Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2015/16


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

oczywiście temat Bulls i gadanie o innych ekipach...

Ale co do atlanty to budenholzer zaczyna "pachnieć" tomem thibodo niestety...

 

Takie pytanie do fanów lakers bo podobno chcą się pozbyć tego picku w koncówce pierwszej rundy:

dzwonią do was z chicago i mówią : thibodo za 27 pick, tak czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście temat Bulls i gadanie o innych ekipach...

Ale co do atlanty to budenholzer zaczyna "pachnieć" tomem thibodo niestety...

 

Takie pytanie do fanów lakers bo podobno chcą się pozbyć tego picku w koncówce pierwszej rundy:

dzwonią do was z chicago i mówią : thibodo za 27 pick, tak czy nie ?

Raczej nie.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że Bulls mogą spaść z deszczu pod rynne ale : lubie to.

Bulls ugrzęźli w sytuacji w której są/byli atlanta hawks. PO zawsze, finał nigdy.

Jo, Wira, Benon, kogo widzicie za Thibodo w roli coacha ?

Edytowane przez mycek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz w Chicago przestanie wiać, zaświeci słońce i będzie pięknie.

 

Były spekulacje, że front office będą grali na czas, by Thib nie znalazł pracy, ale widać nie chcieli podjąć tej gry. Nikt nie chciał płacić za coś co będzie do zgarnięcia za free.

 

Co dalej z Thibem? Wydaje mi się, że powinien przyjąć role asystenta przynajmniej na sezon np w LAL bo tam o słowie obrona nie słyszano od jakiegoś czasu.

 

Będzie ciekawie w Chicago.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy Bulls mogą być już ugadani z Hoidbergiem który od dłuższego czasu był wiązany z Bulls.

Ciekawi mnie jaka bedzie reakcja Joakima albo Derricka. Szczególnie Jo kumpel TT i mam nadzieje że nie będzie robił kwasu nowemu trenerowi szczególnie gdy ten będzie niedoświadczony.

Dla mnie teraz najważniejsze jest to żeby dowiedzieć się co można wycisnąć z ludzi typu: mirtoic, snell, doug(!!). Mam nadzieje ze nowy trener będzie stawiała na młodych i będzie oszczędzać starych tak żeby spróbować (w pierwszych sezonach) zrobić szczytową formę na PO a nie na k**** grudzień. Pisze że w pierwszych sezonach, bo jeśli się w miarę sprawdzi to po kilku będzie od niego wymagane aby zespół osiągał swoje maximum w PO.

 

messina albo hoidberg ... pls !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kłopoty Bulls nie zaczynały sie od trenera, tylko juz w biurze

 

podejrzewam, ze to najgorszy duet w Lidze!

wiekszośc ogarnietych ekip kiedy sie chce pozbyc gracza to nie ogłasza tego publicznie z rocznym wyprzedzeniem i szuka szansy na deal

a co tymczasem robi Pax i Forman

Chcieli pozbyć sie Boozera, wiec ogłosili górnolotnie ze jeśli nie znajdzie sie chetny to go zwolnią. Co zrobili GMowie innych ekip? Zamiast przejmować wysoki kontrakt, wzieli go za bezcen

 

i teraz to samo z Thibsem

Wiadomo było ze to smakowity kąsek w lidze, mozna było pozyskać za niego cokolwiek, jesli by sie nie dało światu info  marcu ze Thibs jest wolny. Mozna było nawet te wybory chwycić czy cos innego, ale nie...

 

 

Niestety moze dość do sytuacji, że zmiana HC niewiele zmieni, jeśli właściciel i GM chcą budować zespół na promocjach

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż,stało sie,koniec pewnej epoki.NIe powiem nareszcie,bo na wszystko nadszedł czas.W tym roku było apogeum wykazania sie w PO,sam chciałem w niego i Bulls wierzyc bardziej niz powinienem,ale styl w jakim odpadli z rywalizacji,ostatecznie przekonał, ze lepsi jako zespół z nim juz nigdy nie bedą,baa,mogą byc tylko gorsi jak bedą padac z wyeksploatowania kolejni czołowi zawodnicy.Teraz nie lada orzech do zgryzienia znależć rokującego trenera,bo to jednak błądzenie we mgle, ale to jest jedna z tych zmian, o której mozna powiedziec ze kazda jest dobra bez wzgledu na efekty w kolejnym sezonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fanpejdzu Bulls właśnie przeczytalem że Wade rozważa powrót do domu...

 

Front że szkła?

Czyżby to miało oznaczać puszczenie Butlera? W obliczu nieporozumień z Rosem o to kto ma grać koncowki może to być realne, ale czy Bulls dobrze by na tym wyszli...

 

Hmmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.