisz żadnego sadzać na ławce, nawet Bryanta na SF można w takiej sytuacji wsadzić.

 
Ja się zastanawiam czy w ogóle będzie podejście uderzania po graczy z najwyższej półki tzn nie miałbym wątpliwości gdyby niezastrzeżony był Butler czy Leonard, ale tak to nie jestem pewny jak Lakers postąpią. Mogą uznać, że Clarkson/Randle/pick nr 2 nie tylko przyciągną im kibiców na już, ale mają potencjał by stać się kimś więcej niż ktoś z FA komu trzeba by dać maxa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julius Randle jest tu uważany za jakiegoś zbawce,wiem że ma jakiś tam upside ale narazie to nie wiadomo czy bliżej mu do czarnego Griiffina czy do Patricka Pattersona.Nie chce mi się wierzyć że jeśli Lakers będą mieli szanse podpisać Lamarcusa to będą się martwić minutami Randla Kobe na to nie pozwolii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie nie było na forum, pc padł a i dużo spraw na głowie. Dwa 3 życzenia, jedno z nich pewne? Towns lub Okafor choć wolę pierwszego. By stopa Kevina Lova biegała po parkiecie Staples Center tylko na meczach wyjazdowych innego zespołu - nie chcę typa w LAL. No i największe marzenie podpisanie JB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LMA chce grac o tytul i zarobic pieniadze na emeryture

 

Nikt z nas nie wie czego chce LMA.

 

Ja się zastanawiam czy w ogóle będzie podejście uderzania po graczy z najwyższej półki tzn nie miałbym wątpliwości gdyby niezastrzeżony był Butler czy Leonard, ale tak to nie jestem pewny jak Lakers postąpią. Mogą uznać, że Clarkson/Randle/pick nr 2 nie tylko przyciągną im kibiców na już, ale mają potencjał by stać się kimś więcej niż ktoś z FA komu trzeba by dać maxa.

 

A w czym jedno wyklucza się z drugim? Lakers nigdy nie stawiali na powolną przebudowę przez draft. Mogą rozwijać młodych graczy i jednocześnie próbować pozyskiwać gwiazdy. W końcu celem jest powrót na szczyt, więc trzeba maksymalizować wszystkie opcje. Zwłaszcza w obliczu rosnącego capu.

 

Lakers mają ponoć rozmawiać z Thibodeau.

 

Plotka. Scott jest bezpieczny.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jb raczej zapomnij.

nie wiem co musialoby sie stac by bulls go puscili.

nawet jesli pokloci sie z klubem, bulls maja prawo wyrownac kazda umowe, wiec bedzie cholernie ciezko o niego. pozyskanie go w ramach s'n't tez raczej niemozliwe, niewiele mamy do zaoferowania.

 

chyba, ze bulls nie wyrownaja oferty ale ciezko mi w to uwierzyc. zroia to nawet jesli konflikt rose-butler jest powazny i rose poprosi o transfer.

 

co do wysokich, im wiecej na nich patrze tym bardziej nie wiem kogo bym wzial.

z 1 strony wolalbym broniacego townsa, z drugiej okafora, ktory bedzie pewnie robil 20/25ppg w nba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wolałbym Townsa główn ze względu na to, że pasuje do Randle dużo lepiej niż Okafor. W sumie to gdyby Wolves wybrali Townsa to zastanowilbym się nad wyborem Russella.

 

Też odnoszę takie wrażenie, że Okafor bardziej będzie chciał grać w big market niż Towns.

 

Co do Thibodeau to właśnie wydawało mi się to trochę dziwne biorąc pod uwagę wcześniejsze wypowiedzi Mitcha czy to, że Scott był na loterii. W sumie szkoda, bo Tom byłby u nas najlepszym HC od czasów Phila.

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z Thibsem wyszło od jakiegoś trolla.

 

Okafora reprezentuje Duffy - agent Nasha, który próbował wysłać do Lakers także Dragica.

 

Dodatkowo, ta sama agencja reprezentuje już czterech graczy Minnesoty, w tym Wigginsa. Raczej nie będzie chciała mieć kolejnego zawodnika w tym klubie, tym bardziej, że to oznacza, iż jeden z dwójki Wiggins-Okafor nie dostanie 5-letniego maxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jendras odnośnie tego na co stawiali Lakers w przyszłości to pełna zgoda, ale w przeszłości nie zaliczali dwóch z rzędu tak beznadziejnych sezonów, które zaowocowały dwoma czołowymi debiutantami w kolejnych draftach (dodatkowo Clarkson, który załapał się do 5 piątki debiutantów). Tak jak pisałem nie miałbym wątpliwości, że rzuciliby maxa gdyby była opcja ściągnięcia kogoś wartego na SG/SF co do podkoszowych to już nie jestem taki pewien, ale też tego w sumie nie wykluczałbym.

 

 

Ja wolałbym Townsa główn ze względu na to, że pasuje do Randle dużo lepiej niż Okafor. W sumie to gdyby Wolves wybrali Townsa to zastanowilbym się nad wyborem Russella.

 

już parę razy widziałem tego typu opinie na temat Okafora i szczerze mówiąc nie bardzo je rozumiem. Z jego długimi łapskami uważam, że przy odpowiednim treningu może z niego być całkiem przyzwoity rim protector. Ja naprawdę nie wiem, którego z tych dwóch bym wybrał, pewnie ostatecznie rzuciłbym monetą :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.