Skocz do zawartości
matek

Los Angeles Lakers 2015/2016

Rekomendowane odpowiedzi

Kubbas nie warto temu kucowi odpisywać bo pewnie siedzi teraz dumny, że nas nabrał na prowo i popija wódeczke słuchając laika i czytając bukowskiego ubrany w koszulę w krate

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kubbas nie warto temu kucowi odpisywać bo pewnie siedzi teraz dumny, że nas nabrał na prowo i popija wódeczke słuchając laika i czytając bukowskiego ubrany w koszulę w krate

To raz. Chociaż nie wiem, co masz do koszuli w kratę. I wódeczki. 

A dwa - Kubbas, ten filmik nie działa. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

BigManFan - chcesz mi powiedzieć, że Lebron ma większego skilla?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I dziś znów trzeba wstać po 4tej - ciekawe czy będzie warto :grin: Mimo, że w tym sezonie Lakers'i mają z Trail Blazers (0-2) to fakt faktem to punkty w tych meczach nie różniły się znacząco. Jesteście pozytywnie nastawieni co do dzisiejszego spotkania? Ostatni mecz Kobe'go z Portland.

Edytowane przez Raven2156

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

BigManFan - chcesz mi powiedzieć, że Lebron ma większego skilla?

Jeżeli przez "skilla" rozumiemy wartość pokazywaną po obu stronach parkietu w szeroko rozumianym prime, to jest to dosyć łatwa do argumentowania teza. Nawet nie chce mi się tego rozwijać, bo po zakończeniu kariery przez Bryanta takich dyskusji będzie wiele, a ja takowych nie lubię, ale ten atak na RappaRa w kontekście akurat jego oceny LeBrona i Bryanta zalatuje czymś, co zarzucacie jemu samemu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oglądałem kilka spotkań "krula" i ten koleś nie jest wstanie zaskoczyć widza czymś, czego ten nie spodziewa się. Kobe nie jeden raz zrobił coś czego nikt nie potrafiłby przewidzieć. I to jest właśnie skill. Jeżeli wziąć pod uwagę wachlarz umiejętności w ataku, to Bryant jest zaraz za Jordanem.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To raz. Chociaż nie wiem, co masz do koszuli w kratę. I wódeczki. 

A dwa - Kubbas, ten filmik nie działa. 

po prostu chodzi o to, że rappar to studenciak taki co specjalnie wkurwia nas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wstajesz wcześnie rano.. "Normalni" ludzie o tej godzinie śpią.. Wstajesz, bo liczysz na to, że może dziś.. Może dziś wpadnie 10te zwycięstwo! Idziesz do lodówki, wyjmujesz znane holenderskie piwo, jedyne jakie akurat masz w domu.. Zaczyna się mecz, powoli sączysz piwo oglądając kolejne i kolejne turnover'y swojej drużyny.. Spoglądasz na wyniki innych drużyn - Suns pokonali Hawks.. Czemu oni mogą, a my nie? Z zażenowania zaczynasz czytać etykietę, okazuje się, że piwo jest przeterminowane o 2 dni.. Czemu o tym mówię? Właśnie to słowo ma tu wielkie znaczenie.. Mijają kolejne minuty, oglądasz swoją ulubioną drużynę i masz wrażenie, że to nie tylko twoje piwo jest przeterminowane.. Że to nie tylko z nim jest coś nie tak.. Blazers mają ponad 100 punktów już w 3 kwarcie.. Myślisz sobie - gwałt? Przypominasz sobie duo Shaq'a i Kobe'go, pamiętne Play-Off'y.. Wiesz, że te czasy szybko nie wrócą. Ostatecznie nie kończy się "aż tak źle", a teraz pozostaje przeczekać do końca tego koszmarnego sezonu.. :nonchalance:

Lakers muszą coś zrobić jeśli chcą liczyć się "chociaż" o miejsce w PO - na które bardzo liczę w przyszłym sezonie. Wiem, niektórzy mnie tu zaraz zlinczują, ale wszystko jest możliwe :) Nie mówię o wysokich lokatach, ale pierwsza runda PO byłaby w ich zasięgu :) . Moim skromnym zdaniem do końca tego sezonu powinni zadbać o przećwiczenie zbiórek.. Głównie tych defensywnych, bo ilość piłek, które tracą w ten sposób jest po prostu masakryczny.. Do tego przychodzi zgranie i ogólne skupienie, o które w tym meczu było jak widzę bardzo ciężko co udowadnia ogromna ilość "turnover'ów" o których już wspominałem ( Kobe z aż 5 - co mówi samo za siebie ). A przestając narzekać - kolejny dobry mecz w wykonaniu Russell'a :) W nim jest potencjał ( tak jak już kiedyś wspominałem ). Wszystko się okaże w sezonie 16/17. Osobiście nie mogę się doczekać głęboko wierząc, że w Lakers'ach coś w końcu pęknie i ruszy powoli do przodu :)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brooks, Thibs, Blatt - na jakie Ty nazwisko Mitchu czekasz...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brooks, Thibs, Blatt - na jakie Ty nazwisko Mitchu czekasz...

Simmons, Ingram, moze Brown

A tak bez ironii to Mitch w tym sezonie nie wyjebie tank coacha, robi to co oni chcą. Po sezonie Scott out i zakusy na DeRozana, Hassana czy Barnesa się zaczną

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedy wraca Nance?

Próbowałem oglądać Lakers. I kij z tym że dostają -20. Na tego mongoła z wyrazem twarzy nieskalanym myśleniem nie mogę już patrzeć. Btw. ktoś wie, jakie są plany Lakers względem niego? Mam nadzieję, że nikt nie myśli nawet o minimum?

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta drużyna jest bezbarwna a, ten moment gdy Kelly fejkuje trójke na którą nikt sie nie nabiera by potem próbować wjechać w pomalowane i skończyć to jakimś koślawym c*** wie czym jest idealnym obrazem tego sezonu

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedy wraca Nance?

Próbowałem oglądać Lakers. I kij z tym że dostają -20. Na tego mongoła z wyrazem twarzy nieskalanym myśleniem nie mogę już patrzeć. Btw. ktoś wie, jakie są plany Lakers względem niego? Mam nadzieję, że nikt nie myśli nawet o minimum?

D'Angelo mądrze nie wygląda, ale kontrakt ma ważny przez parę kolejnych lat :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Russell w ostatnich 10 meczach robi 23-5-3 na TS% ponad 60. Lakers w tym czasie są na -15 z nim na parkiecie, a bez niego na -115.

Z innej beczki, Randle:

CZdg8puUYAA6KmO.jpg

Edytowane przez Jendras
  • Like 9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Russell w ostatnich 10 meczach robi 23-5-3 na TS% ponad 60. 

Na 36 minut, jeśli dobrze rozumiem? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fakt, spisałem bez zastanowienia. Niestety "tylko" per 36 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ode mnie ciekawostka: Lakers 3 sezon z rzędu nie zagrają w playoffach i będzie to pierwszy taki przypadek w ich historii. W dodatku mogą stracić pick. Wygląda też na to, że ostatnie 3 sezony będą jednocześnie 3 najgorszymi w ich historii.

CZllSpsWYAABSMs.png

https://pbs.twimg.com/media/CZllSpsWYAABSMs.png:large

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ode mnie ciekawostka: Lakers 3 sezon z rzędu nie zagrają w playoffach i będzie to pierwszy taki przypadek w ich historii. W dodatku mogą stracić pick. Wygląda też na to, że ostatnie 3 sezony będą jednocześnie 3 najgorszymi w ich historii.

CZllSpsWYAABSMs.png

https://pbs.twimg.com/media/CZllSpsWYAABSMs.png:large

Teraz to już tylko z górki :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Offtop

Trzech głównych kandydatów do Finału ma łącznie 131 stron na forum

Wy jacyś pojebani jesteście :)

Koniec offtopa

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...