Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2015/2016


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Ale za to "świetnie" kończymy sezon grając z silnymi zespołami. Trzeba liczyć na powrót Knighta, gdyż to z Suns rozegra się walka o 2 od końca bilans. Nie wierzę, iż Philly tym razem "wypuści" ostatni seed. Już 2 razy się nacięli, więc będą uważać.

http://www.tankathon.com/

 

Drużyny z TOP 3 bardzo uważają, żeby nie wygrywać, myślę że status quo zostanie utrzymany i Lakers zostaną z tym 55,8% szans na zachowanie picku w drafcie.

Przeglądając basketball reference zwróciłem uwagę, że Lakers od sezonu 08/09 w każdym kolejnym byli gorsi. To 7 kolejnych sezonów, ale na szczęście ten jest ostatni i w kolejnych rozgrywkach rozpocznie się odbijanie od największego dna w historii organizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając basketball reference zwróciłem uwagę, że Lakers od sezonu 08/09 w każdym kolejnym byli gorsi. To 7 kolejnych sezonów, ale na szczęście ten jest ostatni i w kolejnych rozgrywkach rozpocznie się odbijanie od największego dna w historii organizacji.

 

Rok temu też coś takiego słyszałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przeglądając basketball reference zwróciłem uwagę, że Lakers od sezonu 08/09 w każdym kolejnym byli gorsi. To 7 kolejnych sezonów, ale na szczęście ten jest ostatni i w kolejnych rozgrywkach rozpocznie się odbijanie od największego dna w historii organizacji.

To oczywiste, wszak odejdzie Kobe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialna odpowiedź Pincusa na tweet Magica:

 

 

@MagicJohnson I expect the first step to getting a shot at KD is hiring Scott Brooks in Byron's place - are you on board with that?

 

 

January, myślę, że deadline jakoś szczególnie nie wpływa na poczynania Jimchaka. Zwłaszcza, że Buss pozostanie przecież współwłaścicielem, więc w jego interesie nie leży udupianie klubu na lata. Bardziej obawiam się, na ile Jeanie utrudni chłopakom działania, bo już zdążyła pokazać do jakiej głupoty (albo perfidnego sabotażu) jest zdolna, przypominając o deadlinie w samym środku free agency. 

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest jakiś plus zatrudnienia Scotta - Magic i reszta trzymają mordy ;]

 

Właśnie 2017 z naszej perspektywy to byłby idealny czas na polowanie - teraz latem zgarnąć jakiegoś młodego FA lub dwóch, ograć młodych, zatrudnić trenera i uderzać z atrakcyjnym produktem do superstarów. No ale jest qrwa deadline i nie ma zmiłuj.

 

 

http://www.latimes.com/sports/lakers/la-sp-lakers-history-20160228-story.html

 

To fajnie podsumowuje falę gówna, jaka spłynęła na Lakers od ostatniego tytułu.

 

Rak Phila.

Basketball reasons.

Śmierć Bussa.

Achilles Bryanta.

Kontuzja Nasha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt 2017 z tym co napisałeś się zgadzam, tylko nie ma co ukrywać by wyciągnąć młodych to grubo kasą trzeba sypać. Zapewne jeden wysoki (Hassan/Ezeli) znajdzie się na celowniku Lakers. I DeRozan/Harrison na obwód. Chociaż może Mitch mnie zaskoczy i spyli nagle Lou latem w wymianie, a nie samo FA. I tak jak pisałem - Kupchak może zrobić jakiś dziwny, ryzykowny gruby deal mając w perspektywie deadline. Jacyś inni młodzi FA? Oj kiepsko z tym.

 

Myślę, że prędzej niż Lou, będą chcieli spylić pick, o ile się go uda zatrzymać. Grubego dealu będą szukać tak czy siak - bo to Lakers. 

 

Ostatnio zastanawiałem się (po raz 100) co by było gdyby z wymianą CP3. Ale jednak w 12 i 13 niby Mitch wykonywał fajne ruchy pod gwiazdy, ale jednak wybór Browna, odpuszczenie Matta Barnesa jako rezerwowego, nic ciekawego w drafcie, fatalnie protected picki za Nasha... Plus planem miał być core CP3-KB-Bynum i nieciekawe pomysły były na obudowanie tego jeśli pamiętam, takie beasleyowe. Więc jednak Mitch za okres 11-13 i jego konsekwencje też trochę odpowiada. A całą epokę definitywnie zakończył już mecz z Rockets w 2013.

 

 

W planach było big 3 Paul-Kobe-Dwight, z Beasley'em za TPE. Brown to raczej dzieło Bussów - Kupchak chciał Adelmana. Barnes był cienki, w każdym z dwóch sezonów się łamał i niewiele wnosił w play-off. W drafcie trudno coś wybrać, praktycznie nie mając żadnych 1s rounderów. Z Nashem wiadomo jak się sprawy potoczyły, ale póki co żadnego lottery picku nie straciliśmy, mądrzejsi będziemy w maju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko są grube deale i grube deale ;) Co innego oferta ewentualnie zatrzymanego picku za Cousinsa, co innego za Melo. Jeszcze czas na ocenę ewentualnie zatrzymanego picku, ale głupot trza unikać.

 

O takie pomysły bym się nie martwił. :smile:

 

 

Było w planach na zasadzie jak uda się wymienić AB-DH z tego co pamiętam. Ale już pomysł z Beasleyem i pakietem z Rox... no nie wiem jakby ta ekipa zagrała. Co do Barnesa - potem strasznie brakowało takiego zawodnika w sezonie 12/13 na ławce, dziwne lineupy musiały grać. Kupchak może chciał Adelmana, ale go nie przepchnął... A w draftach późno szło wielu ciekawych graczy, szkoda że Lakers nie próbowali wymieniać pod nich już w 2011. No i za Nasha to oddaliśmy nie lottery, ale dwa picki z przedziału 15-20 jeśli pamięć mnie nie myli, a możemy stracić jeszcze przynajmniej jeden.

 

 

O jakim pakiecie z Rockets mówisz?

Barnes zdaje się nie chciał w ogóle grać dla Browna.

Picki były wyprzedawane, żeby utrzymać mistrzowski skład. Coś za coś

Za Nasha poszły dwa 1st roundery - pierwszy straciliśmy w 2013, drugiego jeszcze nie...

 

 

Btw Scott mówi, że Brown i Black zagrają więcej. Nie szło naprawdę tego Bassa chociaż (jak już nie Lou, czy Younga, czy pakietu, czy Hibberta) za 2nd niezły jakiś spylić?

 

 

Bass ma player option, może to odstraszało kontrahentów. Patrząc po ilości wymian, jednak kluby nie były zbyt skłonne do handlowania.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nets @ Lakers - Świetny mecz w wykonaniu D'Angelo! Ponad 35 minut i 39 punktów ze skutecznością 66,7% zarówno z FG jak i z 3P! Nie ujrzeliśmy dziś Kobe'go, co nie zmieniło dynamiki gry i młody Russel - przyszłość Lakers pokazał klasę! :) Oby tak dalej, a w sezonie 16/17 mecze będzie się oglądać o niebo ciekawiej! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Nancem raczej nie będzie żadnego kłopotu bogactwa. O ile jest świetny to raczej jego sufit to bardzo dobry role player, nic więcej. Będzie więc idealnym gościem z ławki.

 

Co innego gdyby Lakers wybrali Simmonsa, ale wtedy raczej pewny byłby trade Randle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Scott go blokował, a może właśnie się przyczynił do takiego progresu. Kto wie.

 

Inna sprawa, że czekaliśmy 60 meczów, aż ten zespół zacznie próbować grać ofensywę z obecnej epoki. Szkoda.

 

btw. lista graczy, którzy w tym sezonie rzucili 39+ punktów na nie więcej niż 21 rzutach:

 

CP3, Curry, Redick, George, Harden, Lowry, Klay, Westbrook... i Russell.

 

Russell a'la Dirk

 

https://vine.co/v/igwOTdnwgwi

 

Ice in my veins

 

https://vine.co/v/igdztzYUlD6

 

I krótki breakdown:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pamiętać jak tłamsił pod każdym względem przez 3/4 sezonu Russella i zastanawiać się jak DAR już w rookie year mógł wyglądać pod normalnym coachem?

 

A skąd wiesz, że tłamsił? Może właśnie takiej twardej ręki Russell potrzebował?

 

Bodajże Van powoływał się na wypowiedzi D'Angelo z początku sezonu, jako argument przeciw Scottowi. No i ten sam Russell teraz wypowiada się o coaching stafie bardzo pozytywnie.

 

Jaki wpływ miał Scott, na ile negatywny, na ile pozytywny, nie wiem. Ale faktem jest, że już trzeci młody gracz zalicza w trakcie sezonu znaczący postęp pod jego wodzą (Clarkson, Randle, Russell).

 

Z innej beczki, nie wiem kto tam dziś liczył statystyki w Denver, ale Russell miał imo co najmniej 3 straty, a i asyst wydawało mi się, że powinno być więcej.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.