Skocz do zawartości

New York Knicks 2015/2016


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Skoro ma być ten Rambis to czemu go Jax jeszcze nie podpisał? Na co on czeka? Na kogo? Już wrzodów od tego czekania dostaję...

 

Może czeka z całą tą przebudową aż mu pikawa jebnie, bo wie że nawet on nie zbuduje contendera w knicks?? Nie chce "plamy na legacy" jak pop wiesz.. :tongue:

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała prywata: mam nadzieję, że nie będzie jakiegoś problemu z tym, że to tu wrzucam - zwłaszcza, że będzie to tylko zareklamowane jeden raz. Ale do tematu:

 

Startuję z nowym projektem tylko i włącznie poświęconemu Knicks. Link poniżej. Jeżeli ktoś jest zmartwiony, że porzucam swoje "dziecko" czyli to co mam w opisie profilu jest w błędzie. Wszystko będzie hulać tak jak do tej pory i to z drobną nawiązką:  

 

http://zkrainynba.com/z-kanciapy-msg1/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tajemnicy spotkali się z Vogelem i Blattem tydzień temu. Prasa już się zesrała więc rzucili im kandydaturę Jeffa "ElwoodMyLove" Hornaceka na rozszarpanie.

 

Kłucie w lewej stopie podpowiada mi, że w tym tygodniu poznamy głównego szkoleniowca. Wówczas założę temat o off season Knicks, bo przecież nie będziemy dyskutować w starym temacie :rolleyes-new:   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tajemnicy spotkali się z Vogelem i Blattem tydzień temu. Prasa już się zesrała więc rzucili im kandydaturę Jeffa "ElwoodMyLove" Hornaceka na rozszarpanie.

 

Kłucie w lewej stopie podpowiada mi, że w tym tygodniu poznamy głównego szkoleniowca. Wówczas założę temat o off season Knicks, bo przecież nie będziemy dyskutować w starym temacie :rolleyes-new:

Wiadomo, trzeba się szanować :P

 

No mam nadzieję na tego Blatta ale kto by nie był poza Rambisem to przyjmę z otwartymi ramionami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pierdu pierdu. Pisz mi tu jak na świętej spowiedzi albo podczas upalnej nocy gdzieś nad Wisłą kiedy to beton dawał chłodne ukojenie jak to wyglądało u niego w pierwszym sezonie w Suns? Bo później to wasz zarząd zaczął złe klocki dokładać i się wszystko zesrało, a wina spadła na niego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autorytet u starszych graczy niski.u młodszych w miarę. Ofensywnie stawia na dwójkowe zagrania. Pod jego wodzą kicki wychodzą nieźle. Umie rozruszać obwód. Ma problem z roto podkoszowymi. Potrzebuje lidera z autorytetem na parkiecie do współpracy a nie do zakrzyczenia. Nie umie radzić sobie z krnąbrnymi gostkami. Nie panikuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.