Skocz do zawartości

New York Knicks 2015/2016


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Mistrzostwa świata nie są żadnym wyznacznikiem ;)

 

A Faried nie spuścił z tonu, po prostu to zawsze był tylko energizer z fajną zbiórka, a poza tym bez specjalnych umiejętności. Fajny chłopak na kilkanaście, może dwadzieścia minut z ławki, ale nic więcej.

Z drugiej strony nie wiem czy Faried nie jest lepszy od TT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo. Można uznać, że Kenneth jest nieznacznie lepszy, ale prawda jest taka, że obaj nie mają jumperka, obaj są podobnie świetni na off rebs i obydwaj nie prezentują klasy na low post. Gdzie widzisz tak znaczącą różnicę, że Faried aż zjada w ataku TT?

Grał z większym zaangażowaniem ale jakby co nie gloryfikuję Farieda. Chodzi o to, że TT to zwykły energizer i gdyby nie sytuacja wschodu, nikt by nie rozpatrywał go jako gwiazdy.

Poproszę o uczciwą odpowiedź:

chciałbyś go na kontrakcie 60/5 w Lakers?

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://nysportshub.com/2015/05/12/new-york-knicks-best-case-scenario-2015-2016-roster/

 

Bardzo mi się podoba to co przeczytałem. Może i czysta fikcja, ale właśnie coś takiego chciałbym w Knicks. 

 

Nawet jeżeli KAT nie ostanie się do 4 wyboru, to można spokojnie sięgnąć po Willie Cauley-Steina i też będzie dobrze.

 

Co na taki skład powiedzą fani Knicks? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezsensem bedzie przeplacanie FA 

Faried Lawson juz dzis sa za pol darmo do dostania 

Deron Lowry pewnie tez kwestia ekonomi

Derozan kto wie

Hibbert za pick w drugiej rundzie idzie z pocalowaniem reki Larryego - serio

Pekovic za druga runde, Dieng za pierwsza runde,

David Lee za free, Iguodala / Barnes za top20 protected pick

Jennings za top20 protected 

 

nie widze sense by Phil przeplacil kogokolwiek poza Kawhim, Butlerem, Millsapem, MGasolem

zwyczajnie nie ma sensu

 

Cavaliers pozyskali Imana JR, Timo i Love'a za Wigginsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://nysportshub.com/2015/05/12/new-york-knicks-best-case-scenario-2015-2016-roster/

 

Bardzo mi się podoba to co przeczytałem. Może i czysta fikcja, ale właśnie coś takiego chciałbym w Knicks. 

 

Nawet jeżeli KAT nie ostanie się do 4 wyboru, to można spokojnie sięgnąć po Willie Cauley-Steina i też będzie dobrze.

 

Co na taki skład powiedzą fani Knicks? 

 

bardzo fajne ale chyba sf

czuję, że zostaniemy z Monroe i może tym WCS jak nie Mudiayem a reszta kasy pójdzie na Carrola i ze sporymi dziurami na ławce zaczniemy kolejny sezon 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie czytam, że NYK celują w Monroe i Millsapa - to oznacza, że Melo na SF. Brawo! Ten kloc mógłby się przenieść na PF, bo jest coraz wolniejszy, a po kontuzji może być jeszcze ciężej nadążyć za młodymi i mniej masywnymi. Nie bez powodu najlepiej wyglądał na PF ostatnimi czasy.. Idźmy dalej - w takim razie Millsap SF? No jeszcze to da się zrobić, bo to mądry gracz i dobry obrońca. Ale Monroe pod koszem? W ataku da dużo, ale w obronie duet Monroe - Melo? Shevcu ma rację - tam każdy się będzie w trumnę pchał i to z sukcesami. Z tego wyszłaby autostrada do porażki

Edytowane przez Zdzich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melo i Monroe pod koszem to będzie padaka, więc jesli Greg jest dogadany to muszą wziąc defensywnego centra z draftu ktróy będzie gótów na tu i teraz albo ogarnąć kogos z FA, a skoroto drugie będzie ciezkie to chyba wybiorą WCS

 

chyba że zostanie coś ciekawszego do wzięcia ztym nieszczęscny 4 pickiem

 

jak by został Russel to spakować resztę co jescze żyje i może wyciągnąc jakiegoś jednowymiarowego kołka n C? nie mam pomysłów jak już pisałem ale trochę szkoda mi w takim drafcie brać WCS z 4....

no i na 2-3 przepłacic Carrola i Wesa i będzie spoko 

za rok się ściągnie jakąś ławkę i powinno być spoko 

 

EDIT:

wersja wyżej też spoko 

 

ale musi byc dogadany Beverley bo jak nie to NYK zostaną z bez obrońcy bo Jose to nie da rady

Edytowane przez devilnevercry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy z tym Townsem?

 

To ta jakbyśmy cofnęli się w czasie do roku 2003 i fani Toronto Raptors zastanawiają się czy ostanie się do ich picku LeBron James.

 

A żeby nie było, że się tylko czepiam to czekam z niecierpliwością na ruchy Knicks w to lato. Full kasy do wydania (de facto na waską grupe graczy warto ją na prawde wydac), wysoki pick w drafcie (nie, nie wybiora Townsa :P ), powrót pulpecika po dłuższej przerwie oraz oczekiwanie na wprowadzenie legendarnej taktyki przez Mistrza Zen. 

 

Liczba stron tego topicu w to lato może powalczyć z etatowym wygranym off sezonowego tematu, czyli "W jezioranach..."

 

btw, moze ankieta, ktory topic bedzie miał wiecej postów. Pod koniec września wyniki zapisują w kajucie lorak, rappar, by wyciagnać za 15 lat "na podstawie" statystyk, który bandwagon był liczniejszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.