Skocz do zawartości
mycek

Chicago Bulls 2015/16

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mimo wszystko się cieszę. Za bardzo cenię Rose'a, żeby nie cieszyć się z patrzenia na jego grę :)

Daj znać kiedy zacznie grać

Też lubię na to patrzeć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mimo wszystko się cieszę. Za bardzo cenię Rose'a, żeby nie cieszyć się z patrzenia na jego grę :smile:

Grać to może Butler, ewentualnie Pau. Rose to może tylko pokazywać się na parkiecie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy czasem koleś cały czas nie widzi podwójnie? :grin: Rose się ogarnie, spokojnie.

Edytowane przez andy13

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Andy a myślałem że byłem ostatnim, który miał jeszcze nadzieję

Szacunek :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widziałem mecze z NY i Toronto i muszę powiedzieć że życzę dla Bulls co najmniej finału konferencji .  Mam wielki sentyment do tej drużyny za czasy Jordana. To co grają to jest poezja. Myślę że większość drużyn zazdrości tak bogatej ławki. Co to za koleś ten Portis ? Skąd  wy go wyrwaliście ? Mirotić nieźle się ograł . Butler all star pełną gębą . Gasol to chyba zapomniał , że ma 35 lat. Czy jest potrzebny tej drużynie Rose ? Noah na pewno. Fajnie się ogląda tak poukładaną drużynę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poukladana?

Głęboka ławka?

Kurde akurat tego nie byłbym w stanie napisać

W ataku chaos, ławka pod koszem długa, na obwodzie miernota

Ale no.2 wciąż jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak wtrącając - coach Wasz ma naprawdę ciężką sytuację i na ten moment według mnie jest na plus. 

Sympatii do Byków nie mam ze względu jak większość na MJ, jak mniejszość ze względu na Rose'a, jak garstka ze względu na Butlera.

Pau Gasol - uwielbiam tego koszykarza i chciałbym by pod koniec kariery miał jeszcze epic PO.

Była rozmowa kto z wysokich ma odejść... Wiadomo, że nie Pau. Mirotic i Portis raczej też nie - bo po co?

Więc dyskusja rozgrywa się między Noah a Gibsonem. Bo jak nie ma Noah, to Gibson plusuje, jak są obaj to aż szkoda marnowania minut. Uważam, że ktoś z nich powinien odejść - szukać muszą punchera z piłką w mojej opinii w zamian, 

Tak z ciekawości - Józek i reszta ekipy - po kogo byście w miarę realnie uderzali i Gibsonem czy Noahem, a może jeszcze jednak kimś innym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym chyba mimo wszystko handlował Miroticem na miejscu Bulls.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bulls szukają rzadkiego dziś towaru - utalentowanego skrzydłowego. W opinii fanów potrzebują również rozgrywającego ale wiadomo jaka jest pozycja Rose w zespole + widać że Hoiberg sobie wybiera backup w zależności od tego czego akurat potrzebuje (kirk, brooks).

Wiadomo także jaka jest obecna wartość Noah, Gibsona. Jedyna szansa żeby przechwycić coś wartościowego to zaproponowanie drugiej drużynie przejęcia niewygodnego kontraktu (w jakimkolwiek stopniu) dorzucenie ze swojej strony czegoś co ma jakąś wartość + picki i wyjęcie jakiegoś teraz mało znanego skrzydłowego, który ma miejsce na progres.

Dwie opcje:

Minesota: Kevin Martin + Shabazz Muhammad

Suns: Morris/Tucker + TJ Warren.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miami Heat i trade powrotny Deng?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Iggy a niby jak? Za kogo? Dla jednych jak i drugich to bez sensu kompletnie

Deng w tej chwili Bykom nic już nie daje

Potrzebny jest raczej ktoś lamiacy pierwszą linię, dający więcej miejsca Butlerowi na obwodzie

Plus jakiś naprawdę ogarnięty PG jako backup Rose'a, Brooks jako jeden z pierwszych do odstrzalu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bierzcie Parsonsa w cholere, za Noaha 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dwie opcje:

Minesota: Kevin Martin + Shabazz Muhammad

Suns: Morris/Tucker + TJ Warren.

Obie dość optymistyczne. Nie sądzę, aby Minny robiła jakieś ruchy z młodymi (Martina pewnie komuś spuszczą), PHX też raczej nie odda Warrena. Plus jest taki, że Wilkom przydałby się Taj, a Noah rozwiązałby problem Słoneczek na centrze, tak więc przynajmniej teoretycznie ma to ręce i nogi.

Pelikany na bank zrobią jakieś ruchy. Akcje Szredera w Atlancie stoją nisko, ale póki co będą go trzymać. Cholera wie, może Gallo jeśli Nuggets zdecydują się na serio zatankować? Coś z Blazers? Mówi się o wymianie z Hendersonem.

Edytowane przez Jinks

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Plus jest taki, że Wilkom przydałby się Taj, a Noah rozwiązałby problem Słoneczek na centrze, tak więc przynajmniej teoretycznie ma to ręce i nogi.

No nie wiem czy Socie tak potrzebny Taj - Wilki mają Townsa, Dienga, Pekovicia, KG, mogą wyjść z smallballem na 4ce.

Tak samo Suns - akurat mając Lena i wydając taki hajs na Tysona raczej nie szukają centra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nie wiem czy Socie tak potrzebny Taj - Wilki mają Townsa, Dienga, Pekovicia, KG, mogą wyjść z smallballem na 4ce.

Tak samo Suns - akurat mając Lena i wydając taki hajs na Tysona raczej nie szukają centra.

KAT i Pek to centrzy, KG jedzie na oparach. Taj w s5 daje im toughnes i D + jest dobrym vetem dla młodych.

W PHX kasa Tajsona to faktycznie problem przy ew. szukaniu centra. W innym przypadku Noah byłby upgradem w stosunku do tej dwójki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jose_calderon_spanish_teacher.jpg

powtórzę raz jeszcze

Calderon Type PG potrzebny od zaraz ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bulls to nie 76 żeby zbierać taki szrot  ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi