Skocz do zawartości

San Antonio Spurs 2016/2017


Przem

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby Durex poszedł do SAS to już można oficjalnie hejtować Spurs (powstanie super-teamu chyba jeszcze mocniejszego na papierze niż Heat 2010), a zwłaszcza samego KD (spi****lenie z własnego podwórka po wielokroć w gorszym stylu niż LJ), czy nadal wszyscy ich powinni kochać? ;p

Edytowane przez microlab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby Durex poszedł do SAS to już można oficjalnie hejtować Spurs (powstanie super-teamu chyba jeszcze mocniejszego na papierze niż Heat 2010), a zwłaszcza samego KD (spi****lenie z własnego podwórka po wielokroć w gorszym stylu niż LJ), czy nadal wszyscy ich powinni kochać? ;p

Nie, dopiero wtedy należy kochać, szanować i podziwiać Duranta za podjęcie dobrej decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fit-wise zestawienie byloby podobnie przecietne jak Miami [zwlaszcza Durant i Kawahi to podobny skillset, jak Wade i James]. Ciagle potrzebowaliby sensownego PG i dobrze broniacego C.

 

Co nie zmienia faktu ze jako organizacja Spurs oceniam wyzej niz heat, pewnie wydraftowali by wkrotce jakiegos Rzucawlidze z drugiej ligi gruzinskiej i Koszarenko z ukrainskiej ktorzy by okazali sie super sensacjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie wiem czy chciałbym KD w Spurs. Ważne pytanie - za jaką cenę. Spurs kojarzyli mi się zawsze z drużyną opartą na "swoich" wydraftowanych graczach. A tu zaraz się okazać może, że jedynym ich wydraftowanym graczem będzie... Kyle Anderson? ( Kawhi teoretycznie wybrany przez Pacers). Budowanie mocno na siłę al star teamu z LMA, Kawhim, KD a pewnie i Pau Gasolem, którego nawet brat namawia na grę w San Antonio. Ja wiem, że Parker to zaczyna szrot przypominać momentami a Danny Green nie jest wart 1/10 tego co KD ale mimo wszystko będe miał niesmak jak Spurs pójdą na siłę w AllStar Team. Za rok będzie więcej graczy na PG w wolnej agenturze i tam bym uderzał na ich miejscu. W tym offseason poszukałbym jakiś młodych rezerwowych i centra/podkoszowego co na dłużej zastąpi Tima ( Gasol ok ale on pogra rok -dwa i problem powróci - warto pomyśleć o tym już dziś przy okazji free agency ale i np. Draftu

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie wiem czy chciałbym KD w Spurs. Ważne pytanie - za jaką cenę. Spurs kojarzyli mi się zawsze z drużyną opartą na "swoich" wydraftowanych graczach. A tu zaraz się okazać może, że jedynym ich wydraftowanym graczem będzie... Kyle Anderson? ( Kawhi teoretycznie wybrany przez Pacers). Budowanie mocno na siłę al star teamu z LMA, Kawhim, KD a pewnie i Pau Gasolem, którego nawet brat namawia na grę w San Antonio. Ja wiem, że Parker to zaczyna szrot przypominać momentami a Danny Green nie jest wart 1/10 tego co KD ale mimo wszystko będe miał niesmak jak Spurs pójdą na siłę w AllStar Team. Za rok będzie więcej graczy na PG w wolnej agenturze i tam bym uderzał na ich miejscu. W tym offseason poszukałbym jakiś młodych rezerwowych i centra/podkoszowego co na dłużej zastąpi Tima ( Gasol ok ale on pogra rok -dwa i problem powróci - warto pomyśleć o tym już dziś przy okazji free agency ale i np. Draftu

 

Uscislajac, Spurs szukali na sile zespolu, ktory wybralby dla nich Leonarda oferujac naprawde sporo, poniewaz nikt az tak wysoko nie cenil Leonarda. Takze to nie tak, ze Pacers wybrali, a pozniej Spursi stwierdzili, ze fajny typ i warto za niego sie wymienic. Pacers wybrali Leonarda, bo tego chcieli Spurs i mieli do tego konkretna oferte. Przynajmniej z tego co ja wiem i czytalem po draftowych wywiadach. Takze licze go, jako wydraftowane przez Spurs.

 

Ja bym KD chetnie widzial w Spurs, ale moze zabrzmie dziwnie, o wiele chetniej widzialbym Westbrooka. Obejrzalem wszystkie mecze tegoroczne OKC i KD ma o wiele mniejszy mniejszy arsenal w ataku niz Westbrook, mialem wczesniej lepsze mniemanie o KD, a prawda jest taka, ze ciezko mu bylo wejsc pod kosz jeden na jednego, mimo duzego potencjalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A LeBron w te wakacje może nie być wolnym agentem, bo wystarczy, że zrezygnuje z ostatniego roku kontraktu? Zawsze szanował mocno Duncana i mówił, że podoba mu się system Spurs.

O, akurat Lebron by się nadawał w przeciwieństwie do Kawhiego na jedynkę. Lebron+Leonard+LMA? POPIERAM.

Zresztą nawet jakby w SAS był sam POP, to i tak od zawsze chciałem Lebrona w SAS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując:

SAS chce Duranta

Bron, jak w temacie obok,może grać za grosze + już rezygnował z hajsu byle by była szansa na biżuterię

KL,LB,KD,LMA i Duncan

Parker właśnie dzwoni do Longorii, czy ta mu pokoju nie wynajmie na miesiąc, bo właśnie ktoś mu karton na rzeczy pod szafką zostawił

fappening zaczyna się tu i teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie wiem czy chciałbym KD w Spurs. Ważne pytanie - za jaką cenę. Spurs kojarzyli mi się zawsze z drużyną opartą na "swoich" wydraftowanych graczach. A tu zaraz się okazać może, że jedynym ich wydraftowanym graczem będzie... Kyle Anderson? ( Kawhi teoretycznie wybrany przez Pacers). Budowanie mocno na siłę al star teamu z LMA, Kawhim, KD a pewnie i Pau Gasolem, którego nawet brat namawia na grę w San Antonio. Ja wiem, że Parker to zaczyna szrot przypominać momentami a Danny Green nie jest wart 1/10 tego co KD ale mimo wszystko będe miał niesmak jak Spurs pójdą na siłę w AllStar Team. Za rok będzie więcej graczy na PG w wolnej agenturze i tam bym uderzał na ich miejscu. W tym offseason poszukałbym jakiś młodych rezerwowych i centra/podkoszowego co na dłużej zastąpi Tima ( Gasol ok ale on pogra rok -dwa i problem powróci - warto pomyśleć o tym już dziś przy okazji free agency ale i np. Draftu

 

 

Jako długoletni kibic Man. United czytam dookoła takie historie odkąd odszedł Ferguson, że United to już nie będzie team z tradycjami, grający na wychowanków, wynajdujący młodzież, tylko ściągający gwiazdy za grube piniądze.

 

No i nie będzie, bo Ferguson był jeden, Duncan(Gino, Parker) też byli i już się im baterie kończą. Czas na szukanie superstara, którego wrzucą do piaskownicy i będą do niego dostosowywać zespół. Tylko tyle i aż tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem o PG, racja.

 

Co nie zmienia faktu dysproporcji (zwłaszcza, że George ma roster w przebudowie totalnej).

wlasnie Bird i jego sposob dzialania mnie wkurwia, bo co to za przebudowa w sumie jak on sie nigdy nie wymienia. Bird oznacza brak totalnej przebudowy, brak ryzyka, tylko robienie ruchów żeby pozostać średniakiem. Bo jak nazwiesz ściągnięcie Ellisa? Taki ktoś jak Bird, w którego akurat mądrośc koszykarską i życiową mocno wierzę, wie chyba że przy Ellisie trza się liczyć z jednym - na pewno nie masz się co martwić o wygrywanie z leszczami i przeciętniakami, ale też nie masz co liczyć na przyzwoitą obronę w starciach na ostatnich etapach rozgrywek.  Mam czasem wrażenie, jako wieloletni kibic Pacers, że właściciel tego chce czy coś i wymusza to na Larrym. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spurs zamiast Duranta powinni zainwestować w nauczyciela emisji głosu i ekspresji dla KL, bo biedak nigdy nie dostanie gwizdków, jeśli o tym nie powie. Dodatkowo przerobić LMA z dwururki na 6 strzałkowiec, bo dwa spotkania to trochę za mało na PO.

 

A jeśli chodzi o Duncana to puścić mu filmik.

 

https://www.youtube.com/watch?v=Q37xJtuQ24w

 

Zeby wrócił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spurs zamiast Duranta powinni zainwestować w nauczyciela emisji głosu i ekspresji dla KL, bo biedak nigdy nie dostanie gwizdków, jeśli o tym nie powie. Dodatkowo przerobić LMA z dwururki na 6 strzałkowiec, bo dwa spotkania to trochę za mało na PO.

 

A jeśli chodzi o Duncana to puścić mu filmik.

 

https://www.youtube.com/watch?v=Q37xJtuQ24w

 

Zeby wrócił.

 

Wszyscy pamiętamy jak Hooks się przełamała

 

https://www.youtube.com/watch?v=ZL4CqU7vbSE

 

 

Yea well Panie kolego starali się wywalczyć aby Kawhi dostawał pare gwizdków , ale nie za bardzo się udało :)

 

 

Co się tyczy Duranta - oczywistym jest rozmawiać z nim. Tu nie ma nawet dyskusji jesli jest możliwość sciągnięcia kolesia który jest top5 ligi. Spurs brakuje playmakingu, ale także brakuje strzelby. Kev jest nuiesamowitą strzelbą. A jak Pop poukłada inne klocki to się nie będę teraz martwił  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.