Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2015/16


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej niech odpocznie niż mialby się polamac na amen

PO będzie i tak porażka z tym rosterem

Nie no niech odpoczywa pewnie. Tylko chodzi o to, żeby nie okazało się, że z głupoty zrobi się nagle groźna kontuzja.

Nie wiem ale może jakby nir weszli do PO to może właściciel się obudzi i wywali Paxsona z Formanem i wstrząśnie tą drużyną. Powoli mnie zaczyna denerwować poziom nieróbstwa w tym front office

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korver, asik, watson, brewer, deng, belinelli, nate

Bulls sa 5-12 w ostatnich 17 meczach.

Jesli nie chca dołożyć to grupy w pierwszej linijce Gasola, to powinni nim tradować i to jak najszybciej.

Pau ma fatalny body language, wyglada jakby nie mogl sie juz doczekac konca sezonu w Bulls.

Oczywiscie wtedy 23 atak stanie sie 30, a Butler pewnie obnizy loty bo Gasol to jego "aniol stróż", ale cóż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczegolnie ze mowi sie o przebudowie Bykow w offaeason pasujacych do koncepcji Freda,Gasol nijak do niej nie pasuje wiec powinni go wymieniac jak dla mnie.

wymieniac nei ma po co, bo nikt im nic nie da w zamian. FO liczy poprostu ze Pau bedzie sie jeszcze chcialo i chca miec z niego minimum pozytku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem coś takiego http://www.usatoday.com/story/sports/nba/bulls/2016/02/09/chicago-bulls-taj-gibson-pau-gasol-teams-smell-blood-nba-losing-streak-eastern-conference/80054648/

Ogólnie można chyba wywnioskować, że Tadzik nie jest zadowolony z kierunku zmian (no i nic dziwnego). Ja bym poważnie zastanowił się latem czy jest sens go trzymać czy nie lepiej dać mu grać w CY gdzie indziej a samemu iść swoją drogą. Mam też nadzieję, że Pau z Noahem się wypną na Bulls a Derrick ZA KULISAMI powie, że następnego lata poważnie rozważy odejście. Może to zmoywuje Formana do poważniejszych ruchów. Pozyskanie młodego PG by było ok, bo Brooks to ostatnio parodia zawodowego koszykarza. Oddanie Snella w pizdu też byłoby spoko, McDermott wydaje się ostatnio bardziej regularny rzutowo od Snella i dałbym mu jeszcze co najmniej rok. Pozbycie się kwiatków typu Cameron Baircośtam i Kristiano co jeździ Felicją to mus. Portis to projekt narazie i za samą energię dałbym mu szansę. A Fredzio powinien dostać skład zbudowsny pod jego system i asystenta z doświadczeniem jako HC w NBA który pomoże mu czasami zapanować nad stresem i nerwami bo to gościa paraliżuje. Ktoś doświadczony może go dużo nauczyć. Może to mażenia ściętej głowy ale co mi zostało. Bulls c***nia o Nets nie wspomne. Jak żyć k**** ;) !

Edit. Zapomniałem o naszym prywatnym Brodaczu Niko Miroticu. Osobiście straciłem w niego wiarę, bo zrobił duży regres rok do roku ( eye test, nie wiem jak statystycznie). Dałbym mu szansę, ale biorę na dziś młodego Portisa nad nim i jeśli pojawiłaby się oferta za Niko z młodym centrem lub pg to bym się mocno zastanowił

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zmień postawę bo ciągle narzekacie!Kibic Lakers buduje napięcie na PLAN 2016, śni o potedza za rogiem a w sierpniu jest zadowolony ze składu który spokojnie wchodzi do PO!W październiku po SL i meczach kontrolnych jest zadowolony. W listopadzie wszystkiemu zaprzecza i zarzuca ze wrzucamy go do wspólnego worka. Mimo historycznie słabego sezonu tworzy 300 stron w temacie. No i raz do roku chce wypalenia trenera.

Pisałem ze Hawks grają na wkurwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.