Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2015/16


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

http://bulls.247sports.com/Bolt/Report-Joakim-Noah-growing-tired-of-role-42799042

 

Nie wiem ile w tym prawdy, bo mi się Noahod zawsze kojarzy z kolesiem przedkladajacym dobro zespołu nad własne, ale jeśli to prawda to papa chlopaku, choć jesteś zajebisty

 

Przecież od początku sezonu niektórzy piszą tutaj jasno, że Noah to szkodnik na równi z Różą, ale są tacy, co go bronią i chcą by tam ciągle grał i wiążą z nim nadzieję na lepszą przyszłość..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noah boi się grać, kompletny brak pewności w swoich ruchach. 
Dostał piłę na półdystansie, zanim spojrzał na kosz to już był obsrany, w pobliżu dwóch metrów nie było obrońy, to co - trzeba rzucać. 

 

Efekt? Koszmarny air ball.

 

U Noah problem jest przede wszystkim w głowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja slepy czy  serio potrzebowali dogrywki i 53 pkt Butlera by ograc Sixers?

Bulls są słabi, bilans lepszy niż gra. Nie przypominam sobie przekonującego zwycięstwa w tym sezonie. No i ta obrona... tak słabo ostatni raz było chyba za czasów Floyda i Cartwrighta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls mają jeden problem mniej, choć liczyłem ze ro,wiążą to inaczej

Portis time!

 

Szkoda że nie udało się wcześniej tradowac po tego skrzydłowego, bo teraz nie bardzo jest jak. Oddanie Taja i kontuzją Noah to może być za dużo dla tego rosteru, choć z drugiej strony jak iść w small Ball to iść, a plan i tak był na trade dwóch wysokich

 

 

A może jednak pchać gdzieś mirotica? Bo ja jakoś nie potrafię go pokochać, działa mi na nerwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jednak pchać gdzieś mirotica? Bo ja jakoś nie potrafię go pokochać, działa mi na nerwy

 

Myślę, że nie tylko Tobie działa na nerwy. Wszyscy liczyli na postęp po udanym debiucie, a tym czasem mamy chyba największe rozczarowanie.

Bądźmy szczerzy, tym rosterem nie ma praktycznie szans na awans do ECF. Zmiany i przebudowa jest konieczna. Nie spodziewałbym się jednak rewolucji już teraz. Zresztą Gar/Pax nie są znani z pochopnych i nieprzemyślanych działań. Po tym sezonie spada z payrollu Noah, Hinrich i Brooks, plus Gasol ma opcję zawodnika. Rok później spadają z płac Rose, Gibson i Mirtoic.To lato może być początkiem zmian, a apogeum zmian pewnie nastąpi w lecie '17. Warto zwrócić uwagę, że na sezon 17/18 roster wygląda tak:

 

- Butler

- Mcdermott, Dunleavy, Portis - wszyscy Team Option

 

Bulls nie są w złej sytuacji. Można już zaczynać budować team właśnie pod Butlera i sezon 2017/18. Mamy picki i czym handlować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.