Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2015/2016


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma kursów 20 przed meczami. Co najwyżej w zakładach live może się taki pojawiać. Wczoraj na Lakers był standardowy najwyższy na bet365 czyli 12,5. Z "ręcznym" handi można było to dopiąć do 20, nie sprawdzałem z jakim dokładnie, ale podejrzewam, że ok. 7,5-8,5.

bla bla bla..

 

sGlY2sk.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No, ale w końcu mógł pochwalić ziomka. Fajna była reakcja Jacka, który wyszedł przed finalnym gwizdkiem.

 

 

? O Co chodzi?

Dlaczego spoko że wyszedł? 

 

 

 

Bazemore'a bym chciał.

 

Przypadkiem nie mieliscie go jakieś dwa sezony temu? Trzeba było go nie puszczać albo przekonać.

COs mi swita że on się u Was trochę wybił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

January

 

Huertas w obronie nie istnieje. Ja wiem, że w meczu z Warriors był super, ale zobacz sobie kilka poprzednich spotkań. Facet ma skilla, ale fizycznie jest przytłoczony poziomem NBA.

dlatego o dziwo dla niego Curry jest dobrym match upem

 

? O Co chodzi?

Dlaczego spoko że wyszedł?

on zazwyczaj tak robi nic nadzwyczajnego

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja doskonale wiem kto jest i był RFA ;) Z Josephem jednakże wszyscy wiedzieli, że Spurs mają inne plany i można go wyrwać, a licytacja jest poza SAS. 

 

Tylko widzisz, Lakers mają pół rosteru wypełnione młodzieżą. Na FA szukali kogoś doświadczonego, a Joseph to kolejny młodzik.

 

Gdzieś mi tam mignęło, że Lakers powinni teraz zaoferować Kentowi jakieś 48/4 i wysłać później kwiaty dla Hawks z podziękowaniem za wyszkolenie...

 

Tylko czy Bazemore rzeczywiście pokazał coś nowego w porównaniu do okresu gry w LA?

 

Co do kasy to nie wiem, wszystko zależy od pozostałych ruchów. A pickiem/pickami Mitch będzie zapewne handlował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Tak jak pisałem, nie mogę tego odżałować.

 

Lakers woleli zatrzymać Henry'ego, a Bazemore poszedł do Atlanty za 4 mln/2 lata... ehhh...

 

Lakers byli wtedy zajęci rozmowami z Carmelo, później w popłochu próbowali zatrzymać Gasola, więc Bazemore nie był priorytetem. Ale rozmowy były, Bazemore rok temu powiedział, że dostał ofertę od Lakers, więc nie do końca to jest tak, że woleli zatrzymać Henry'ego, bo podpisali z nim kontrakt 2 tygodnie po tym, jak Kent był już dogadany z Hawks. Nie wiadomo czy hajs się nie zgadzał, czy wolał po prostu grać dla Atlanty. Miał też oferty od Warriors, Spurs, Celtics i Hornets, więc być może Lakers musieliby go zwyczajnie przepłacić, aby zatrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czytałem, że chcieli jednego z dwójki Henry-Kent i wybrali tego pierwszego.

Może dostał po prostu jedynie minimum, więc olał.

 

edit:

 

Keeping Bazemore would not have taken a major financial commitment, but the Lakers weren't ready to lock in a deal Friday. The Hawks came through with a concrete offer to pluck the 25-year old from the Lakers’ roster.

 

 

http://www.latimes.com/sports/lakers/lakersnow/la-sp-ln-lakers-kent-bazemore-atlanta-hawks-20140711-story.html

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czytałem, że chcieli jednego z dwójki Henry-Kent i wybrali tego pierwszego.

Może dostał po prostu jedynie minimum, więc olał.

 

edit:

 

 

http://www.latimes.com/sports/lakers/lakersnow/la-sp-ln-lakers-kent-bazemore-atlanta-hawks-20140711-story.html

 

W tamtym offseason wiele zależało od timingu. Farmarowi też nie chciało sie wtedy czekać parę dni dłużej i wybrał konkret od Clippers. Nie ma co źałować. Czy posiadanie Bazemore'a zmieniłoby wiele w naszej percepcji wobec gry Lakers w tych ostatnich dwóch sezonach? Ja go zapamiętałem jako samoluba, grająceo dla statystyk i walczącego o kolejny kontrakt w NBA, dlatego nie płakałem po nim.

 

W Atlancie musieli go trochę bardziej ukształtować bo inaczej nie grałby tam długich minut, na które musiał sobie zapracować. W pierwszych dwóch miesiącach w Hawks grał ochłapy w postaci 10 minut na mecz. Dobry playoffowy team, z dobrą defensywą, czy w przeciwieństwie do Lakers - w ogóle posiadający jakiś system gry w obronie, musiały go uczynić lepszym graczem. Sam fakt że wtedy można go było mieć za psie pieniądze, a teraz mówie się o znacznie większych najlepiej o tym świadczą, i to pomimo wzrostu salary.

 

Jeżeli uda się go pozyskać latem, to wg mnie dostaniemy lepszy proddukt, aniżeli mielibyśmy po dwóch latach pobierania przez niego nauk u Scotta.

 

A jeżeli nie... To pewnie i od nas po dwóch latach by odszedł ;) Tak więc nie ma co żałować.

Edytowane przez danny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry mecz ze strony Lakersów, ten backcourt będzie wyglądał zabójczo jeśli uda się zatrzymać Clarksona, ale jedno pytanie:

Randle dobre staty, lecz nie wydaje wam się, że to tak na farcie? Większość rzutów znowu z dupy bo leci na lewą stronę i rzuca jakieś wygibasy, tylko akurat dzisiaj mu to wchodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.