Skocz do zawartości

Brooklyn Nets 2015/2016


andy13

Rekomendowane odpowiedzi

I jest WIN. Rekordowy wynik Bobcats chyba spokojny. Bogdanovic MVP.Brook na dobrym poziomie. Cieszy jego gra przeciw Dwightowi, bałem się przed meczem, że dojdzie do gwałtu. Szkoda słabej gry RHJ ale tak się dzieje czasem na 1 roku. Jj starał się chyba najbarsziej w tym sezonie ale szkoda, że nie trafiał na lepszym procencie. Chyba i dla niego i dla Nets lepiej będzie jak się rozstaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kemba ma za mały kontrakt i za JJ nie pójdzie. Ale Kemba + Batum za JJ + Connaughton( czy jak on się zwie chodzi o tego drugiego rooksa Nets co ma kontuzję) lub Larkin(na rezerwę PG) + 1 round pick z 211547979 roku, jeśli jeszcze jest niewymieniony, to okej. RHJ ma zadatki na bycie dosyć podobnym graczem do MKG, przynajmniej jeżeli chodzi o styl gry, więc bez sensu trochę.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mizerii ciąg dalszy. Mam wrażenie, że Nets się dostosowują do poziomu rywala in minus. Dlaczego nie mogli z Hornets zagrać jak z GSW? :playful:

 

Ale są i dobre strony. Jack w końcu zaczyna być niezłym PG. Właściwie to teraz gra tak, że ciężko od niego oczekiwać więcej. O ile wcześniej wolałem Larkina, tak teraz nawet nie ma co porównywać. No i RHJ zaczyna trafiać do kosza :rolleyes-new: Bida z nędzą, ale w porównaniu do pierwszych gier w sezonie teraz nawet fajnie się na Nets patrzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po drugim meczu w sezonie. Nawiasem mowiac to tak malo netsow jeszcze nigdy nie ogladalem. Pewnie derby obejrze, a tak to chyba jak cos zaczna troche wygrywac, a nie bardzo sie na to zanosi. 

 

Z plusow chyba tylko ten hollins-jefferson podoba mi sie ten chlopak. Mozna nazekac na Lopeza, ze jakiegos tam poziomu nie przeskoczy ale robi swoje.

 

I na koniec zastanawaim jaka trzeba miec mentalnosc przepraszam za wyrazenie "cioty" i grac jak joe johnson. Koles ma chyba w tym roku contract year, a gra jakby dostal ze 100 baniek. Poprostu nie rozumiem jak mozna miec takie mozliwosci wracac do domu i patrzec na siebie w lustro ale on pewnie mowi walic to mam 120 par butow....extra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły paradoks, że Nets byli chyba najbliżej ogrania GSW w tym sezonie :D Cavs pokonali ich dzięki game-winnerowi LeBrona. Z kolei z drużynami dużo słabszymi Brooklyn nawet nie nawiązał walki. 

 

Od jakiegoś czasu jednak całkiem przyjemnie się na nich patrzy. Niech ogarną skuteczność za 3 i już w ogóle będzie spoko. Jest walka. Wiadomo, że nic nie zdziałają wielkiego, ale krwi niejednemu zespołowi napsują. Brakuje tylko jakiegoś lidera, kogoś kto pociągnie zespół w ostatnich minutach i postawi kropkę przysłowiową nad i. Próbuje taki być Jack i niech próbuje dalej, bo ma potencjał. JJ już nie. Facet starzeje się niesamowicie szybko. przykro patrzeć/

 

Dobrze, że mają teraz trochę luzu między meczami. Teraz jeszcze u siebie Suns i dopiero w piątek daleeeeki wyjazd do Nix. Pojedynek braci, świetna sprawa. O ile na początku sezonu spodziewałbym się niezłego lania, to teraz powoli zespół z Manhattanu wraca do normalnej w ostatnich latach formy i może być wyrównany meczyk  :rolleyes-new: Szkoda, że znów w dole konferencji. Jeszcze Nowy Jork będzie rządził xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że Jj dokończy sezon w Nets? Moim zdaniem nie. Albo pójdzie w wymianie albo, co bardziej prawdopodobne, buyout. Będą teamy, gdzie go przyjmą z otwartymi ramionami. Poza cavs, bo wiadomo z lbj chce grać większość dogorywających wetów, może Bulls, bo problemy Mike'a przedłużają się, a może Atlanta w której mógłby być ważną częścią i grać na starych śmieciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.