Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2015/16


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Meczu nie oglądałem, chociaż nawet miałem zamiar - obudziłem się na końcówkę 2 kwarty, ale wynik jaki był zachęcił mnie jedynie do tego, żeby iść spać dalej :smile:

Wiem, że statystyki nie oddają rzeczywistego obrazu, ale wynika z nich, że na mecz stawiło się raptem 4 zawodników:

Róża 12-22 - 29 pkt

Jimmy 7-16 - 23 pkt

Portis 7-14 - 16 pkt

Moore 6-9 - 13 pkt

 

Reszta to równie dobrze mogła chyba zostać w szatni, skuteczność wręcz zatrważająca jak na poziom NBA - szczególnie w przypadku Miroticia, Gasola, Snella i Douga - we 4 mieli wręcz zajebistą skuteczność - 2-27, czyli około 7,5% co to qrva było. Skuteczność całej drużyny to biorąc pod uwagę 6 niżej wymienioną i ich indolencję rzutową była i tak chyba niezła - 37%, ale żeby FG za 3 punkty wynosił 5% - 1!!!! na 20 rzutów wpadł to chyba jakiś rekord jest.

Mirotić 0-5 - 0 pkt

Gasol 0-8 - 1 pkt

Snell 1-8 - 2 pkt

McDermott 1-6 - 3 pkt

Brooks 1-4 3 pkt

Gibson 2-6 - 4 pkt

 

Z taką grą to wynik z mistrzem i najlepszym zespołem obecnego sezonu nie mógł być inny :nightmare:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gasol nas zniszczyl, poprostu zniszczyl. brawo.

 

przyznam bez bicia, mialem nadzieje ze Varejao bedzie naszym Gasolem, a narazie mamy kopie Haywooda, w dodatku trzymanego na lawce jako best-kept-secret.

 

9/22 dawno nie bylo takiego spotkania w ktorym bym widzial taka biede z kreski. skutecznosc na poziomie pogromu z GSW. Mozgov wpadl do dziury i wyglada ze kopie dolek coraz glebiej.

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszą mnie skróty z meczów CHI, normalnie chyba wszystkie punktowe akcje Rose'a są pokazane ;), no nie ważne, że 15 innych rzutów spudłował... status gwiazdy nawet tu działa... wyglądaj jakby to on przyczynił się głównie do wygranej. Jak jakiś przeciętny Amerykanin tylko to ogląda, to nie ma co się dziwić opiniom na forach, że Rose i Butler to dobra "para" do budowania na przyszłość.

 

Tak szczerze to po tych głupotach w CLE, no i dość niemrawej reszcie stawki to jakby CHI się ogarnegło i zajęli 2-3 miejsce, to możliwy nawet finał jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie oglądam skrót'uff, ale w całym meczu mimo przestrzelenia nastu layupów Rose mógł się podobać. fakt ma kompleks krowy lebrona i normalnie by się nie zesrał i trafił parę koszy więcej ale w końcu od kilku gier jest agresywny w kierunku kosza.

gdyby bulls zrobili coś na sf miast grać kompletnie nieprzewidywalną grupą graczy mogło by coś zaklikać w końcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wade zrównał z ziemią Butlera. Czy kogoś wkurwia selekcja JB? odkąd stał się "gwiazdą", to zaczął napierdalać przez łapy, czasami z tak głupich pozycji że aż ręce opadają. Jak tak ma "liderować", to już wolę Różę na jednej nodze. Koleś najbardziej efektywny jest kiedy atakuje obręcz, ale po co to robić? efektowniej jest wsadzić piłkę do kosza z 20 metrów między łapami obrońcy i najlepiej jeszcze z pół obrotu. lol

Edytowane przez Valus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.