Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2015/2016


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Jest mi przykro, gdy widzę taką niepewność w grze Hibberta, gracza którego zawsze bardzo lubiłem. To boli dodatkowo, bo bardzo cieszyło mnie jego przyjście do Lakers.

 

Mam nadzieję, że się odbuduje w przyszłym sezonie. Może nawet w LAL, przy innym trenerze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sadzicie ze GSW po prostu cwiczą gre w crunch?poczekajcie do q4,nie pierwszy raz graja taki piach ze słabeuszami z takim wynikiem,bo sie nawet nie chca spocic.Ale nie ma co,dzieki czemus takiemu nie chce sie wyłączac telewizora

Edytowane przez Tombou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clarkson ładnie się dziś pokazuje

 

 

Clarkson w ataku jest naprawdę fajny, niech dołoży jeszcze obronę i będzie fajny grajek na lata.

 

Idealnie by było gdyby Lakers to dowieźli i Suns ograli Grizzlies.

 

Dziennikarze z Oakland:

 

Marcus Thompson ‎@ThompsonScribe

Clarkson = Warriors killer

 

Clarkson is a guy who bugs the Warriors.

 

Tim Kawakami ‎@timkawakami

As I said about Clarkson... just seems to play Curry well on both sides.

Tim Kawakami ‎@timkawakami

I know the Lakers aren't trading him, but if I'm a West rival I do whatever I can this summer to get Clarkson just to play him vs. GSWs.

 

 

Ale Clarkson to przecież tylko jakiś wymysł fanów LA.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sadzicie ze GSW po prostu cwiczą gre w crunch?poczekajcie do q4,nie pierwszy raz graja taki piach ze słabeuszami z takim wynikiem,bo sie nawet nie chca spocic.Ale nie ma co,dzieki czemus takiemu nie chce sie wyłączac telewizora

 

Doczekałem Q4 :) Nic się nie zmieniło. Lakersi grają swoje, a Warriors psują jak mogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.