Skocz do zawartości

Brooklyn Nets 2015/2016


andy13

Rekomendowane odpowiedzi

niestety w tym roku Nets będą musieli jakoś wytrzymać z trio Jack, Sloan, Larkin. Może bliżej deadline King coś wymyśli lecz z drugiej strony Nets nie mają kim handlować. Swojego czasu myślałem o Trey'u Burke bo Jazz szukali dla niego nowego domu, ale po tym jak się połamał Exum to raczej go nie puszczą.

 

Może za rok M. Conley zawita na Brooklyn :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

pojawiają się plotki, że Nets będą udeżać w Conleya w następny offseason o czy wcześniej wspominałem.

 

Co do obencego sezonu tragedia czy coś więcej? Tylko w tym roku przegrywanie pójdzie na ręke zielonym boogerom z Bostonu. Bardzo lubię Nets i zawsze życzę im dobrze, kiedy w końcu Rusek wywali Kinga?? od odejścia Kidda (jako gracza) Nets są w d*pie... Może uda się z Conleyem jeśli nie to może Beal, albo przepłacanie średniaków. Jestem ciekaw co dalej z nimi będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię Nets i zawsze życzę im dobrze, kiedy w końcu Rusek wywali Kinga??.

Też zadaję sobie to pytanie. Chyba nie ma nikogo, kto dostrzegałby pozytywy jego działalności. Tymczasem mówi się o zwolnieniu Hollinsa, a King oczywiście mocno trwa na swym posępnym tronie GM. Nie ogarniam tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakkolwiek głupio to zabrzmi to ten sezon i poprzedzający go offsezon nie jest samym w sobie problemem. To dwa poprzednie gdzie walczono o playoffy ale i Nets stali się tylko bandą przepłaconych średniaków bez perspetyw na realne wzmocnienia były problemem. Teraz przebudowa. Trzeba było liczyć się ze słabymi wynikami.Już w tracie poprzedniego sezonu ściągnięto Younga za zwłoki KG. Potem latem pozbyto się DWilla, ściągnięto młodych z draftu, przedłużono podstawowych podkoszowych. To na pewno na plus. Fakt picków nie ma, ale i Nets raczej nie będą chcieli mozolnej odbudowy przez draft. Nie Prokhorov. Tem sezon trzeba przeboleć, ograć młodzież( ciekawi mnie czy i jaki progres zrobi Bogdanovic), zobaczyć kto z obecnego składu nadaje się choćby na ławkę w kolejnym sezonie. Double J, jeżeli nie zostanie oddany (a raczej nie zostanie przez kontrakt co jasne) to wydaje mi się pierwszym kandydatem do buyotu w trakcie tego sezonu. Dobre i dla niego i dla Nets bo zaoszczędzą trochę kasy. Zostaje wierzyć, że za rok uda się ściągnąć ciekawych FA. Praktycznie nowy backcourt do obsadzenia.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdanović zaraz będzie miał 27 lat, wchodzi w prime, i moim zdaniem ciężko spodziewać się jakiegoś progresu. Najwyżej progres w statach, jeśli otrzyma więcej minut. Jakiejś poprawy w samej grze nie spodziewam się już wiele. 

 

Marne to pocieszenie, że nie będą chcieli odbudowy przez draft i machnąć ręką na brak wyborów. Chyba nie mają innego wyboru, stąd taka ocena sytuacji. Pick to w najgorszym wypadku asset, a już takie picki, jakie zapowiadają się na Brooklynie, to może być spora wartość.

 

Nie ma co ukrywać, Nets są w sporej dupie. Zaawansowani wiekowo gracze, za których ciężko będzie coś dobrego dostać, nabite salary, brak picków i assetów w postaci młodzieży. Jedyna nadzieja w tym, że przekonają kogoś ciekawym projektem, co może przyciągnąć kolejnych, lub dogadają jakimś cudem dwóch mocnych FA na raz. 

 

Chyba jedna z najgorszych sytuacji w lidze pod przebudowę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zadaję sobie to pytanie. Chyba nie ma nikogo, kto dostrzegałby pozytywy jego działalności. Tymczasem mówi się o zwolnieniu Hollinsa, a King oczywiście mocno trwa na swym posępnym tronie GM. Nie ogarniam tego.

znowu wina trenera, z tym składem to nawet Pop by przegrywał.

 

Mnie zastanawia dlaczego przy każdej wymianie King oddaje pick ? za Derona, Wallace'a, Johnsona, Garnetta i Pierca... oddanie picku lub swap picks. Niech się modlą do koszykarskich bogów, aby ktoś w lato ciekawy tam przyszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.