Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2015/16


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

to ruch z gatunku "i tak źle i tak niedobrze". Zostawić Thibsa w obecnej atmosferze to faktycznie żaden krok do przodu, ale pozbywanie się tak dobrego szkoleniowca to nigdy nie jest pożądane wyjście.

 

dziwne, że nikt nie upomina się po Mike Malone'a

 

 

 

btw, kumacie co by się działo, gdyby Anthony Davis grał pod Thibodo? A zapowiada sie na Vinny Del Negro. Ha Ha Ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowia ze 3 starterow nie chcialo ogladac Thibsa na oczy

Obstawiam Rose, Dun, Gasol

 

Ja tam widzialem Rose ktory sie nianczyl, robil co chcial i gral kiedy chcial , reszta cierpliwie czekala i wyprowala sobie flaki

Widzialem jak rozinal sie Butler, Mirotic gral jako rookie, kazdy nty pg wchodzil i robil robote

Widzialem ze Snell dochodzi do siebie i kazdy sobie pogrywa, kazdy ma swoje 5 minut i tak naprawde nie bylo nigdy zdrowego skladu by mogli sie poklocic o minuty albo jeden gral 130% tego co powinien kosztem mlodych

 

Prawda jest taka, Butler ma swoje ograniczenia, Rose nie umie rzucac, Gasol sie polamal

 

Hoiberg bedzie super trenerem, ale tu zawsze byl ktos polamany a Thibodo zawsze robil wynik a nie rozwijal do przesady mlodych ktorych rozwinac sie nie dalo

Z tym skladem sie nie dalo lepiej i tak naprawde nigdy nie underachieverowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hoibersg może poprawić bardzo atak, messina mnie nie przekonuje

 

Thibs nie będzie asystentem, zero szans, ma zbyt dobra opinie w środowisku, zresztą Magic już czekaja

Magic mają już nowego trenera i nie jest to TT tylko SS.

 

Edytowane przez knt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fanpejdzu Bulls właśnie przeczytalem że Wade rozważa powrót do domu...

 

Front że szkła?

Czyżby to miało oznaczać puszczenie Butlera? W obliczu nieporozumień z Rosem o to kto ma grać koncowki może to być realne, ale czy Bulls dobrze by na tym wyszli...

 

Hmmmm

 

Wade ma już pierścionki, ma miejsce w historii, ma wszystko czego potrzebuje. Teraz poprostu chce kasy i dlatego ma zamiar odstąpić od tego kontraktu zeby podpisac nowy 3-letni. W sumie mu sie nie dziwie, w 2010 musiał odpuscic hajs zeby lebronek mogl sie zmiescic w SC, ostatnio Bosh zgarnał prawdziwego maxa to i wade też będzie tego szukać. Nie ma mowy o jakichs powrotach do Chicago.

 

 

Jak dla mnie kibice Bulls za ten hejt na Lebrona zasługują na to.

 

hahahahha. naprawde ?

Idąc w ta strone lebron zasługuje na career ending injury Love'a i irvinga ... a nie, zapomniałem, jak skapnie się że wypaliła mu się ekipa do wygrywania to spierdoli gdzieś indziej, w sumie GSW fajna opcja nie ? k**** az smiac sie chce ze wgl w internetach powstaje dyskusja lebron czy jordan...

 

 

 

to ruch z gatunku "i tak źle i tak niedobrze". Zostawić Thibsa w obecnej atmosferze to faktycznie żaden krok do przodu, ale pozbywanie się tak dobrego szkoleniowca to nigdy nie jest pożądane wyjście.

btw, kumacie co by się działo, gdyby Anthony Davis grał pod Thibodo? A zapowiada sie na Vinny Del Negro. Ha Ha Ha

 

TT to prawdopodobnie nagorszy coach w lidze na PO, owszem w RS będzie fejm bedzie hajp bedzie fan, gdziekolwiek trafi. Thibodo ta trenerka w Bulls zrobił sobie łatke coacha który zajeżdża swoich zawodników, nie potrafi ustawić zespolu tak aby trafic forma na PO, nie potrafi zrobić jakichkolwiek adjustements nie potrafi ustawic offensywny i jest jebanym upartym osłem. Idealny asystent od siedzenia na dupie i ustawiania obrony. Jako pierwszy coach to najgorsza mozliwa postać trenera. I chwała bogu że nie trafi do pelicans bo zajechałby biednego Davisa.

Bo to co pisze @ai3 jest prawda, On nigdy nie mial zdrowego rosteru ale to przeciez nie wzieło się z niczego. Tez slyszalem ze kilka zawodników Bulls chciało aby TT odszedł właśnie ze wzgledu na to ze nie mieli życia. Mam nadzieje ze Hoidberg bedzie grał całym rosterem i nie bedziemy ogladac nikogo kto gra +35 minut, a na to sie zanosi i ja sie z tego ciesze.

Ogarnijcie to raz na zawsze TOM THIBODO TO ZŁO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Bulls zależało na mistrzostwie a nie na $$$ to by się odcięli od Dericka Rose'a już wcześniej.

 

Rose nigdy nie był w stanie ciągnąć ofensywy w najważniejszych momentach, jest wiecznie połamany, nie jest w stanie zagrać trzech dobrych spotkań pod rząd i im szybciej Reinsdorf skapnie się, że nie uklepie mistrza na "MVP" Rosie - tym lepiej dla Bulls.

 

Ale prawda jest taka, że Rose generuje zyski, robi robotę w mediach i na hilightach, a to że miał "comeback" w tych PO to nie pomoże Bulls podjąć słusznej decyzji.

 

 

Ja bym ten rozwód podsumował tak: kiepskie ruchy managmentu czyli oddanie Asika i Kovera, łatanie dziur pajacami na PG, wybór Pau Gasola, który jest dobry, ale umówmy się od początku tam nie pasował i Bulls powinni dawno uderzać po Davida Westa.

do tego zamordyzm Thibsa, chora akcja z Dengiem i ten nieszczęsny Rose.

 

 

 

fajnie się to ogladało czasem - ale nie miało prawa się udać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls nie moga sie odciac od Derricka. Bulls musza zrozumiec ze samym Derrickiem nic nie ugrają. W dzisiejszej NBA trzeba postawić na gre zespolowa, na ilosc opcji ktore moga wypalic i im predzej ludzie w Bulls to zrozumieja tym lepiej. Jest juz Butler, może dojdzie Nikola, licze na Doug'a, Gasol tez moze jeszcze bedzie grac na jakimś poziomie, kto wie czy z draftu coś nie wpadnie. Bulls muszą rozwijać to co mają żeby powstał team który będzie wygrywał swoją regularnością.

 

pozatym...

Gdy jakaś gwiazda ogłasza "wytradujcie mnie" zawsze Bulls sa wymieniani wsrod kandydatow, ale tak naprawde cos jest nie tak i gwiazdą nie "po drodze" do Chicago i mysle ze to utrzyma sie przez nastepne lata. A nawet jakby to kto ? Bulls nie dosc ze zapchali sobie SC to ostatni trade zrobili 8 lat temu.

 

Jeszcze raz:

ogrywać to co jest bo jest w tym potencjał i jesli coach sie w to wstrzeli to będzie dobrze, nawet z Derrickiem (hue hue).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ciekawe

rok temu się wzbraniałem przed tą myslą, a teraz sie nawet cieszę. Nie żeebym jakoś specjalnie zaczał wierzyć w Hoiberga, nie znam jego pracy aż tak dobrze, tyle co poczytałem "ekspertów" (kto tutaj oglada akademicką?)

Ja po prostu przestałem wierzyć w Thibsa

 

Każda zmiana byłaby lepsza

 

nadchodzą nowe czasy, starzy sprawdzeni HC odchodzą powolutku na emeryturkę i trzeba szukać nowych twarzy

Na razie siedze cicho, zobacze co bedą chłopaki grali w sezonie

 

teraz wazniejsze jest co zrobić z rosterem

 

Zatrzymac Butlera?

Ogarnąc role Rose'a?

Odbudowac czy tradować Noah i Gibsona?

Uderzac po Marca z pakietem jakimś? ;)

 

Swoją drogą to fajnie byłoby gdyby nam Pau zwerbował młodszego za Noah i Butlera ;)

 

 

@BC

Co masz na mysli piszac o rozstaniu z Derrickiem?

W jaki konkretnie sposób byś to widział. Bo ja też kiedyś to rozważałem, ale realnych szans na coś takiego nie ma chyba wcale

Historia kontuzji, kontrakt

Jak?

Zwolnic?

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 W sumie mu sie nie dziwie, w 2010 musiał odpuscic hajs zeby lebronek mogl sie zmiescic w SC, 

Nie Lebron, a Haslem...

Ale rozumiem, że trzeba się jakoś dowalić do Lebrona za te gwałty jakie robi na Chicago w PO. Ile to jest Lebron vs Bulls? 20-4 w meczach i 5-0 w seriach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.