Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2015/2016


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Może mnie pamięć zawodzi, ale kiedyś tematy miały płynną nazwę, w zależności od bieżącej sytuacji, ale nie mam jak tego sprawdzić. Widocznie przegapiłem moment kiedy weszła moda na nazywanie wszystkiego według szablonu i dlatego nazwałem tak a nie inaczej, bo teraz mamy offseason, a do rozpoczęcia sezonu poł roku. Tak czy inaczej, wystarczyło zmienić nazwę, a nie zamykać temat. Co było bardziej wartościowe i mniej zasmiecajacego forum, tamten temat, czy teraz ta dyskusja?

Edytowane przez danny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba było założyć normalny temat, a nie bawić się w wyjątkowość.

Co w nim wyjątkowego?

 

Co w Tobie wrażliwego?

 

Nikt nie zakłada tematów specjalnie na offseason, jesteś tu chyba na tyle długo żeby o tym wiedzieć.

Jesteś tu chyba na tyle długo, żeby wiedzieć, że wiele razy były zakładane tematy na offseason, które później były zmieniane w sezonowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ważny dzień jak utrzymamy pick będzie więcej możliwości przebudowy. Moje marzenie PG powinno wypalić. W przypadku straty picku ostry atak na wolnych agentów będzie chłopaki muszą wejść do PO inaczej polecą MK i JB.


DMDR ciekawe info - Zawodnik ma jeszcze jedną zaletę, która podnosi jego wartość. Jest powszechnie lubiany w lidze, a włodarze Raptors podkreślają jego zaangażowanie w życie klubu. Pomoc w rozwoju młodych zawodników, witanie debiutantów w drużynie i wiele innych zachowań, które tworzą dobrą atmosferę.

 

Pasuje do naszej młodzieży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokój...nie widzę problemu w założeniu tego tematu... fani Lakers dużo piszą i mi by nie przeszkodziło to w znalezieniu tych tematów co lubię czytać...

 

a zarówno offseason jak nowy o Lakers jest OK

dlaczego?

 

bo to zawsze były bardzo aktywne tematy.... ktoś dla jaj zrobiłby 3 o Hawks to rozumiem ale Lakers ma zawsze sporo stron

a i draft dla LA to spore wydarzenie (loteria a poyem może i wybór)

 

ja Borys akurat poproszę o odblokowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokój...nie widzę problemu w założeniu tego tematu... fani Lakers dużo piszą i mi by nie przeszkodziło to w znalezieniu tych tematów co lubię czytać...

 

a zarówno offseason jak nowy o Lakers jest OK

dlaczego?

 

bo to zawsze były bardzo aktywne tematy.... ktoś dla jaj zrobiłby 3 o Hawks to rozumiem ale Lakers ma zawsze sporo stron

a i draft dla LA to spore wydarzenie (loteria a poyem może i wybór)

 

ja Borys akurat poproszę o odblokowanie

Nie jestem fanem lal ale myślę dokładnie tak jak ignazz

 

Tak czy siak będzie nerwowka co panowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.