Skocz do zawartości

[WCF] Warriors - Rockets


Chytruz

xxx  

70 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Komorowski czy Duda?

    • GSW w 4
      9
    • GSW w 5
      30
    • GSW w 6
      24
    • GSW w 7
      1
    • HOU w 4
      0
    • HOU w 5
      0
    • HOU w 6
      2
    • HOU w 7
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Howard pamięta jeszcze jak się niszczy w ataku? jak mają odpowiedziec  na smallball big ballem to Howard musi się stawić i grać w ataku, i to dobrze grać 

 

nie wiem kiedy on zrobił 20+ pkt w PO 

 

jak dla mnie to to był mecz który Houston mieli wyrwać nie udało się więc się skończy nawet w 5 jak nie w 4 meczach dla GSW 

 

 

poza tym McHale nie potrafi odpowiedzieć w trakcie meczu na to co się dzieje na boisku, granie big ballem na DH przy takim small ballu to samobójstwo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się mylić, ale tam chyba najpierw Terry złapał Curry'ego i ten go odepchnął w rewanżu.

Oczywiscie, ze tak bylo. Tak samo bylo z 3 faulem Howarda gdzie to byl chyba rewanzpsedziowski] za absurdalny 3 faul Boguta.

Edytowane przez Truth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się mylić, ale tam chyba najpierw Terry złapał Curry'ego i ten go odepchnął w rewanżu.

 

Zdecydowanie tak i szybki gwizdek kończyłby sytuację.

 

Ja bardziej chciałem porównać dwie wg mnie bardzo podobne sytuacje i reakcje komentatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Marc Jackson wygrał swoim obiektywizmem.

 

Sytuacja faulu Howarda na Greenie - był kontakt, nie ma się co dziwić decyzji sędziów.

Oglądałeś mecz? czy będziesz tu brednie wypisywał? Jaki obiektywizm? Greenowi powinni odgwizdać faul BO TO ON PIERWSZY faulował. Chyba że ręka przeciwnika na twojej twarzy to norma i nie faul.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55-55 do przerwy

Curry w pierwszej kwarcie miał wiecej miejsca do rzutów na trzy niż na przedmeczowej rozgrzewce, obrona Rockets nie ogarniała co się dzieje... Warriors natomiast dużo strat.

druga kwarta solidna defensywa GSW gdzie przez 3 minuty Rockets bez pkt.. pare kontr i w pewnym momencie Warriors mieli +17.. wszedł przyprawa i zbili do remisu...Harden pokarał w końcówce drugiej kwarty, ciekawe co wymysla w drugiej odslonie meczu obie ekipy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ciągną sędziowie GSW za uszy ciągną, jak nie idzie to mogą liczyć na suport szarych panów. Trochę szkoda.

 

Świetny mecz Hardena mimo ostatniej akcji i Howarda (choć mu wejście w mecz zajęło trochę za dużo czasu).

 

Po prostu Curry i świetny mecz Boguta (widać grypa mu służy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Houston na razie pierwsze dwa mecze całkiem mocno się postawiło. GSW trochę lekceważąco gra i o mało dziś tego nie pożałowali ale Splasze siedli na Brodzie w ostatniej akcji która była ustawiona tak, że choćby Harden miał trzech na sobie, ręcznik na głowie i bidon w ręce rzucającej to i tak piłka miała trafić do niego. A Brewer stał w rogu, nie pilnowany, w promieniu mili morskiej nikogo przy nim nie było. Dostał by piłkę, zjadł by kanapkę, zadzwonił do kumpla i pogadał jak rzucić, czy step back i 3pt, czy może jakiś spokojny alley od tablicy, a tak to Hardenowi zostało porozwalanie zaplecza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi powie co odwalił Harden w ostatniej akcji? Takiego "frajerstwa" dawno nie widziałem i na dodatek w tak ważnym spotkaniu w finale konferencji. A na Lebrona narzekali, że w ważnym momencie oddaje piłkę. To co zrobił Harden przebiło wszystko, odstawił Stefka na 1 krok i miał dobrą pozycje rzutową (tak przynajmniej mi to wygląda). Zamiast rzucać to oddaje piłkę i to na dodatek do Howarda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam ze chcial cisnac buzzera. Oddal dostal z powrotem i chcial zrobic step in, step back 3pt. Nie wyszlo.

Harden to nie curry czy durant, nie ma szybkiej strzelby, zeby cisnac w 0.5 sec pull-upa..

btw mowie na podstawie gifa nie ogladalem meczu i nie mam teraz czasu odpalac ilp i ogladac cala akcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.