Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2015/16


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

tego jak monopolizuje chwilami grę i sciga sie z Durexem, tego ze ktoś taki średnio pasuj do zespołu z apircjami itd

 

Jeśli przez "monopolizowanie gry" masz na myśli dominację na parkiecie, to faktycznie coraz częściej jest to zauważalne w grze Westbrooka.

 

Dlaczego top5 graczy w lidze średnio pasuje do zespołu z aspiracjami? Przecież to właśnie on z Durantem czyni Thunder zespół z aspiracjami :)

 

 

thunder z bardziejzespołowym graczem byliby lepszym zespołem

 

Nie wiem co tutaj chciałeś przekazać, ale Westbrook jest obecnie w top3-5 kreatorów ligi.

 

Zostałeś chyba z danymi sprzed dwóch lat :) Ewentualnie za bardzo patrzysz na poprzedni sezon bez KD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs sa wyzej niz OKC...LBJ sam ciagnal wozek przeciw GSW, ani Durant ani Westbrook nie sa w stanie tego zrobic wg mnie...czekam co zrobi Durant w te wakacje i czy wlasnie GSW nie beda czarnym koniem w jego pozyskaniu...a co do Bulls to tutaj trzeba pozbyc sie Rose i Noaha, bo z nimi nie pojdziecie krok dalej...przyda sie rozgrywajacy z prawdziwego zdarzenia i skrzydlowy do pomocy Butlerowi...nie spodziewalem sie ze Portis moze byc tak dobrry, oby kolejny sezon nie byl nedzny w jego wykonaniu jak to co gra Mirotic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy OKC są wyzej czy niżej Cavs to juz sprawa dyskusyjna, bo obie te ekipy są z drugiego koszyka, mozna tam jeszcze od biedy wrzucić LAC, którzy graja coraz lepiej

 

A co sie tyczy Bulls to ja bym tak pochopnie Noah nie wywalał, bo facet od dłuższego czasu grał coraz lepiej i za przyzwoite pieniądze bym go chętnie widzał w Bulls jeszcze przez parę lat

 

Rose is done i teraz jest praktycznie jedynym kłopotem Bulls

Ale nikt go nie ruszy, bo facet generuje 50% zysku z koszulek i gadżetów w Chicago

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tradeowaniu Derricka można zapomnieć. Ja się nawet boję, że Bulls go przedłużą, bo koszulki, hometown boy itp...

 

Noah lepiej nie ruszać, po raczej nieuchronnym odejściu Gasola i ew. puszczeniu Gibsona, będzie potrzebny. 

 

BTW, Jospeh, chciałbyś Jenningsa, gdyby była taka opcja?

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs sa wyzej niz OKC...LBJ sam ciagnal wozek przeciw GSW, ani Durant ani Westbrook nie sa w stanie tego zrobic wg mnie...czekam co zrobi Durant w te wakacje i czy wlasnie GSW nie beda czarnym koniem w jego pozyskaniu..

Taki ruch powinien byc zabroniony. Trzech najlepszych shuterow w jednej drozynie na pozycjach 1-3 :). Durant by poszedl na łatwiznę idac na gotowe do worriors juz ze zdobytym  tytułem dodatkowo.

First pass PG mi się marzy już jakiś czas. Any Ideas kto i za kogo? Do tego na anglojęzycznym forum philly( bodaj gdzieś na SBNation) czytałem o pomyśle wymiany Rose + Snell + Pick za Okafora. Pomijając jak to głupia byłaby wymiana dla Sixers to widzielibyście Jahlila w systemie byków?

Az takimi frajerami w Phily nie są. Bez przesady. Za okafora za 2 lata cos znacznie lepszego wyciagną. Jak przez draft nic nie uda im sie stworzyc beda szukac szybkich zmian w tradach i na rynku FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az takimi frajerami w Phily nie są. Bez przesady. Za okafora za 2 lata cos znacznie lepszego wyciagną. Jak przez draft nic nie uda im sie stworzyc beda szukac szybkich zmian w tradach i na rynku FA.

Ja wiem, że nie są i z resztą napisałem to w moim poście, że to byłaby debilna wymiana dla sixers. Ale bardziej mnie martwi, że są fani szóstek gdzieś na świecie którzy by na to poszli. Mi w moim poście chodziło o to nie jaka byłaby to wymiana dla Philly ale jak i czy Okafor pasowałby Bykom. Z resztą Philly powinna poczekać z handlem Okafora co namniej do lata, może nawet dłużej w zależności jak draft i rynek się ułoży. Ale to nie do tego tematu.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może "zdrowy" PG mający problem z piciem?

 

Za dużo czytam o NBA! Przeczytałem na początku 'z pickiem' i sądziłem, że nie umie grać P&R i zastanawiałem się po co kolejny taki w Chicago..

 

Lawson to powoli kopia Rose'a. W formie to czołowy PG ligi. Ale kto ostatnio tę formę widział? Stawiam, że obaj już do najlepszych sezonów nie wrócą. Czasem pojawi się jakiś cień, gdzie zagrają lepiej, ale to tyle. Nie warto brać ich w planach budowy żadnej drużyny poza ewentualnym dodatkiem na ławkę na 15 minut.

 

Za to Conley to za wysokie progi, bo nie będzie go łatwo ściągnąć. Jeżeli w ogóle to możliwe. Taki Jack jakby się nie rozwalił to naprawdę fajny kandydat do wielu drużyn. Kto jeszcze? Bledsoe chyba jest nie do wyjęcia z Suns, a jak już to za dużą cenę, choć szczerze wątpię. Poza tym też z historią kontuzji. W tym sezonie to zostaje chyba tylko jeszcze uderzanie do Sacramento po Collisona ewentualnie. Więcej opcji jakoś mi się nie rysuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozjebali mu warę w II kwarcie to ich pozamiatał ;]

Sprawca wydarzenia czyli Caroll też w III kwarcie przy malym udziale Butlera zdrowo przygrzmocił w parkiet.

Szalony mecz.

 

Bulls trafiający 19-19 FT by potem przy tych najważniejszych jebnąć 3-6.

Edytowane przez Wirakocza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyrzuccie D-Rose'a i macie slabsza wersje Jordana.. bez kitu, to co robi Butler odkąd ma więcej piły to masakra. 

Taaak, a babcia miałaby wąsy.

Batler ma mocno przeciętny rzut, ale ma coś czego inni nie mają - mocną psychę. Pewność siebie to klucz i rzuty które teoretycznie nie powinny wpadać, wpadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.