Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2015/16


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

czy ich na niego stać?

 

Każdy z tych zespołów. Zarobił dużo w karierze. Nie zdziwiłbym się gdyby nawet poszedł drogą Westa jeśli naprawdę chce wygrywać. OKC w przypadku pozostania Duranta to bardzo ciekawa propozycja. Ma już tam Ibakę i to może go przekonać do przejścia. Za minimum dla wetów każdy go może podpisać. A jakby tak zszedł z ceny to by go chciała prawie każda ekipa z czołówki. Pewnie łącznie nawet z takimi Spurs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dokąd miałby niby isc Gasol? przeciez to biały z 35 rokiem zycia.Na przyszłe PO bedzie miał 36,z całym szacunkiem dla niego,ale to juz bedzi powoli emeryt.Przeciez na dzisiaj Bulls to najlepsze co sie mu mogło trafić jesli ma zajsc jak najdalej.Chce grac o mistrzostwo?Z kim w takim razie?Na wschodzie musiałby dołączyc do Cavs.Za zachodzie do GSW OKC SAS LAC?Cz którykolwiek z tych zespołow jest nimzainteresowany i czy ich na niego stać?

 

Sam wymieniłeś część ekip. A zostaje np. wspomniany NY albo Miami (Pat ma dar przekonywania).

 

Gasol jest spełniony jako koszykarz, na tym etapie nic nie musi i zrobi to, na co będzie miał ochotę. Walka o jeszcze jeden pierścionek z OKC, powrót do LA i granie z Paulem i Griffinem, wakacje na Florydzie, NY i Zen Master, zostanie Miśkiem i zagranie z bratem. Albo nawet wyciągniecie od kogoś grubej kasy i granie bez spiny na zadupiu. Co tylko chce. A skoro mając prawie 36 lat wygląda tak dobrze, to spokojnie pociągnie jeszcze 2-3 sezony. Chętnych na jego usługi nie zabraknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj mozna miec watpliwosci czy Pau wygląda az tak dobrze.Lata robią swoje,a on siłą rzeczy staje sie powoli rollsem.W zeszłym roku posypał sie w PO,w drugiej rundzie prawie całkiem+kontuzja.Lata.A potem swietna gra na Euro.Zdrowie i eksploatacja RS robią swoje,w tym roku bedzie jeszcze starszy,a juz teraz czesto biega jakby  siłą woli ciągnął ze sobą kosci,a mamy połowę RS i to tę łatwiejszą.Na razie gra dobrze,ale perspektywy na PO nie są dobre.Piszesz wygląda dobrze,a;le jesli juz,to dzisiaj - w połowie RS.

Mimo wszystko jest bardzo przydatny do układanki z JB,bo rzeczywscie,Bulls nie mają zadnej dziury na srodku,szczególnie ze fajnie uzupełniają sie z Gibsonem i wyglądającym dosc obiecująco Portisem.Problem IMHO to coraz wieksze uposledzenie Noah,kontuzje zjadły go jeszcze szybciej, nie ma za bardzo Gasola kim zastąpić

Edytowane przez Tombou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko,skoro piszecie ze wyglada rewelacyjnie,to moze macie racje.Ja mam watpliwosci (tylko tyle)  i patrzac na historie,lata itp.Jak pisałem,jest połowa RS,a pamietam co widziałem rok temu.Wyglądał na tym etapie sądze lepiej.Kilka dni pozniej walnał 46p Kozłom.Ale to było za TT.A pozniej przyszły PO,meczarnie z Bucks no i przemeczenie z Cavs.W tym roku przeciiez historia nie musi sie powtarzac.TT juz nie ma :orange:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noah gotowy do gry z WIZ

Lepiej jakby siedział dalej na ławce.

 

Qrwa totalnie rozje***y jestem po tym meczu.

Ten zespoł mentalnie jeszcze w ciemnym lesie.

Jak zobaczyłem że Gortat out to już czułem że będzie przejebane.

I proszę Drew Gooden wyskoczył wszystkim na łeb (dosłownie) i ten cały frontcourt chicago wyjebał w kosmos.

demony wróciły.

Wiecie kogo najlepiej kreuje Rose w ataku?

Siebie.

Co typ dziś odjebał.

przejął mecz jebnął z trzy straty pod rząd i papa.

klepie klepie pod kosz w górę i wtedy patrzy moze podać....

Z hawks był beznadziejny. niech was nie mylą cyfry. teraz też.

Wizz wychodzą kolesiami po 180 w czapce a gasol z gibsonem szukają się w ataku na 6 metrze...

no szlag mnie trafi.

 

ps. jakby kto pytał. 100 pkt zdobyte

Edytowane przez Wirakocza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej jakby siedział dalej na ławce.

 

Qrwa totalnie rozje***y jestem po tym meczu.

Ten zespoł mentalnie jeszcze w ciemnym lesie.

Jak zobaczyłem że Gortat out to już czułem że będzie przejebane.

I proszę Drew Gooden wyskoczył wszystkim na łeb (dosłownie) i ten cały frontcourt chicago wyjebał w kosmos.

demony wróciły.

Wiecie kogo najlepiej kreuje Rose w ataku?

Siebie.

Co typ dziś odjebał.

przejął mecz jebnął z trzy straty pod rząd i papa.

klepie klepie pod kosz w górę i wtedy patrzy moze podać....

Z hawks był beznadziejny. niech was nie mylą cyfry. teraz też.

Wizz wychodzą kolesiami po 180 w czapce a gasol z gibsonem szukają się w ataku na 6 metrze...

no szlag mnie trafi.

 

ps. jakby kto pytał. 100 pkt zdobyte

 

bo Byki istnieja jeszcze tylko teoretycznie ; >

chyba jedna z bardziej nieobliczalnych druzyn w RS. nie jest to napewno material na PO, a o to chyba wszystkim sympatykom chodzi najbardziej. jak wypadna w 1szej rundzie to nie wydaje mi sie, zeby bylo jakies gigantycznie zaskoczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo Byki istnieja jeszcze tylko teoretycznie ; >

chyba jedna z bardziej nieobliczalnych druzyn w RS. nie jest to napewno material na PO, a o to chyba wszystkim sympatykom chodzi najbardziej. jak wypadna w 1szej rundzie to nie wydaje mi sie, zeby bylo jakies gigantycznie zaskoczenie.

odkrywczyś jest fhuuuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo Byki istnieja jeszcze tylko teoretycznie ; >

chyba jedna z bardziej nieobliczalnych druzyn w RS. nie jest to napewno material na PO, a o to chyba wszystkim sympatykom chodzi najbardziej. jak wypadna w 1szej rundzie to nie wydaje mi sie, zeby bylo jakies gigantycznie zaskoczenie.

tu nawet nie chodzi o jakieś trejdy bo ich jak jebnie niemoc to wszystkich. Butler też dzisiaj totalny off w ataku a w obronie Neal z Sessions pykali sobie jak nad kukłą.

to qrwa jest NBA tu trzeba zapitalać a nie czekać.

myślałem że to zwycięstwo z Raps było jakimś swego rodzaju przełamaniem, że nawet kiedy grasz piach pokazujesz determinację i ciągniesz resztę za uszy, a tu dupa jak była tak jest. tu wyskoczy Gooden tam jakiś Ellington czy Barea i wielkie halo skąd się typ urwał i czmu bube robi.

A ten Noah i jego atak. to nawet już żal patrzeć nie jest. Qrwa do Kolonii go na sylwestra niech go Syryjczycy za jajca macają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.